Як зареєструвати домен

11-16-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати https://cityhost.ua/domain/

Розміщення сайту в інтернеті починається з реєстрації доменного імені. Домен — це адреса ресурсу в мережі, який зазвичай вводиться користувачем в адресний рядок браузера для потрапляння на той чи інший сайт. Часто його ще називають url (uniform resource locator).

Домен в зоні ru (виду my-domain.ru) може складатися з букв латинського алфавіту, цифр і знака дефісу «-» і не повинен містити більше 63 символів. Мінімальна довжина домену в зоні ru (без урахування розділової точки та імені зони) дорівнює 2 символам.

Перш ніж приступити до процедури реєстрації домену його треба вибрати. Переконайтеся, що вибране доменне ім’я вільне. Для цього перевірте домен за допомогою інформаційного сервісу whois, що містить дані про всі зареєстровані домени.

Якщо домен не зайнятий, то ви можете його зареєструвати. З 1 червня 2006 року змінилися правила реєстрації доменних імен у національному домені ru. Тепер для реєстрації домену не обов’язково їхати в офіс компанії-реєстратора і пред’являти паспорт. Домени реєструються на підставі договору, укладеного у формі оферти. Тобто підписання паперової версії договору необов’язково-достатньо прийняти умови договору, розташованого на сайті реєстратора. Для реєстрації домену треба просто зайти в інтернет, заповнити анкету на сайті реєстратора і оплатити рахунок будь-яким зручним способом із запропонованих реєстратором.

Рішення про спрощення порядку реєстрації доменів після досить тривалих обговорень було прийнято правлінням координаційного центру домену ru в квітні 2006 року. Зміни вступили в силу в перший день літа. Більшість експертів позитивно оцінили введення змін. В якості головного достоїнства нововведень називається позбавлення користувачів від «паперової тяганини».

Реєстрація домену проводиться відповідно до правил реєстрації доменних імен в домені ru. Розглянемо процедуру реєстрації домену в центрі реєстрації доменів (ru-center).

Процедура реєстрації складається з декількох кроків. Для реєстрації домену необхідно:

Після отримання грошей домен буде зареєстрований, про що ru-center відправить повідомлення по e-mail.

Заповнення анкети

Існують три форми анкети-для юридичної особи, фізичної особи та індивідуального підприємця. В анкеті вказуються необхідні дані, і вибирається індивідуальний пароль доступу.

Чи потрібна паперова версія договору? рішення залишається за вами

Заповнивши анкету, ви можете отримати з сервера ru-center готовий текст вашого договору з даними з анкети. Письмова версія договору потрібна в разі бажання клієнта оплачувати послуги ru-center через інтернет по кредитній карті. Ua-center рекомендує оформлення договорів юридичним особам. Підписати договір можна двома способами: — приїхавши в офіс ru-center;-завантажити договір з сайту в двох примірниках, підписати його і відіслати поштою (другий примірник буде повернуто вам після підписання з боку ru-center).

Оплата домену

Ru-center пропонує найрізноманітніші форми оплати реєстрації домену: готівкою, безготівкова оплата, оплата за допомогою пластикових карт і електронні платежі.

Щоб не втратити управління своїм доменом, правильно заповнюйте анкету!

Надалі для вчинення певних дій з доменом (наприклад, передача права володіння доменом іншій особі) адміністратору потрібно надати в ru-center підтверджуючі документи (за списком на сайті ru-center) або нотаріально оформлену довіреність. При розбіжності даних в анкеті адміністратора з наданими даними дія не проводиться!

Деякі експерти висловили побоювання, що скасування перевірки паспортних даних при реєстрації домену призведе до появи «мертвих душ» — домени будуть реєструвати на неіснуючих осіб для запобігання можливого шахрайства, пов’язаного з використанням доменів, зареєстрованих за недостовірними даними, запроваджені заходи, що обмежують ряд здійснюваних власником домену дій до отримання реєстратором підтверджуючих документів, а також санкції, у разі надходження інформації про недостовірність наданих даних.

Домен зареєстрований. Можна зітхнути з полегшенням. Але це тільки перший крок. Реєструючи доменне ім’я, ви просто закріплюєте за собою право користування ним. Для того ж, щоб домен працював, тобто всі користувачі, що набирають в своєму браузері www.my-domain.ru потрапляли на ваш сайт, необхідно застосувати ще ряд технічних рішень. У цьому вам допоможуть додаткові послуги компанії ru-center, замовлення яких здійснюється в розділі «для клієнтів».