Як зареєструвати домен

11-16-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати https://cityhost.ua/domain/

Вибір і реєстрація домену. Поради для новачків

У вас буде дитина! а як ви його назвете? мабуть, це перше над чим замислюється сім’я, коли готується до поповнення. Так і ви, як хороший батько, перш, ніж запустити свій сайт (але ж він і є ваше дітище!) повинні вибрати йому гарне ім’я, яке називається домен.

Домен (доменне ім’я) — це адреса, за допомогою якого можна відкрити відповідний сайт в браузері. Як приклад візьмемо домен 99brands.ru. Коли ви вводите цю комбінацію символів в браузерну рядок, спеціальний сервер (dns) знаходить і відкриває сайт 99brands.ru.

Як же вибрати, створити і зареєструвати доменне ім’я? давайте розбиратися.що входить до складу домену?

Якщо ім’я вашого людського малюка складається з імені, по батькові та прізвища, то домен вашого сайту-малюка складається з доменної зони і доменного імені. Доменне ім’я-це слово (або поєднання слів), які, в ідеалі, відповідають назві вашої компанії. А доменна зона-це всім відомі літери ru, com, ua, eu і т. Д.

Ви берете назву своєї компанії, наприклад kalina. Потім вибираєте доменну зону, наприклад, bar. Вуаля! вашого малюка звуть kalina.bar — саме такий вигляд матиме домен, який ви зареєструєте.

Ru або com? або як вибрати доменну зону

Давайте детально розберемо: чим же відрізняються всі ці ru і соми, і причому тут якийсь bar? насправді, бар завжди до місця, але зараз не про це.

Доменна зона (ці літери в кінці імені вашого сайту) або вказує на приналежність сайту до конкретного регіону (ru — російської федерації, ua — україні, eu — євросоюзу), або інформує про спрямованість сайту (com — комерція, info — інформаційна діяльність і т.д.).

Тут потрібно знати, що між доменними зонами. Ru і. Com буває велика різниця в ціні. Так що, якщо вам хочеться мати в домені свого сайту вічну класику. Com, приготуйтеся до того, що доведеться розщедритися, бо ця доменна зона завжди дорожча.

Однак, якщо ви плануєте вести свій бізнес тільки в росії, то. Com вам швидше за все і не потрібен. А ось якщо ваш план захопити весь світ вийти на світовий ринок, то про всяк випадок краще купити обидві доменні зони: і. Ru і. Com.

Але не тільки цими двома доменними зонами живий інтернет:

. Org-щось некомерційне і серйозне;

. Io-підходить для проектів у сфері інформаційних технологій, популярний серед стартапів;

.app — для мобільних додатків;

. Info — для інформаційних проектів;

. Org — для некомерційних сайтів різних організацій;

. Net — для проектів пов’язаних з інтернетом;

. Edu — для освітніх установ і проектів;

. Biz — тільки для комерційних організацій;

.name — для особистих сайтів.

Зараз з’явилося багато нових доменних зон, таких як: .shop, .club, .photography, .coffee, .technology, .як правило вони означають рівно те, як переводяться: .shop — для магазинів, . Photography — для фотографів і т.д. Їх можна використовувати, якщо вони відповідають тематиці вашого сайту.

Для любителів всього вітчизняного є спеціальна зона рф, призначена для реєстрації кириличних доменів типу названіесайта.рф (гибдд.рф, мвс.рф і ін.).

А як назвемо? вибираємо доменне ім’я

З «прізвищем» малюка розібралися, переходимо до імені. У нашому випадку до доменного імені. Тут, на жаль, ваш політ фантазії не стане в нагоді. Це на дитячих майданчиках батьки змагаються в тому, у кого ім’я дитини оригінальніше. У світі доменів краще називати ваш сайт» на честь себе», тобто доменне ім’я має дублювати назву вашої компанії.

Наприклад, для сервісу 99brands (99 брендів) вибираємо відповідне доменне ім’я, яке піде відразу за доменною зоною ru. Виходить 99brands.ru.

Що робити якщо бажане доменне ім’я зайнято?

Іноді буває так, що доменне ім’я з вашою назвою вже зайнято, або, що теж важливо, воно шалено дороге. Особливо часто таке трапляється в популярних доменних зонах типу .ru і. Com.

У цьому випадку не поспішайте брати в якості доменного імені синонім. Домен fastfood.com для mcdonalds не найкращий варіант, згодні? також не рекомендуємо як-небудь міняти саме слово-писати його неправильно, додавати суфікс, приставку. Якщо ваша компанія називається start, то restart.ru і starter.ru -хоч і виглядають красиво, не підходять, оскільки мають інший сенс і тим самим можуть збити вашого покупця з пантелику.

Краще додайте відповідне слово, або артикль так, щоб вийшло логічне і кмітливе вашим завданням словосполучення, наприклад, магазину не завадить слово «shop», а додатком для смартфона слово «app». Якщо це доречно, використовуйте такі слова як «get», «web», «go», «met», «try», «your», «blog», «247», «now», «space», «talk», «group», «media», «design», «market», «club», «online», «click», «love», «real», «land», «company», «store» і так далі. Наприклад, домен для вашого магазину барбос — barbos.ru вже зайнятий. Пробуємо змінити запит по нашому методу, тут же отримуємо недорогі і вільні домени barbosshop.ru, webbarbos.ru, metbarbos.ru, barbos247.ru, barbosland.ru, barboscompany.ru, в яких ми зберегли впізнавану назву.

Якщо не хочете додавати нові слова до назви, має сенс спробувати викупити домен, якщо він зайнятий. Але не завжди його володар піде вам назустріч або ж він може поставити невиправдано високу ціну. В такому випадку, почекайте поки ваша компанія набере обертів, а на перших порах купите домен в одній з вільних доменних зон, таких як: .shop, .club, .life, .today і так далі.

Як зареєструвати домен?

Доменне ім’я і доменну зону вибрали, але вони поки тільки у вашій голові? прийшов час отримати свідоцтво про народження зареєструвати ваш домен!

Краще уникати доменних зон, де продаються дешеві домени. Не варто використовувати доменні зони, де безкоштовно роздають домени, наприклад, tk — токелау. Як правило, домени з таких зон активно використовують для дорвеїв (від англ. Doorway, або вхідні двері – сайт, який не несе в собі ніякої інформації, а лише перенаправляє користувача на інший ресурс) і посилального спаму.

Приходимо до висновку, що домен коштує грошей. За популярні доменні зони ви віддасте близько 1000 рублів на рік, новачкам бонус – багато ресурсів дають істотну знижку на перший рік користування доменом. Треба розуміти, що домен не можна купити назавжди, тому що кінцевим власником всіх доменів є icann (internet corporation for assigned names and numbers – корпорація з управління доменними іменами та ip-адресами). Так що ви лише орендуєте домен на певний термін, а потім своєчасно продовжуєте свій домен до тих пір, поки плануєте ним користуватися. Наприклад, домени в зоні.uk реєструються на 1 рік.

Існує безліч сервісів, які є посередниками icann і виконують її функції: реєструють домени, здійснюють підтримку доменів для своїх клієнтів і т. Д. Найпопулярніші: reg.ru, nic.ru (ua-center), webnames, go daddy, sedo.com .

Як корабель назвеш … Або домен і просування

Ви створили та зареєстрували свій домен. Але як клієнти знайдуть ваш сайт, якщо вони ще не знають вашого доменного імені? стандартний користувач просто увіб’є в пошуковик ключові слова, на що пошуковий робот видасть йому кілька відповідних посилань. А чи буде ваша в числі перших?

Головний фактор, який впливає на видачу пошукових систем – це вік вашого сайту. Новачкам тут не щастить, тому що google і яндекс виділяють сайти, які старше 1 року, а в ідеалі – старше трьох років. І до речі, навіть якщо сайт «старий», але ви поміняли тематику, його вік для пошукової системи все одно обнуляється. Так що вашому сайту-малюкові спочатку потрібно роздобути довіру пошукових систем, а на це буде потрібно час.

Якщо у вашому доменному імені є ключове слово, це може трохи поліпшити ситуацію з точки зору просування. Але тут важливо не перестаратися. Сайт з доменним ім’ям organizacia-svadeb-v-moskve-bystro-i-deshevo пошукові системи сприймуть це як » переоптимізацію» і відправлять самий низ видачі.

Доменна зона теж грає свою роль в просуванні. Якщо ви просуваєтеся в рунеті, обережніше з доменними зонами інших країн (. Us,. Uk,. Am і т. Д.).

Пам’ятайте про небезпеку безкоштовних доменів і доменів третього рівня вкладеності, наприклад .narod.ru. Третій рівень вкладеності виправданий лише тоді, коли ви створюєте окремі сайти всередині одного великого порталу. В іншому випадку такі доменні зони користуються недовірою у пошукових систем.

До чого ми прийшли? основні тези

— в ідеалі домен повинен повністю дублювати назву вашої компанії;

— у разі дорожнечі абоЗайнятості домену, додайте в назву вашого сайту відповідне слово, що не змінює його сенс, або підберіть доступну тематичну доменну зону;

— використовуйте доменні зони, які підходять під спрямованість вашого сайту або ж територіальні доменні зони, якщо плануєте просуватися тільки на території однієї країни;

— не намагайтеся» догодити » пошуковику і додати зайві ключові слова в ваше доменне ім’я, це може ви