Як здивувати передплатників в Facebook і Instagram за допомогою крутого таймлапс-відео

288

Соціальні мережі борються за користувачів, постійно пропонуючи їм нові фічі. Нормальні люди не встигають стежити за новинками, велика частина яких цікава тільки гікам. Втім, час від часу мережеві ресурси дарують користувачам дійсно класні можливості. Одну з них публіка помітила завдяки маркетологам Starbucks. Це перша відома компанія, яка опублікувала у своєму акаунті брендоване відео з ефектом таймлапс. Як співробітники Starbucks зробили таймлапс-відео і чому вам варто наслідувати їхній приклад, щоб успішно просуватися в Instagram?

Як здивувати передплатників в Facebook і Instagram за допомогою крутого таймлапс-відео

Для початку подивіться, що вийшло у Starbucks:

Ролик, знятий на камеру смартфона, набрав понад 100 тис. «лайків» і близько тисячі коментарів. Як Starbucks зробив таке круте відео? Все просто: зустрічайте безкоштовний додаток Hyperlapse від Instagram.

Що таке Hyperlapse

Hyperlapse — це додаток для смартфонів, призначений для зйомки відео з ефектом таймлапс. Програма доступна користувачам iOS. Hyperlapse відрізняється від аналогічних програм революційною технологією стабілізації зображення. Ця технологія дозволяє створювати якісні відео в русі, наприклад, під час поїздки в автомобілі, на велосипеді, під час бігу або ходьби. На відео наочно представлені можливості цієї технології:

Stabilization for Hyperlapse from Instagram from Instagram on Vimeo.

Як використовувати Hyperlapse в маркетингу

Незважаючи на очевидність відповіді на це питання, його краще пояснювати на конкретних прикладах. Подивіться, як використовує новий додаток від Instagram державне туристичне відомство Данії:

Ну як, захотілося проїхатися на велосипеді по мосту в Копенгагені? Ви теж можете зняти круте відео. Зробіть відео по офісу, покажіть користувачам роботу ваших продавців або процес створення вашого продукту.

Запам’ятайте, під час зйомки потрібно рухатися повільно. Це позбавить вашу аудиторію від головного болю і миготіння в очах.

Зверніть увагу на відео, опубліковане магазином глиняного посуду Mazama:

Як думаєте, з вас вийшов би гончар? Перегляд ролика викликає непереборне бажання спробувати свої сили в цьому ремеслі. Немає під рукою гончарного круга? Що ж, купіть хоча б горщик.

Компанія Foot Locker використовувала Hyperlapse, щоб привернути увагу до нового продукту:

Чорт, чувак на відео просто надів і зашнуровал кросівки, а виглядає це нереально круто! Скажіть після цього, що ви не можете порадувати аудиторію класним відеороликом.

Як створювати відео з ефектом таймлапс: покрокове керівництво

 • Завантажте додаток Hyperlapse з iTunes.
 • Відкрийте йому доступ до камери. Запустіть програму.
 • Щоб почати зйомку, тапніте гурток на екрані смартфона.
 • Як здивувати передплатників в Facebook і Instagram за допомогою крутого таймлапс-відео
 • Щоб завершити зйомку, знову тапніте коло. Цифри під колом показують тривалість знятого відео і тривалість його демонстрації.
 • Як здивувати передплатників в Facebook і Instagram за допомогою крутого таймлапс-відео
 • Торкніться зеленої галочки, щоб зберегти відео. Червоний хрестик видаляє знятий матеріал. Меню в нижній частині екрана дозволяє вибрати швидкість показу відео. Доступні прискорення в 2, 4, 6, 8 і 12 разів.
 • Зберігши відео, ви можете миттєво опублікувати його в Instagram або Facebook.

  Залишається зауважити, що власники Android-девайсів можуть тільки заздрити власників «яблучних» гаджетів. Instagram не планує випуск програми Hyperlapse для Android з технічних причин. У вільному доступі є велика кількість схожих програм, а деякі навіть смартфони мають вбудований режим зйомки з ефектом таймлапс. Однак альтернативні рішення позбавлені головного переваги Hyperlapse. Мова йде про технології стабілізації зображення, що дозволяє знімати якісне відео на ходу.

  Потрібно по-справжньому круте і якісне відео? Тоді зверніться в «Текстерру»! У нас працюють професіонали своєї справи з великим досвідом роботи, а ціни нижчі ринкових. Натисніть тут , щоб замовити безкоштовну консультацію!

  Адаптація матеріалу Take Facebook & Instagram to the Next Level: How to Make a Hyperlapse Video by Lindsay Kolowich.