Як знайти слов’янську наречену.

9-21-2018

Як знайти слов’янську наречену.

Гарна, розумна, мила наречена нікому не дістається просто так, без праці. Перш ніж забрати обраницю з батьківського дому і відвезти в ЗАГС, нареченому нерідко доводиться пройти не одне коло пекельних мук викупу: підрахунок сходинок з перерахуванням достоїнств коханої, пакування овочів в грошові купюри і тому подібні обридлі конкурси. Як урізноманітнити побиті часом випробування, щоб не зіпсувати ніжне радісна подія. Можна підготувати тематичні сценарії викупу нареченої. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі femmes russes.
Будь-яку ідею можна взяти в якості теми викупу і обіграти її, поставити невеликий спектакль. Ідея №1 Квест Під час викупу в стилі «квест» майбутньому чоловікові з допомогою заздалегідь розробленої карти скарбів пропонується пройти певний маршрут і знайти головний приз — ключі від квартири, де живе цей «скарб» — красуня — наречена. Щоб дістатися до обраниці нареченому, доведеться розгадати не одну загадку. Відгадка являє собою якесь місце в місті, де знаходиться наступне завдання.
Кожна отгаданная головоломка — ще один крок на шляху до коханої. Тільки самий кмітливий і гідний зможе відшукати дорогу до свого скарбу. Все починається з того, що парочка яскраво і помітно одягнених друзів нареченої перегороджують вхід до будинку нареченої. Вони просять нареченого довести, що він є знавцем рок — н-ролу. В кінці викупу з’являється друг нареченої в образі Елвіса Преслі і дає своє схвалення, пропускаючи новоспеченого стилягу в будинок нареченої.