Як зробити Хороший контент!!!!

11-27-2019

Щоб досягти вагомих результатів, робота копірайтером вимагає відходу від усталених парадигм. В інформаційну епоху, коли веб — ресурси наповнені текстами різної якості і корисності, унікальність контенту сайту – це не самий головний критерій. Наприклад, ви читаєте унікальний текст про переваги чергового творіння вітчизняного автопрому. Як правило, в цьому випадку має місце посередній рерайтінг. Через кожен правильний текст червоною ниткою проходить основна думка. Для цільової аудиторії потрібна чітка, однозначна ідея, сформульована у вигляді позиції автора тексту. В окремих випадках, коли потрібно специфічний контент (наприклад, технічний копірайтинг), недосвідчений автор може допустити прикрі ляпи або зробити хибні висновки. Також хочемо вам порекомендувати Заказать текст у нас.

Хороший контент завжди пишеться з урахуванням запитів і очікувань цільової аудиторії. Корпоративні користувачі цього не зрозуміють. Поширений термін «продають тексти» у всіх на слуху. Сподіваюся, тепер стало зрозуміло, чому неякісний контент не працює. А для цього потрібні максимально правдоподібні тексти з безперечними аргументами і переконливими висновками. Але що ж працює на ділі. Слідуючи логіці, ознаки хорошого контенту припускають щось зовсім протилежне, що відрізняються в кращу сторону. Креативна ідея – основа для оригінального контенту в авторському виконанні. Лаконічна думка – мінімум води і чітка логіка, властиві тільки професійним текстів.

Ретельне вивчення теми – глибоке занурення в тематику з вивченням специфічних особливостей бізнесу, підприємства, компанії. Працює хороший контент здатний без додаткових пояснень і розшифровок донести головну думку до кожного читача. Що корисного є в цьому тексті. Якщо після прочитання текст змусив задуматися – це добре. Адже неякісні тексти швидко забуваються, а хороші – дають поживу для роздумів. А якщо контент зачіпає потаємні струни в душі кожного читача і змушує думати – це працюючий контент. Тільки такий фахівець здатний втілити в життя будь-які задуми своїх клієнтів. Комплексний аудит і аналіз інтернет — сайтів. Пошукова оптимізація, просування корпоративних веб — сайтів.