Як зробити хороший лендінгем ще краще?

366

Запам’ятайте, ідеального рецепту у створенні лендінгем пейдж не існує! Однак є універсальні методики, які після адаптації до вашого бізнесу можна з успіхом використовувати для збільшення кількості надісланих заявок.

Інтернет-маркетологи всього світу витратили десятки тисяч годин і реалізували безліч практичних оптимізацій, щоб вивести п’ять основних принципів гарантованого збільшення конверсії. Будь-який з принципів не спрацює десять з десяти, але перевірені фахівцями рішення все ж таки мають більш високі шанси на позитивний результат.

Підвищіть цінність вашого унікального торговельної пропозиції

Уявіть, що ви заходите в улюблений магазин за новою футболкою. Мила дівчина на касі говорить вам: «Ціна за цю футболку, як зазвичай, 1000 рублів. Але сьогодні для вас спеціальна пропозиція: купуючи дві футболки відразу, на другу ви отримуєте знижку 50%. Ви як і раніше хочете купити тільки одну футболку?». Шанс, що ви виберете пару футболок, збільшився.

Як зробити хороший лендінгем ще краще?

Додавання цінності пропозиції, як правило, збільшує конверсію (відвідувача в лід або лід — у клієнта), тому що схиляє терези «цінність оффера проти ризику заочної угоди» у бік клієнта. Додавання цінності майже завжди сприймається як зменшення ризику у клієнта. Застосовуючи цю методику на практиці, ваша ЦА відповість вам збільшенням кількості покупок пропонованих вами товарів або послуг.

Знизивши ризики і додавши цінності вашій пропозиції, ви збільшите конверсію використовуваної Landing Page. Ви можете запропонувати більш вигідні умови угоди, додати бонуси, знижки на подальше придбання для збільшення кількості повторних продажів. Іноді просто збільшивши кількість переваг в описі вашого продукту, можна підвищити цінність вашого торгового пропозиції!

Доробіть дизайн вашої цільової сторінки

Прихильники «прямого маркетингу» вважали, що дизайн не так важливий у порівнянні з контентом, текстом, пропонованим оффером і аналізом обраної маркетингової ніші. На сьогоднішній день крім перерахованих вище критеріїв, сучасного інтернет-маркетологу важливо враховувати цінність дизайну цільової сторінки. Після якісних з точки зору дизайну товарів і послуг від Apple і Google тепер користувачі мають завищені очікування від візуальної складової – всі хочуть легких, простих і інформативних продуктів. Це твердження також поширюється і на дизайн лендингов. Використовуйте світлі тони, що контрастують із зонами яскравих або темних кольорів – так ви привернете увагу відвідувача до найголовніших елементів цільової сторінки.

Як зробити хороший лендінгем ще краще?

Перед стартом рекламної кампанії завжди продумувати дизайн: загальна візуальна концепція має включати в себе єдині кольори, шрифти, схожі макети в оформленні продукту, використовуваних лендингов, сайту, упаковки та інших рекламних матеріалів – все це повинно викликати у цільової аудиторії хороший відгук, посилюється на кожному етапі проходження воронки конверсії. Це не просто, потрібна ціла серія тестів, але в результаті ви знайдете дизайн, який буде конвертувати ліди в клієнтів.

Переконайте клієнтів в ефективності вашого товару чи послуги

Експертні оцінки допоможуть сформувати правильне ставлення клієнтів до вашої пропозиції. Справа в тому, що користувачі лендинга дивляться на ваш оффер скептично: «Це ж реклама! Наскільки добре це працює на ділі, до покупки нам не дізнатися».

Як зробити хороший лендінгем ще краще?

Психологічний бар’єр недовіри можна зняти, якщо використовувати на лендінгем пейдж докази ефективності запропонованого товару/послуги, які виходять від авторитетного для потенційного клієнта джерела. Такими доказами можуть бути: згадування про вашу компанію в ЗМІ, приклади практичного використання вашого продукту, фотографії реальних результатів застосування товару/послуги зібраних з клієнтів, експертні дослідження або демонстрація в дії вашого продукту, а також безкоштовні пробні версії продукту, що дає змогу особисто переконатися у цінності зробленого пропозиції.

Працюйте на довіру

Довіра – ключовий фактор у роботі з потенційними клієнтами. Завжди перевіряйте ваші висловлювання, зроблені для інтернет-ЗМІ, в соцмережах або просто на форумі: онлайн-медіа нещадні, якщо є невідповідність між словом і ділом. До першоджерела обов’язково прийдуть злісні конкуренти і «тролі» і залишать безліч негативних коментарів.

Покажіть, що вам можна довіряти. Своєчасно виконуйте взяті на себе зобов’язання, публікуйте особисті історії про свій бренд через розділ «Про нас». Це сприяє встановленню необхідних зв’язків, зміцненню відносин між вами і вашою цільовою аудиторією. Використовуйте політику конфіденційності на лендинге – це додасть додаткової переконливості вашої пропозиції. Вычитывайте текст перед публікацією: уникайте зайвої «рекламности», вказуйте чіткий заклик до дії і проводите спліт-тестування декількох варіантів вашого лендинга.

Використовуйте онлайн-чат

Віджет чату в реальному часі — простий і ефективний спосіб, що дозволяє оптимізувати конверсію. Такий підхід робить вас і ваш оффер дійсно існуючими offline, адже ви готові бути з клієнтом на зв’язку, коли йому це буде зручно, викликає необхідну довіру. Також ви можете особисто ефективно спілкуватися з лидом, у якого є сумніви, і далі конвертувати його у покупця. Інший ефективний прийом підвищення конверсії – вказати на лендинге адреса та номери телефонів, а також імена операторів служби підтримки або online-консультантів.

Позначайте питання, які задає ваш потенційний клієнт через чат. Опрацюйте їх і включіть готові відповіді у вигляді тексту в лендінгем – ви поліпшите сприйняття продукту і підвищите шанси на успішну конвертацію ліда в клієнта.

Рецепту цільової сторінки зі 100% конверсією не існує, але є успішні методики його створення. Важливо послідовно виконувати певні дії, виміряти статистику, проаналізувати її і протестувати на основі попередніх кроків кілька нових цільових сторінок – ось як робляться высококонверсионные лендінгем пейдж. Прийоми, описані в тексті, гарантовано принесуть результати, адже вони ґрунтуються на психології сприйняття клієнтів вашої пропозиції, тексту і лендинга.

Високих вам конверсій!