Як зробити лиття пластмаси!!!!

9-6-2019

Будь ласка, перевірте, чи вірно вказані габарити виробу (в мм) і вага (г). Чим більше тираж, тим менше вартість одиниці. Файл цього типу не підтримується. Перш за все, потрібно майстер — модель, яка послужить основою для зняття гнучкою форми і виливки подальшої партії. Майстер — модель повинна мати якісну добре деталізовану поверхню, оскільки є еталоном всієї партії. Для виготовлення майстер — моделей ми в основному використовуємо промислові 3D — принтери для друку з гладкого і деталізованого фотополімеру або злегка шорсткого та міцного поліаміду. Також хочемо вам порекомендувати перейти на сайт

Сучасне обладнання і технології 3Д друку дають можливість виготовити деталь практично будь-якої складності і розміру, при цьому дуже великі моделі можливо друкувати по частинах і склеювати. Також як майстер — моделі може використовуватися оригінальна деталь, надана замовником. На другому етапі відбувається постобробка майстер — моделі й доведення її до стану, який підходить для зняття силіконової форми, а також для надання зовнішньої поверхні тієї фактури, яка була узгоджена з замовником. Зокрема, для отримання гладкої поверхні навіть фотополімерні зразки, видрукувані з високою роздільною здатністю і точністю, необхідно багаторазово полірувати, щоб довести до ідеального вигляду.

Далі слід зняття силіконової форми для лиття. Майстер — модель поміщається в опалубку, формуються ливарні канали, і відбувається заливання рідкого силікону. Завдяки властивостям силікону, гнучка форма чудово передає розмір, форму і фактуру поверхні виробів. Потім починається виробництво партії виробів за допомогою заливки в силіконову форму поліуретанів різного типу та кольору. Колір при цьому можливо точно узгодити по таблиці RAL. Завантажте 3D — модель і отримаєте автоматично розрахунок вартості лиття. Онлайн — розрахунок включає в себе всі етапи виробництва від друку майстер — моделі до готової партії пластикових або гумових виробів. У вас є готовий виріб або майстер — модель для зняття силіконової форми.