Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

378

Ми давно займаємося веденням email-розсилки – з травня 2013 року, але досі не можемо похвалитися величезною базою передплатників. Це можна списати на три причини:

 • Ми ніколи не займалися активним залученням передплатників (поп-апи, лендінгем, контекст, піар – нічого цього не було).
 • Ми ніколи не купували готових баз з адресами (навіть свою власну базу лідов ніколи не використовували).
 • Ми кілька разів проводили чистку «мертвих» акаунтів (посилали «реанімаційне» лист, і якщо відповіді довгий час не було, видаляли передплатника з бази).
 • Всі люди, які зараз перебувають в нашій базі, підписалися абсолютно добровільно, використовуючи статичну форму підписки, розташовану вгорі нашого сайту. Такий підхід, звичайно, не поганий сам по собі – всі передплатники живі і зацікавлені, відсоток відписок мінімальний, Open Rate та Click Rate вище, ніж середній показник галузі, – але назвати його ефективним все-таки язик не повертається. Тому ми вирішили спробувати щось нове. Щось, що допоможе нам зробити значний ривок по збільшенню бази. Після деяких роздумів вирішили зупинитися на лендинге. Лендинге з хорошим виральным потенціалом.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Приклади виральных лендингов

  Перед тим як придумати ідею для нашого лендинга, я вирішила погуглити і вивчити успішні приклади вітчизняних і зарубіжних колег. На мій подив, знайти такі лендінгем виявилося непросто (мабуть, не хочуть «палити тему», ну або просто руки не доходять робити подібні кейси). Далі я наведу всього 7 прикладів, але, думаю, цього буде цілком достатньо для того, щоб надихнутися і зрозуміти загальний напрямок думки.

  Приклад №1. Лендінгем, піднімає гостре питання

  Перший лендінгем, який я хочу навести як приклад, належить компанії «Финолог». Суть його дуже проста: ти вводиш розмір своєї зарплати (або зарплати свого працівника), і калькулятор підраховує, скільки, крім цієї чистої зарплати, компанія витрачає на податки. У підсумку виходить, що працівник, який заробляє 100 тисяч рублів, в реальності обходиться компанії в набагато більшу суму.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Лендінгем був запущений 22 січня 2015 року, і за першу добу приніс творцям 1213 публікацій в Facebook і понад 2000 передплатників. Протягом наступного місяця в пасивному режимі було отримано ще 1000 адрес (джерело інформації). На даний момент на лендинге відображається понад 10 тисяч розшарювання.

  Чому цей лендінгем став виральным?

  Це можна пояснити наступними причинами:

  • Вдало обрана тема. Проблеми, які існують в нашій країні, стосуються кожного з нас, і тому їх обговорення викликає такий більший відгук.
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс
  • Персоналізація. Користувач вводить точний розмір своєї зарплати, і калькулятор підраховує податки конкретно для нього.
  • Сильний мотив поділитися з друзями. В кінці лендинга йде чіткий заклик до дії – «Попередьте друзів! Нехай дізнаються, скільки насправді коштує їх робочий час». І цей заклик спрацював, оскільки переважна більшість людей (як працівників, так і підприємців), дійсно не володіють цією інформацією.
  • Цінний матеріал в обмін на репост. На сторінці з калькуляторів користувачам пропонується завантажити готову методичку про мотивації взамін на репост.
  • Грамотна реалізація. На останньому пункті хочу зупинитися детальніше.

  З самого першого погляду видно – лендінгем зроблений дуже добротно. В основі лежить досить проста ідея, але подивіться, як вона реалізована. Кожен крок продуманий до дрібниць. Прописаний Open Graph, щоб при розшарювання в соцмережах, виходила потрібна картинка і повідомлення.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Є можливість коментування за допомогою акаунтів Вконтакте і Facebook та провокаційні питання, які спонукають користувачів до обговорення.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Всі ілюстрації намальовані дизайнером (погодьтеся, зі стічними зображеннями лендінгем був би зовсім іншим).

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Передбачено три типи підписки на розсилку. Перший – за допомогою статичної форми, в якій детально розписуються переваги розсилки.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Другий спосіб – поп-ап, який з’являється в той момент, коли користувач вирішує піти з лендинга.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  І, нарешті, третій (на випадок, якщо людина не хоче добровільно підписуватися) – з допомогою форми обміну корисною методички на репост.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Працює це наступним чином. Ви расшариваете сторінку в соцмережах, після чого вас просять залишити свій імейл (щоб вислати на нього методичку). Ви залишаєте імейл підтверджуєте його, після чого перед вами з’являється ось таке повідомлення:

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  «Обіцяємо не спамити і надсилати ретельно приготовані матеріали по темі» – вам не кажуть прямо, що вас підписали на розсилку, але і, по суті, не приховують цього факту. Недосвідчений користувач навряд чи зрозуміє, що тільки що сталося – його вправно провели через двоступеневу модель підписки, яку вимагає Mailchimp та інші серйозні email-сервіси, додали в базу передплатників, але він залишився задоволений, т. к. не відчув і натяку на агресивну рекламу або спам, а також отримав якісний матеріал, що цікавить його темі.

  Висновок. Щоб лендінгем став виральным, не обов’язково влаштовувати мозкові штурми і гвалтувати свій мозок, щоб той видав якусь супероригинальную ідею. Ідея «Финолога» проста, але вона б’є в саму точку. Але однієї ідеї теж недостатньо. Без гарного дизайну, закликів до дії і інших маркетингових «гачків», цей лендінгем навряд чи став би таким же ефективним.

  Приклад №2. Лендінгем-пародія

  Наступний приклад, який я хочу вам привести, – це проект компанії «Петро 1», лендінгем, продає гречку. Як ви вже зрозуміли з назви цього пункту, лендінгем являє собою пародію – пародію на сучасні лендінгем.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Лендінгем складається з стандартних блоків і заїжджених фраз, які використовуються сьогодні практично на кожному средненько лендинге: опис переваг, думка заслуженого лікаря, фейкові відгуки користувачів, лічильник, відлічує час до завершення акції. І все це піднесено в такому перебільшеному і смішному вигляді, що просто неможливо стримати посмішку.

  За весь час свого існування лендінгем з гречкою обійшов мало не всі групи в соцмережах, пов’язані з інтернет-маркетингом, і набрав понад 250 розшарювання. Згодна, цифра невелика, але свого ефекту він досяг – «засвітився» у багатьох тематичних групах і непогано пропіарив своїх творців.

  При підготовці цього матеріалу я зв’язалася з авторами цього лендинга і задала їм кілька запитань: «Чому вони вирішили зробити такий лендінгем? Скільки часу на це пішло?» і «Як це вплинуло на їхній бізнес: чи були нові обігу, реєстрації, дзвінки або інші цільові дії користувачів?». І ось що вони відповіли:

  Лендінгем розроблявся близько 2-3 годин, плюс час на верстку. Мета лендинга: піар партнерської мережі та залучення нових партнерів. За рахунок мелькання у багатьох пабликах соціальних мереж, помітили підвищення реєстрацій партнерів в нашій мережі. Величезного буму відвідувачів в мережу не було, але зростання протягом тижня був значний.

  Чому цей лендінгем став виральным?

  Тут можна виділити всього декілька причин:

  • Іскрометний гумор. Вебмастера дуже люблять гуморний та розумний контент (згадати хоча б відео про створення інтернет-магазину за 5 тисяч рублів і який відгук воно одержало), а цей лендінгем таким і є.
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс
  • Чіткі заклики до дії. На лендинге є три кнопки заклику до дії, і всі вони ведуть на головну сторінку сайту. Там користувач може почитати про компанії, переконатися в тому, що головним її перевагою є здатність створювати конверсійні лендінгем (звичайно! ви ж самі тільки що з нього прийшли), а також зареєструватися. У мене немає точної статистики по переходам з цих кнопок, але, судячи з відповіді авторів, їх було досить багато, т. к. лендінгем дійсно викликає цікавість.
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Висновок. Люди обожнюють пародії і з задоволенням діляться ними з друзями. З першого погляду може здатися, що подібний контент нічого не зможе принести бізнесу, але це не так. Якщо пародія стане віральной, це принесе вашої компанії популярність і серйозно збільшить охоплення вашої цільової аудиторії.

  Приклад №3. Лендінгем, пропонує щось безкоштовне

  Хочете, щоб ваш лендінгем став виральным? Є перевірений спосіб добитися цього – запропонуйте якийсь якісний продукт за безкоштовно або з величезною знижкою. У нашій практиці був приклад подібного лендинга – якийсь час назад Савельєв Денис робив безкоштовні комплексні аудити сайту взамін на репост і чесний відгук про нашу роботу. Зверніть увагу, що на даний момент ця послуга більше не актуальна. Лендінгем представлений тут виключно задля прикладу.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Заявок з цього лендинга ми отримали багато (втім, це не дивно), але на те, щоб відпрацювати їх усі, у Дениса просто не було часу, тому ідею довелося згорнути. Зараз на лендинге коштує всього 10 розшарювання (10 виконаних аудитів). Але їх було б набагато більше, якби ми змогли обробити всі заявки.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Висновок. Щоб лендінгем став виральным, достатньо запропонувати користувачам щось реально стоїть і безкоштовне (або з великою знижкою). Проблема в тому, що для бізнесу – це збитково, тому даний спосіб можна вважати ефективним лише умовно.

  Приклад №4. Лендінгем з унікальною пропозицією

  Ще один ефективний спосіб зробити лендінгем виральным – це запропонувати якийсь товар або послугу, яка користується попитом і відрізняється від всіх пропозицій на ринку. Тут в якості прикладу можна навести лендінгем, на який я випадково натрапила кілька тижнів тому і який, скажу чесно, привів мене в дикий захват. Лендінгем належить хлопчині на ім’я Річард Литор (досвідчений спеціаліст з юзабіліті) і присвячений послуги «п’яний юзабіліті-аудит». Зараз поясню, що це таке.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Одним з основоположних принципів хорошого юзабіліті є те, що сайт потрібно проектувати так, щоб навіть п’яний чоловік міг легко їм скористатися. Однак проблема в тому, що часто це дуже складно перевірити на практиці. Уявляєте собі власника сайту, який обдзвонює своїх друзів, просить їх напитися, вивчити його сайт і записати при цьому ще всі проблеми, з якими вони зіткнуться в цьому стані. Досить дивно, правда? І зовсім інша справа, коли ви можете замовити цю послугу на стороні.

  Річард Литор пропонує послугу «п’яний юзабіліті-аудит сайту» всього за 50 доларів (зараз на лендинге стоїть ціна 500, т. к. кількість заявок перевищила всі розумні межі, і він змушений їх якось обмежувати). За ці гроші він готовий напитися, вивчити ваш сайт в п’яному стані, записати скрінкасти того, як він це робить, і на основі цього запису зробити звіт про виявлені помилки (вже в тверезому вигляді).

  Після запуску лендинга Річард анонсував його всього на двох майданчиках: HackerNews і Twitter, але відгук аудиторії був настільки великий, що лендінгем швидко став виральным (на даний момент він має понад 27 тисяч розшарювання). Посипалися заявки з проханням проаналізувати сайти як у п’яному, так і в тверезому вигляді. Почали приходити листи від людей, які просилися в його команду. Про лендинге почали писати провідні сайти галузі. Загалом, він мав справді великий ефект. Настільки великий, що буквально через місяць Річард вирішив підключити до свого бізнесу маму – створив другий лендінгем і почав пропонувати послугу «юзабіліті-аудит від літньої жінки» (адже якщо навіть старенька, далека від «новомодних технологій», розбереться, як користуватися вашим сайтом, значить, з його юзабіліті точно все в порядку).

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Висновок. Якщо ви придумаєте якусь оригінальну ідею, на яку є попит на ринку, і зможете піднести її під потрібним кутом, ваш лендінгем з великою ймовірністю стане виральным.

  Приклад №5. Лендінгем-загадка

  Наступний лендінгем, який став виральным і приніс своїм творцям дуже багато передплатників, належить стартапу Hipster (на жаль, посилання на нього вже не працює, т. к. лендінгем був запущений в 2011-му році, так і самі стартап вже не існує).

  Спочатку «Хіпстер» планувався як сервіс, подібний Instagram, тільки з прив’язкою до місця розташування. Тобто з допомогою нього користувачі могли робити красиві фотографії, стилізовані під листівки та позначені поточним місцем розташування людини, відправляти їх своїм друзям, дивитися чужі фото та місця, в яких вони були зроблені, дружити з людьми, які проживають у вашому місті, і т. д.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Ще перед запуском сервісу фахівці компанії створили промо-лендінгем для збору початкової бази передплатників. На лендинге було всього дві пропозиції:

  • У Сан-Франциско скоро станеться щось кльове
  • Введіть свій email, і ми надішлемо вам запрошення
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Лендінгем був промоутирован всього на одному ресурсі – HackerNews. В якості анонсу використовували всього дві фрази: «Хочеш бути хіпстером? Отримай ранній доступ». А далі йшла посилання на їх лендінгем і доповнення: «Ми не можемо поки що говорити про компанії публічно, але я буду радий відповісти на ваші запитання по email».

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Здавалося б, що особливого в цьому лендинге? Незрозуміло, що на ньому пропонується, і що значить «бути хіпстером». Однак, незважаючи на це, сторінка мала величезний успіх – за перші два дні після запуску вона зібрала 10 тисяч передплатників, а за весь час існування – 37 (джерело інформації)! Про неї писали чи не всі маркетингові блоги, і навіть зараз (через 5 років) про нього періодично згадують навіть такі відомі видання, як Washington Post.

  Чому цей лендінгем став виральным?

  Тут можна виділити наступні причини:

  • Вдала комбінація. Цікаве назву сервісу + красиве зображення + інтригуючий оффер + можливість спробувати щось нове і прикольне одним з перших у своєму місті = виральный ефект.
  • Персоналізація. Зображення лендинга і назва міста змінювалися в залежності від того, звідки заходив користувач.
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс
  • Доступ до бета-версії взамін на запрошення трьох друзів. Творці сервісу пропонували передплатникам доступ до бета-версії сервісу в обмін на запрошення трьох друзів. Їм давалася реферальне посилання, її потрібно було розшарити в Facebook або Twitter, і якщо за нею реєструвалися три людини, відкривався доступ до сервісу. Як видно на скріншоті нижче, в перший же день після запуску було расшарено 5457 реферальних посилань.
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Висновок. Тут хочеться навести цитату творця цього сервісу: «Людям подобаються сюрпризи і їм не шкода залишити свій імейл на прикольний і стильному лендинге, якщо є хоч якийсь шанс того, що їм це принесе потім радість і задоволення». На своєму досвіді, звичайно, ми це не перевіряли, але, судячи по ефективності вище наведеного лендинга, напевно, так і є.

  Приклад №6. Лендінгем, що дозволяє похвалитися своїми результатами

  Цей прийом дуже часто використовують в тестах і іграх. Ти набираєш велику кількість очок і тебе просять поділитися своїми результатами з друзями. В якості прикладу тут можна привести лендінгем з грою «Вгадай кіно» від популярного в рунеті сервісу «Кинопоиск».

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  На даний момент ця сторінка має більше 2,5 тисяч розшарювання. І назбирала вона їх завдяки однієї єдиної функції – в кінці кожної гри користувачеві пропонують поділитися своїми результатами з друзями:

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  При цьому хочу зазначити, що реалізовано це все на дуже високому рівні. Можна поділитися своїми результатами в Facebook, Twitter, Вконтакте або надіслати поштою або скайпу. При розшарювання результатів з’являється заздалегідь запрограмована фраза: «У мене … очок у грі «Вгадай кіно»! Зможеш набрати більше?» і далі йде їх власний хештег.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Висновок. Користувачі дуже люблять хвалитися своїми досягненнями і змагатися з іншими користувачами. Все, що залишається розробникам, забезпечити для них зручні кнопки розшарювання і придумати фразу позадиристей.

  Приклад №7. Лендінгем, що дозволяє показати свою індивідуальність

  Під цей пункт ідеально підходять всякого роду тести з визначення типу особистості: «Яке ти тварина?», «Ким ти був в минулому житті», «Якому герою з Сутінків ти ближче всього?» і т. д. В свій час в рунеті був дуже популярний тест на визначення внутрішнього віку. Якщо ви подивіться на кількість розшарювання у цього тесту, то здивуєтеся – понад 190 тисяч і понад 1500 коментарів.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Користувачі з великим задоволенням проходять цей тест, діляться результатами з друзями і додають до анонсу свої коментарі.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Висновок. Тести, які дозволяють людині розкрити свою індивідуальність, – дуже потужний виральный інструмент. І неважливо, що в інтернеті їх зараз хоч греблю гати. Цей прийом працює, так що користуйтеся ним і не звертайте ні на кого уваги.

  Ще один вдалий лендінгем на цю тему – лендінгем, присвячений виходу третього сезону серіалу «Божевільні». На сторінці вам пропонують створити самого себе таким, яким би ви виглядали в 60-их роках. Під заводну музику ви вибираєте собі зовнішність, одяг, аксесуари і фон фотографії.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Після чого вам пропонується завантажити картинку, встановити її на робочий стіл або завантажити її в якості аватарки на Facebook (я не знаю, чому, але мені не вдалося завантажити аватарку, можливо, проблема в моєму комп’ютері або це баг сервісу, але раніше все точно працювало).

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Паралельно зі створенням цього сервісу в «Фейсбуці» запустили конкурс: кожну п’ятницю аж до запуску нового сезону буде відбиратися один кращий аватар серед тих, що були завантажені в папку на їх сторінці в Facebook, а переможцю будуть подаровані 2 DVD диска з серіалом «Безумці».

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Чому цей лендінгем став виральным?

  Тут можна виділити наступні причини:

  • Відмінне виконання. Все продумано до дрібниць. Безліч варіацій одягу і зовнішності. Можливість завантажити аватар відразу ж після його створення.
  • Підтримка конкурсом. Без конкурсу активність користувачів, можливо, була б не такою високою.
  • Можливість показати свою індивідуальність. Ви створюєте мультяшну версію себе і встановлюєте картинку собі на аватар, щоб ваші друзі її оцінили.
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Висновок. Дайте користувачам щось створити, а потім попросіть їх поділитися цим у соцмережах. Ця тактика успішно працює вже багато-багато років і ніколи не перестане бути актуальною.

  Наш власний кейс

  Після вивчення прикладів виральных лендингов ми вирішили зупинитися на тесті, т. к. він нам підходить по тематиці, його досить просто створити, а ефект від нього може бути дуже і дуже гарним. Якщо хто ще не бачив його (а таке малоймовірно, тому що ми його промоутируем скрізь де тільки можливо), ось посилання.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Лендінгем складається з трьох екранів:

 • Головна сторінка з відеофоном, на якому коротко розповідається, що це за тест
 • Питання з біжучим таймером
 • Екран з результатами і пропозицією отримати відповіді та корисні матеріали на пошту
 • Лендінгем був запущений 26 березня. На момент написання статті (19 травня) він має майже 400 розшарювання і більше 7,5 тисяч переглядів.

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  За весь час його існування він нам приніс 1107 передплатників (при цьому цифра постійно зростає). На скріншоті нижче можна побачити статистику по відправленим автореспондерам (1 автореспондер = 1 передплатник).

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Чому цей лендінгем став виральным?

  • Виральный ефект. Як було сказано вище, люди люблять ділитися своїми досягненнями і показувати свою індивідуальність, тому лендінгем з тестами і користуються такою популярністю.
  • Активне промоутування. Про те, як треба представляти матеріал для найбільшого охоплення аудиторії, я докладно писала ось в цій статті. Дуже рекомендую до прочитання, якщо ви ще не вивчали її. Стосовно цього лендинга, ми промоутировали його в трьох активних групах Вконтакті, вели якийсь час таргетинг, кілька разів просували його в нашій розсилці, домовлялися з партнером, щоб той промоутировал його у своїй живою і активною групі в Facebook, вели банерну рекламу. Плюс до цього, зробили репост у себе на сторінці в Facebook (не в групі, а на сторінці), і він, з якоїсь причини, отримав від Фейсбуку дуже широкий охоплення – 507 користувачів, хоча на той момент у нас було чи сто лайків.
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс
  • Відповіді на пошту. Після проходження тесту користувачеві пропонується залишити свій імейл, щоб ми йому вислали правильні відповіді і ще кілька реально крутих матеріалів з інтернет-маркетингу. Саме завдяки цій фішці, лендінгем приніс нам так багато передплатників.
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Але зібрати передплатників ще півсправи – треба ще їх утримати, адже по суті вони не висловлювали згоди на отримання нашої розсилки. Та й Mailchimp може заморозити наш аккаунт, якщо побачить, що від наших листів відписується дуже багато користувачів, так що ризикувати ми не могли. Що ж ми зробили в цій ситуації?

  Та нічого не робили, в принципі 🙂 Просто писали якісні листи з реально корисною інформацією. Ось листи, які ми відправляли нашим передплатникам з тіста:

 • Самий креативний лендінгем з усіх, що ви бачили
 • Як почати email-розсилку, якщо у вас немає бази?
 • Чому кейси потрібні вашому бізнесу? Досвід «Текстерры»
 • Контент, який зобов’язаний бути в вашому блозі
 • За підсумками цих листів, отписалось від нас усього 6 чоловік, що є просто прекрасним результатом. Також хочу зазначити, що з допомогою цього тесту нам вдалося не тільки залучити трафік і нових передплатників, але і збільшити базу своїх закладочников. Про це можна судити з коментарів користувачів:

  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс
  Як зробити виральный лендінгем: 7 прикладів і кейс

  Давайте підведемо підсумки

  Отже, якими порадами потрібно користуватися, щоб лендінгем став виральным:

 • Ідея лендинга повинна чіпляти користувачів і викликати бажання поділитися
 • Кнопки для розшарювання повинні розташовуватися на видному місці і підкріплені чітким закликом до дії
 • Корисний матеріал за репост – дуже ефективна тактика (якщо вирішите їй скористатися, ось вам корисний матеріал на цю тему – «Заплати репостом: огляд кращих сервісів»)
 • Підписувати людини на розсилку можна і без його згоди, але тоді ви повинні забезпечити найвищу якість контенту своїх листів
 • Щоб лендінгем з більш високою ймовірністю став виральным, його потрібно скрізь рекламувати (ось тут написано, як це зробити)
 • Запуск вірального лендинга можна підтримати яким-небудь конкурсом, щоб користувачі активно робили репости (великий список конкурсів можна подивитися тут)
 • Красивий дизайн і зображення підвищують вірогідність того, що ваш лендінгем стане виральным
 • Якщо можливо, використовуйте на своєму лендинге персоналізацію
 • Виральный лендінгем – це не тільки інструмент для збору імейлів і телефонів, але й прекрасний спосіб брендування
 • Дуже важливо на своєму лендинге прописувати Open Graph, щоб при розшарювання в соцмережах у користувачів виходило потрібне повідомлення картинка
 • Лендінгем, на яких пропонується щось безкоштовне, з 99% ймовірністю стануть виральными, але це може принести збиток бізнесу
 • Доступ до бета-версії (або якісь інші плюшки) в обмін на запрошення трьох своїх друзів може сильно збільшити виральный потенціал вашого лендинга
 • На цьому, думаю, можна закінчити статтю. Бажаю вам успіху у створенні виральных лендингов. І якщо нескладно, зробіть репост цієї статті – я дуже старалася зробити її максимально корисною, і мені буде дуже приємно, якщо ви мене підтримаєте шером або коментарем.

  І так, трохи не забула! Підписуйтесь на нашу розсилку. У ній ми щотижня ділимося корисної з практичної точки зору інформацією. Це не «вода» і не банальні поради, а реальний досвід і ідеї, які ви можете реалізувати на своєму власному сайті відразу ж після прочитання.