Які лінзи використовують для фото.

10-4-2018

Які лінзи використовують для фото.

Більшість початківців фотографів купують свою першу дзеркальну фотокамеру зі стандартним, так званим, «китовим» об’єктивом. Однак він здатний задовольнити потреби користувача далеко не завжди, зі зростанням майстерності, можливостей «кити» не вистачає навіть невимогливому фотографу. Виникає питання: що вибрати натомість. Щоб відповісти на нього, потрібно розібратися: які бувають об’єктиви і для яких цілей вони використовуються. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі red pl mount for sale.
Багато виробники камер пропонують великий вибір об’єктивів для цифрових дзеркальних фотоапаратів. Об’єктиви розрізняються своєю ціною, якістю, типом, і, відповідно — призначенням. Кожен фотограф має свій стиль зйомки, тому питання про вибір об’єктива досить не простий. Головний критерій поділу за типами об’єктивів, а також найважливіша характеристика будь-якого об’єктива — фокусна відстань. Саме від нього залежить, чи використовується цей об’єктив для фотополювання, портретної зйомки або, припустимо, пейзажної зйомки.
Вимірюється фокусна відстань в міліметрах, але це дещо умовна величина. Ще з плівкових часів стандартними вважалися об’єктиви з фокусною відстанню 50 мм В ті часи об’єктиви із змінною фокусною відстанню були слабо поширені, багато фотографи мали тільки один полтинник, а кадрировали картинку, наближаючись і віддаляючись від об’єкта зйомки. 50 мм — це середнє значення: не широко і не вузько. Щоб наочно представити його — закрийте одне око.