Який тип контенту має найвищий потенціал поширення в Twitter

341

Ви коли-небудь думали, чому деякі з ваших твітів миттєво поширюються, а інші залишаються непоміченими? Виявляється, секрет тип вмісту, який ви публікуєте. З цієї статті ви дізнаєтеся, який контент публікувати, щоб отримувати більше ретвітів.

Який тип контенту має найвищий потенціал поширення в Twitter

Засновник поцілунок метрики Ніл Патель, входить в топ-10 найвпливовіших онлайн-підприємців за версією Forbes вивчив найбільш ефективні типи контенту в Twitter. Він досліджував 1000 записів і 398 582 твіти, щоб визначити потенціал поширення публікацій. Результати дослідження описані нижче.

Зображення працюють краще відео

Користувачі Twitter публікують зображення приблизно в 3,5 рази частіше, ніж відео. Фото отримують на 128 % більше ретвітів, ніж відео. Однак аудиторія додає відео в обрані на 49 % частіше, ніж зображення.

Не всі типи зображень однаково ефективні. Майже дві третіх фото, що отримали ретвіти, носили жартівливий характер. Далеко позаду за кількістю ретвітів слідують зображення з їжею і фотозвіти про подорожі.

Який тип контенту має найвищий потенціал поширення в Twitter

Можна припустити, що комбінація ефективних типів фото підвищує потенціал поширення. Наприклад, компанія Nestle зуміла створити смішне брендоване зображення про їжу.

Який тип контенту має найвищий потенціал поширення в Twitter

Текст отримує ретвіти частіше порівняно з зображеннями

Несподівані результати дослідження: твіти з текстом і посиланням отримували ретвіти на 86 % частіше порівняно з фото і відео. Користувачі на 17 % частіше поширюють текстові повідомлення, якщо вони містять менше 100 символів.

Цей результат частково пояснюється тим, що твіти з лінками є стандартним типом контенту в Twitter. Їх частка становить 93 %. Ймовірно, користувачі рідко роблять ретвіти зображень і відео, так як ці типи контенту не відповідають очікуванням аудиторії.

Який тип контенту має найвищий потенціал поширення в Twitter

Статті-списки та огляди у форматі how-to — чемпіони «Твіттера»

Пости-списки та експертні керівництва найкраще привертають трафік. А твіти з посиланням на матеріали цього типу генерує найбільше ретвітів. Користувачі поширюють їх у три рази частіше в порівнянні з усіма іншими текстовими твітами.

Найменше ретвітів отримують повідомлення особистого характеру, наприклад, «Класно відтягнулися вчора з @SashaGrey». Але якщо ви все-таки хочете, щоб аудиторія «расшарила» ваш твіт особистого характеру, пишіть про щось крутому: розкішних яхтах, дорогих гаджетах, спортивних авто, елітарних ресторанах. Наприклад, «Вечеряли з @SashaGrey #макдональдс, відмінна кухня». Такі повідомлення отримують чимало ретвітів. Крім того, аудиторія часто додає їх у вибрані.

Краще цитувати, ніж питати

Користувачі поширюють цитати в 8,5 разів частіше, ніж питання. Більш того, акаунти, в яких часто публікуються цитати, мають на 43 % більше фоловерів у порівнянні з акаунтами без цитат.

З іншого боку, питання отримують більше відповідей, ніж цитати. Якщо ви хочете стимулювати дискусію, публікуйте питання. Якщо вам потрібні ретвіти і фолловери, публікуйте цитати. Використовуйте сервіс Fotor, щоб додавати цитати до зображень, або сервіс Recitethis, щоб створювати красиві листівки. Вони привертають увагу і отримують багато ретвітів.

Який тип контенту має найвищий потенціал поширення в Twitter

Мемам не місце в «Твіттері»

Користувачі Twitter рідко використовують меми. За даними дослідження, цей тип вмісту непогано генерує трафік. Однак його якість залишається низьким. Це не дивно: складно отримувати цільовий трафік за допомогою безглуздих картинок.

Секрет успіху в Twitter

Якщо ви хочете залучати трафік з «Твіттера», публікуйте на сайті гайди how-to і статті-списки. Анонсируйте їх текстом і посиланням. Постарайтеся укластися в 100 знаків. Щоб посилити ефективність Twitter-кампанії, попросіть ваших співробітників анонсувати контент через свої облікові записи.

Щоб підвищити впізнаваність бренду, публікуйте фотографії та цитати. Ці типи контенту можна об’єднати. Не забудьте брендувати візуальний контент. Так, і не забудьте, будь ласка, ретвітнути цю статтю.

Адаптація матеріалу What Type of Content Gets Shared the Most on Twitter by Neil Patel.

Читайте також:

  • 7 трюків SMM, про які ви не чули
  • Чим вимірювати ефективність просування в соціальних мережах
  • Квінтесенція досвіду SMM-маркетологів: 70 статей, які зроблять з вас профі