«Забійні» посадочні сторінки: три приклади ефективних лэндингов

422

Ви напевно стикалися з створенням та оптимізацією посадкових сторінок, займаючись просуванням інтернет-проектів. Розробка якісного лэндинга відноситься до критично важливих компонентів маркетингових кампаній. Даний матеріал познайомить вас з трьома прикладами крутих лендингов, а також покаже вам складові їх успіху. Але про все по порядку.

Посадочні сторінки: визначення, критерії ефективності

Посадочної називається цільова сторінка, що утягує в конверсійний сценарій відвідувачів вашого сайту, що приходять з пошукових систем, з рекламних оголошень та інших джерел трафіку. Іноді фахівці називають ці сторінки лэндингами (від англ. landing page).

Ефективні посадочні сторінки відповідають наступним критеріям:

 • Наявність підкресленого призову або запрошення відвідувача до дії. Хороший лэндинг чітко спонукає потенційного клієнта до вчинення однієї дії, наприклад, до підписки на розсилку або до реєстрації на сайті.
 • Відповідність інформації на посадковій сторінці обіцянці, даній відвідувачу поза вашого сайту. Наприклад, якщо фрагмент пошукової видачі або текст рекламного оголошення повідомляє клієнта про можливість підписатися на безкоштовні відеоуроки, лэндинг повинен надати йому таку можливість.
 • Простота дизайну і неперегруженность інформацією. «Приземлився» на сторінку, потенційний клієнт не повинен відволікатися від конверсійного дії рюшами в шапці сайту або довгими міркуваннями про якість продукту.
 • Коректне використання фотографій. Картинки покращують візуальне сприйняття лэндинга. Але дотримуйте міру — ви ж не хочете, щоб клієнт забув додати товар у кошик, занурившись у вивчення фото.
 • Використання сили брендів. Зображення надкушеного яблука або зеленого дроїда додадуть відвідувачам вашого сайту впевненості в якості відповідного продукту.
 • Можливість швидко поділитися інформацією у соціальних мережах. Завжди додавайте на посадкові сторінки кнопки шерінгу Facebook, Twitter, «Вконтакте» та інших мережевих ресурсів.
 • Постійне вдосконалення. Хороший лэндинг не буває статичним. Ми, наприклад, перманентно тестуємо цільові сторінки, змінюємо їх відповідно з поведінкою користувачів, допрацьовуємо і покращуємо.
До речі!!! У нас ви можете замовити ефективний лендінгем з А/Б-тестуванням за спеціальними цінами!

Три приклади «забійних» посадкових сторінок

Вчинених посадкових сторінок не буває, так як статичність — один з ворогів хорошого лэндинга. Однак наведені нижче приклади дуже близькі до ідеального варіанту. Розглянемо їх докладніше.

Посадкова сторінка компанії Content Rules

Американський розробник вмісту Content Rules створив ефективну посадкову сторінку для поширення своєї електронної книги.

«Забійні» посадочні сторінки: три приклади ефективних лэндингов

Що компанія Content Rules зробила правильно:

 • Дизайн

Лэндинг виглядає приємно і просто. Заголовок привертає увагу відвідувача до конверсійним дії (Завантажте книгу безкоштовно прямо зараз — це приблизний переклад хедлайна).

 • Фотографія

Єдина фотографія на посадковій сторінці — превью обкладинки електронної книги. Це фото привертає увагу відвідувача і наочно демонструє йому продукт, але не відволікає від виконання необхідної дії.

 • Сила бренду

Логотип Content Rules підвищує впевненість відвідувача в якості продукту.

Що можна вдосконалити:

 • Заголовок

Тестуючи різні варіанти посадкової сторінки, фахівці Content Rules могли б поліпшити хедлайн. Можливо, заголовок, підкреслює переваги продукту і пробуджує інтерес відвідувача, буде ефективніше прямого заклику до дії.

 • Соціальний шерінг

Кнопки популярних соціальних мереж підвищать ефективність лэндинга Content Rules.

Не вірите? Тоді замовте ефективний лендінгем з А/Б-тестуванням прямо зараз і отримайте знижку!

Лендінгем компанії з нерухомості ALM Real Estate Media Group

Ця компанія є одним з провідних американських постачальників новин про ринок комерційної нерухомості. ALM використовує лэндинг для залучення передплатників на розсилку.

«Забійні» посадочні сторінки: три приклади ефективних лэндингов

Що компанія ALM зробила правильно:

 • Можливість реєстрації через Facebook

Вона значно збільшує ефективність посадкової сторінки, так як користувачі можуть підписатися на розсилку протягом декількох секунд.

Що можна вдосконалити:

 • Контент

Ця посадкова сторінка містить занадто багато тексту, який відволікає відвідувачів від форми реєстрації.

 • Дизайн

Фахівцям ALM варто протестувати варіанти цього ж лэндинга з спрощеним дизайном. Зменшення кількості інформаційних блоків і відмова від великої кількості квітів — ось способи швидко поліпшити зовнішній вигляд сторінки.

Все ще не вірите? Тоді замовте ефективний лендінгем з А/Б-тестуванням прямо зараз і отримайте знижку!

Лэндинг Windows Intune

Корпорація Microsoft використовує посадкову сторінку для розповсюдження 30-денної пробної версії хмарного сервісу Windows Intune.

«Забійні» посадочні сторінки: три приклади ефективних лэндингов

Що компанія Microsoft зробила правильно:

 • Відгук

Відгуки споживачів підвищують довіру аудиторії до продукту. Це в першу чергу стосується відгуків, отриманих від керівників відомих компаній.

 • Чіткий заклик до дії і фокусування на перевагах продукту

Текст посадкової сторінці коротко описує сервіс і його переваги. Зверніть увагу, лэндинг не виглядає перевантаженим інформацією.

 • Сила бренду

Використання логотипу Windows підвищує довіру аудиторії до продукту.

Що можна поліпшити:

 • Заклик до дії

Переходячи по посиланню, користувач потрапляє на сторінку реєстрації. Фахівцям Microsoft варто було б подумати про розміщення відповідної форми безпосередньо на посадковій сторінці.

Висновок

Отже, ви познайомилися з трьома прикладами хороших лэндингов. Зверніть увагу, кожен з них може стати ще краще після тестування і оптимізації. Скориставшись досвідом компаній Content Rules, ALM і Microsoft, ви створите кілька шедевральных посадкових сторінок. Тільки обов’язково розкажіть про це в коментарях!

Замовити ефективний лендінгем з А/Б-тестуванням ви можете в нашому агенстві! У даний момент діють спеціальні ціни.

Адаптація матеріалу Ереза Барака Killer Landing Pages: 3 Examples of Landing Pages that Convert.

Ще кілька корисних матеріалів за лэндингам:

 • 21 типова проблема посадкових сторінок
 • Як оптимізувати посадочні сторінки
 • Дизайн посадкової сторінки: 12 важливих правил з реальними прикладами