Заходи як джерело контенту, або Як витягти максимум вигоди з майбутньої події

438

Припустимо, ваша компанія організовує грандіозний захід: місце проведення – конференц-зал престижного готелю, запрошено 200 осіб, серед яких чверть – VIP-персони. Це, безумовно, дуже круто, але ви впевнені, що зможете отримати з цього (ймовірно, досить-таки витратного) заходи максимум користі? Вписано воно в вашу контент-маркетингову стратегію? Якщо ви не зрозуміли, яке відношення захід має до контент-маркетингу, у мене для вас погані новини – ви, швидше за все, втратили масу можливостей. Цікаві заходи ЗАВЖДИ можна використовувати для створення якісного контенту.

Заходи як джерело контенту, або Як витягти максимум вигоди з майбутньої події

Отже, коли ж слід публікувати пости, присвячені заходу: до, під час або після нього? Відповідь – і до, і під час, і після. Але про все по порядку.

1. Почніть з інтерактивного календаря

Створіть на своєму сайті окремий розділ для висвітлення заходів – відвідувачі вашого сайту повинні з легкістю знаходити цю інформацію. Якщо ви проводите заходи регулярно, розмістіть на сайті інтерактивний календар і відзначайте там кожну подію.

Заходи як джерело контенту, або Як витягти максимум вигоди з майбутньої події

Опис заходу в інтерактивному календарі повинно бути простим і зрозумілим. Відображення в описі заходи місію та цілі вашої організації дозволить вам залучити перспективних клієнтів. Почніть підходити до підготовки описів своїх заходів так само, як ви підходите до створення будь-якого іншого виду контенту:

  • Оптимізуйте їх для пошуку, включаючи всі важливі деталі.
  • Поширюйте їх в якості анонсів відразу на декількох платформах.
  • Будьте креативним – ваші описи повинні бути цікавими, а їх оформлення – привабливим.

2. Займіться промоутированием

Публікації у блозі, прес-релізи, пости в соціальних медіа, конкурси і вікторини, підсумки яких будуть підведені на заході – все це чудово підійде для промоутування майбутнього заходу.

Ставитеся до створення цих матеріалів відповідально – ви повинні бути точно впевнені, що розміщений вами вміст цікавий, назва посади привертає увагу, а візуальне оформлення на висоті. Не забувайте про фотографіях! Ви, напевно, вже знаєте, якою силою володіють зображення. Вони збільшують кількість переглядів сторінки ВДВІЧІ і допомагають сторінці зайняти більш високе місце в пошуковому рейтингу. Контентом, що містить зображення, діляться набагато частіше, ніж контентом, який не має візуальної складової.

3. Розішліть запрошення по пошті

Більшість людей воліють отримувати нагадування про події, які вони планують відвідати. Скористайтеся цим і побачите: люди активніше підписуватися на вашу розсилку й частіше відкривати ваші листи. В email-повідомлення не забудьте дати посилання на пости в блозі і інтерактивний календар, щоб передплатники мали можливість отримати більш детальну інформацію.

4. Зв’яжіть онлайн і офлайн

Під час заходу роздавайте промо-матеріали, де вказані адреса вашого сайту, сторінки в соціальних мережах і хештегі, присвячені даного заходу (щоб присутні могли вести в Твіттері текстову трансляцію у реальному часі або викладати фотографії з заходу Инстаграме).

Заходи як джерело контенту, або Як витягти максимум вигоди з майбутньої події

5. Попросіть гостей залишити відгук

Оскільки взаємодія в реальному житті залишається в пам’яті набагато довше, ніж короткий обмін думками в інтернеті, створивши потужний контент, пов’язаний з заходом, у вашої аудиторії буде привід взаємодіяти з вашим брендом протягом довгого часу після нього. Щоб використовувати це в своїх інтересах, попросіть гостей заходу:

  • Залишити відгуки про захід на вашому сайті та сторінках в соціальних мережах.
  • Написати про нього в своїх блогах.
  • Поділитися фотографіями, зробленими під час нього.

6. Зробіть детальний звіт

Включіть в нього контент, створений вашими користувачами (з посиланням на джерело). Це сприяє формуванню у людей почуття приналежності, що, в свою чергу, веде до збільшення переглядів сторінок, більш активного обговорення і навіть відвідування ваших майбутніх заходів.

Застосовуючи ці ідеї на практиці, ви зможете витягти зі своїх заходів максимум користі. Удачі!

Адаптація матеріалу 8 Ways to Transform Events into Powerful Content Marketing by Mykel Nahorniak.

Читайте також:

  • Використовуйте авторитет авторів для отримання посилань
  • 13 способів збільшити відвідуваність ваших вебінарів
  • Як знаходити кращий контент для шерінгу в соціальних мережах