Заміна розбитого дисплея iphone

1-5-2022

 

 

Процедура замены стекла дисплея iPhone. Как и почему? | Блог про iPhone
 

Чи можна самому зробити ремонт розбитого скла iphone?

У нашому сервісі досвідчені фахівці мають під рукою необхідні інструменти, які дають дивовижний результат: не виходить відрізнити, де новий, тільки що розпакований гаджет, а де відремонтований. Ми радимо звертатися в компанію  https://a-service.ua/razbit-displej  яка робить заміну скла.

Як відбувається заміна скла iphone 11?

Після цього акуратно розбирається корпус і демонтується пошкоджений елемент. Далі замінюється екран iphone 11 і склеюється з дисплейним модулем. Майстер використовує високоточні інструменти, щоб скло встало ідеально рівно. На завершальному етапі тестуємо смартфон. Робиться це в різних режимах для розуміння коректності роботи в будь-яких умовах. На роботу надається 6-місячна гарантія. Якщо протягом цього терміну з’являться недоліки, виправимо їх за свій рахунок!

Скільки коштує заміна скла на айфоні 11?

Багато спочатку задаються питанням, скільки коштує замінити екран на iphone 11 і чим обумовлені такі високі ціни. Насправді кіберцентр пропонує послуги за вартістю нижче середньо-ринкової.

Як у нас формується ціна заміни скла iphone 11 ціна:

  • тип несправності і складність робіт. Від цього залежить витрачений час. Але так як використовується сучасна техніка, ці витрати вдалося звести до мінімуму.
  • запчастини. Вони складають основну частину кінцевої вартості. Тривалі партнерські відносини з виробниками і оптові закупівлі дозволяють отримувати комплектуючи з максимальною вигодою.

У питанні, скільки коштує замінити розбитий екран, не женіться за найвигіднішою пропозицією, а оцінюйте співвідношення з якістю. Адже краще заплатити трохи більше, але при цьому забути про несправності на довгі роки і користуватися гаджетом на всі 100%!

У вас є «майстер на виїзд»»

Завдання буде виконано протягом 30-60 хвилин, при цьому ціна заміни скла iphone 11 не зміниться, залишиться такою ж, як і в сервісі. При виявленні серйозного дефекту майстер запропонує забрати телефон з собою, щоб зробити комплексну діагностику і здійснити повний ремонт. Після закінчення доставить готове до використання пристрій на зручний для вас адресу. В такому випадку ціна заміни екрану на iphone 11 також залишиться колишньою. Виїзд співробітника пропонується на безкоштовній основі для зручності клієнтів.

Чому варто вибрати нас?

  • багаторічний досвід у цій сфері;
  • на усунення дефектів в більшості випадків йде не більше 30-60 хвилин;
  • великий склад запасних деталей;
  • надаємо гарантію на 180 днів;
  • кваліфікований персонал;
  • використання сучасного та якісного обладнання;
  • мінімальна вартість заміни скла iphone.