Ремонт смартфонів

12-12-2019

Ремонт смартфонов
Співробітники сервіс — центру надають послугу — ремонт смартфонів в Санкт — Петербурзі. Не дивно, що кожен користувач вибирає модель c якомога більшим функціоналом і тонким корпусом. Однак значний набір опцій не завжди безболісно поєднується з компактними габаритами девайса. Такі портативні пристрої сильно схильні до виникнення несправностей, причиною яких не завжди є сам користувач.
Також хочемо вам порекомендувати https://tehnic.com.ua/brand/servisnyyi-tsentr-meizu
Ремонт/ заміна вибромотора, web — камери, датчиків, в.
Розглянемо найбільш часті несправності, які притаманні смартфонам. Швидше за все, це вірус або проблеми в прошивці. Кілька варіантів: від попадання вологи в телефон, впливу вірусів, несправної АКБ до пошкодження материнської плати. Можливо пошкоджений роз’єм зарядки або контролер живлення, деяких випадках може бути несправний акумулятор, потрібна заміна АКБ.
Некоректна робота програм і додатків. Ймовірно, проблема в самому екрані телефону або несправна схема підсвічування дисплея.
Смартфон виключився і не включається. Варіанти: Несправний АКБ, материнська плата, кнопка включення, роз’єм зарядки. Найбільше встрадают роз’єми USB, аудио, карти пам’яті.
Не працює динамік або мікрофон. Найчастіше пошкоджений шлейф або шлюб динаміка/ мікрофона.
Ну і найпоширеніша проблема — це розбитий екран. Ремонт -заміна дисплея або модуля (LCD Сенсор), В деяких випадках можлива заміна сенсора з переклеюванням на центральний екран.
Діагностика стану та виявлення несправності.
Зміна прошивки (firmware), оновлення програмного забезпечення, розблокування, русифікація.
Очищення і промивання зовнішніх контактів.
Відновлення після контакту з водою.
Заміна механічних і електромеханічних елементів – мікрофонів, динаміків, запобіжників, корпусних деталей (кнопок, роз’ємів).
Заміна сенсорного / LCD екрана (скла) смартфонів.
Після виконання діагностики ви отримуєте повну інформацію про пристрої – причину, характер поломки, а також вартість ремонту. Висока якість ремонтних робіт і гарантія на всі встановлюються комплектуючі – це все характеризує СЦ як надійного відповідального постачальника послуг з ремонту та обслуговування мобільних пристроїв.