Інсталяція віндовс 10

2-23-2020
Картинки по запросу "Інсталяція віндовс 10"


Підтримка компанією Microsoft всіма улюбленої і визнаною сьомої версії OS підійшла до кінця, а спроба замінити її восьмий завершилася повним провалом. Користувачі погано відреагували на нововведення Metro і незручне меню. Як результат, весь світ з нетерпінням чекав випуску наступного, десятої версії. На даний момент є можливість протестувати практично робочу операційну систему абсолютно безкоштовно. Також хочемо вам порекомендувати инсталляция виндовс 10

На даний момент віндовс 10 знаходиться в стадії тестування. Повністю закінченого релізу для користувачів не існує. Операційна система вільно поширюється, вона надана для критики та обговорень. Крім того, в OS 10 можна скористатися абсолютно новим браузером Spartan, який володіє величезною перевагою перед Internet Explorer і повинен стати відмінним конкурентом на сучасному ринку браузерів.

Оновлення однієї з попередніх версій до десятої. Тестування показало, що такий вид установки доступний як для сьомий, так і восьмий версії OS, і вся інформація користувача без проблем переноситься. Після закінчення процесу інсталяції операційна система привітає вас з поверненням. Найчастіше найдовшим є стрибка оновлення, в ході якої можуть виникнути перебої в роботі провайдера або проміжного сервера Microsoft, що призведе до обриву. Переконатися, що установка пройшла успішно, можна не тільки по зовнішньому інтерфейсу, який є поєднанням всіх кращих якостей, таких як зручність сьомої версії, кросплатформеність і адаптивність восьмий, але і у властивостях системи.
Нова операційна система має дуже цікаві опції, які вас напевно зацікавлять. Вона дозволяє не тільки вибирати потрібні оновлення системних компонентів, але і перемикатися за допомогою Update на різні версії операційних систем, точніше їх збірок. Вона знаходиться в стадії тестування і доопрацювання, тому не дивуйтеся, якщо щось не працює. Зате дана версія повністю безкоштовна і дозволить вам стати справжнім програмним тестером.