iPhone 11 огляд

12-26-2019

iPhone 11 обзор
Мікрофони BOYA: що вибрати для репортажу і стріму. Кращі об’єктиви для СапопЛучшие об’єктиви для NikonЛучшие об’єктиви для ЅопуСмартфоны. Вся техникаЅугр Genie Mini: інструмент для інтервального та панорамної зйомки. Завод Carl Zeiss зсередини: як створюється легенда. Сайт — портфоліо для фотографа — злив грошей або ефективний маркетинговий інструмент. Їх тут цілих шість: білий, чорний, зелений, жовтий, фіолетовий і червоний (Product) RED.
Також хочемо вам порекомендувати yabloki.ua/rus/iphone/iphone-11/
Причому зум — об’єктив залишили для Pro — версії, а тут з’явилася надширококутна камера.
Дозвіл фронтальної камери становить 12 мегапікселів. Тут встановлений об’єктив 24 мм (екв. Основні відмінності тут — інша матриця у дисплея і немає третьої камери, яка відповідає за зум. Однак на фото днем це майже непомітно, хіба що на знімках з надширококутної камери. Однак треба зазначити, що ця функція працює тільки при зйомці у високоефективному форматі HEIC і при включеній галочці в налаштуваннях. Але знову помітний невеликий крен в теплоту, який втім, майже завжди правиться однією кнопкою в редакторі. Називається вона Auto Adjust, хоча більше б підійшло назву .
Якість на високому рівні: хороша деталізація і правильні кольору. Оновлена камера в нових смартфонах явно прокачалась по частині нічної зйомки.
Фото в нічному режимі (ліворуч) легко визначити за усередненою» експозиції.
З жалем констатуємо, що якість надширококутної камери вночі помітно падає, тому розраховувати на неї сильно не варто. Плюс до всього нічний режим працює тільки на основній камері.
Його можна назвати новою реінкарнацією або поколінням XR, яке є основою ДНК смартфона. Але варто пам’ятати про невеликому завалі в теплу гаму і слабкій роботі надширококутної камери в темряві. Тим не менше ви отримуєте комфортний і найбільш цікавий по конфігурації апарат — ширик і сверхширик.
ГБ в мінімальній комплектації без можливості розширення. Люблю фотографувати і на фотоапарати, і на смартфони. Адже краща камера — це та, яка завжди з собою. Рейтингредакции: 7HUAWEI nova 5T: огляд смартфонаHUAWEI nova 5T — неоднозначне пристрій. Мікрофони BOYA: що вибрати для репортажу і стріму. Професійний репортаж не може обійтися без якісно записаного звуку.
Новини на прикладі Nikon Z 7Съемка для початківців. Види і прийоми віддаленої зйомки. Малюємо світлом: створюємо ефектні кадри з светокистью. гиВсе про фотографії і фототехніки.