Верстка сайту !

8-13-2019

Грамотний процес розробки інтернет — сайту є досить складним процесом, який здійснюється в кілька етапів. І верстка сайта цена є однією з обов’язкових складових цього процесу. Версткою називається процес, який полягає у формуванні веб — сторінки за заздалегідь розробленим макету дизайну. Ця робота передбачає створення кодування сторінки, яка зрозуміла сучасним браузерам, з допомогою спеціально розробленого мови розмітки, а також оформлення сторінки за допомогою таблиць стилів. Не потрібно намагатися самостійно виконати верстку сайту, так як подібна робота повинна бути виконана з урахуванням безлічі особливостей і правил, які знають тільки кваліфіковані фахівці.

Верстка дизайну сайту, щоб не зіпсувати спочатку розроблений макет, в обов’язковому порядку повинна бути виконана з урахуванням того, що всі користувачі всесвітньої мережі інтернет можуть використовувати монітори з різними показниками дозволу екрану. Щоб домогтися коректного відображення інтернет — ресурсу на різних пристроях, необхідно застосовувати методи так званої гумової верстки. Подібний дизайн сайту можливо отримати тільки в тому випадку, якщо за одиницю вимірювання під час верстки брати не пікселі, а відсотки, що дає можливість розтягувати макет сайту по всій площі монітора.

Також із — за того, що в наш час існує велика кількість браузерів для перегляду веб — сторінок в інтернеті, необхідно, щоб верстка дизайну сайту відповідала всім вимогам, які необхідні для коректного відображення, так як кожен з існуючих браузерів може абсолютно по — різному візуально представляти сторінку в інтернеті для користувача. Зараз усі творці браузерів бажають розробити єдині стандарти застосування мови кодування, але поки цього не сталося, необхідно, щоб верстка сайтів здійснювалася з урахуванням вимог щодо кросбраузерності. Також дуже важливим моментом під час верстання сайтів є наявність чистого і грамотно організованого коду.