Як навчитися самостійно робити сайт

11-12-2018

Перш ніж приступити до створення сайту Вам потрібно пам’ятати деякий моменти, це — вибір тематики, дизайн сайту, заздалегідь опрацювати його структуру та інформаційне наповнення, ну і звичайно ж час і сильне бажання.
Найголовніше – це, напевно, відразу вирішити, про що буде сайт. «Про все» і «ні про що» — в даному випадку абсолютні синоніми. Водночас, на безкрайніх просторах мережі тисячі сайтів ні про що, які є ні чим іншим, як сміттям. Якщо Ви хочете створити якісний сайт , то рекомендую itlama.com

Що таке хостинг і домен
Хостинг і домен – це поняття, які визначають місце проживання сайту в Інтернеті. Хостинг забезпечує необхідний простір для зберігання вашого сайту в Мережі, а домен – це онлайн адресу сайту. І тому, якщо у вас постала проблема розміщення сайту, відомості про хостинг і домен стають просто життєво необхідними. Сайту треба десь жити-це безсумнівний факт.

Реєстрація домену для сайту
При створенні сайту дуже важливу роль відіграє доменне ім’я. Адже, як відомо: «Як ви човен назвете, так вона і попливе!».

Зареєстроване доменне ім’я прив’язується до сервера системи присвоєння імен доменів для перекладу цифрового IP-адреси в зрозумілі людині слова. І вже цю послідовність букв вводять користувачі в адресному рядку для переходу на ваш сайт. Тому дуже важливо, щоб майбутнє доменне ім’я було незабутнім, зручним у прочитанні і як то кажуть «у всіх на вустах».

Установка Joomla на сервер! або як встановити Joomla! правильно?
Перш ніж почнеться безпосередня установка Joomla! на хостинг, необхідно переконатися, що основні параметри обраного сервера відповідають мінімальним вимогам системи. Це важливо, так як встановити Joomla! на сервер, що не відповідає параметрам – значить зумовити нестабільність майбутнього сайту.

Пункт Меню — це значуща частина вашого сайту на cms Joomla. Меню — це засіб навігації по сайту, воно виконує роль не тільки навігації, але і визначає вигляд сторінок, які з ним пов’язані. Ця тема трохи складна для розуміння, і тому ми більш детально на ній зупинимося пізніше в розділі «Створення меню і елементів навігації». А зараз, трохи ознайомимося з меню, щоб отримати деякі важливі відомості, які допоможуть нам зрозуміти більш складні концепції.

Адміністративна панель Joomla 1.5 Частина 3. Компоненти, модулі, плагіни і мови
Компоненти — це розширення для cms Joomla, є ще інші розширення сайту, які називаються: модулі, плагіни, шаблони та мови.

Меню компоненти дозволяє нам управляти функціональністю компонентів, встановлених в Joomla за замовчуванням і тих, що були вами встановлені.

Адміністративна панель Joomla 1.5 Частина 4 — Інструменти
В меню Інструменти знаходяться такі інструменти, які використовуються для адміністрування сайтом і тому це меню доступно тільки користувачам з правами вище менеджера.

Меню Інструменти відкриває доступ до зручної системи з обміну особистими повідомленнями та й до того ж масових розсилок. Ця система дозволяє нам відправляти (email) електронні листи всім користувачам зареєстрованим на сайті.

Керівництво по установці Joomla 3.0 на Денвер / Сервер
Перш ніж починати установку Joomla 3.0 на хостинг, необхідно переконатися, що обраний вами сервер відповідає рекомендованим системним вимогам Joomla 3. Це важливо, оскільки встановити Joomla 3.x на сервер, що не відповідає цим параметрам – значить зумовити нестабільність майбутнього сайту.

Вибір теми для сайту
Першим кроком на шляху сайтобудування є вибір теми для Вашого проекту. Існує дуже багато сфер і напрямків, але Вам необхідно зробити вибір на користь одного з них. Головним будь-якого сайту є його зміст і важливо, щоб воно стало корисним і інформативним для відвідувачів, а не являло собою безглуздий набір текстів і зображень.

Як встановити шаблон в Joomla-два способи установки
Після установки системи управління Joomla на локальний або віртуальний сервер, перед нами постає питання: як встановити шаблон і де його скачати? У цьому уроці ми розглянемо, як же встановити шаблон в Joomla і які способи установки шаблонів існують. Вибір і установка шаблону, є важливим етапом, якому варто приділити особливу увагу. Так само я наведу приклади і рішення проблем, які можуть з’явитися під час установки шаблону.

Установка Joomla 2.5 на Денвер
Установка Joomla 2.5 на локальний сервер не займає багато часу і практично нічим не відрізняється від установки Joomla відразу на хостинг. Для того, щоб почати установку, перше, що потрібно зробити, це встановити локальний сервер (Денвер). На Денвері ми можемо тримати будь-яку кількість сайтів, його зручно використовувати для створення одного або декількох сайтів, а також для тестування і налаштування нових розширень або оновлень Joomla, без підключення до Інтернету.

Перенесення Joomla 2.5 з денвера на хостинг
Багато початківці Вебмастера, які роблять свої сайти на локальному сервері, часто стикаються з тим, що не знають, як правильно перенести вже створений сайт на Денвері, на віддалений сервер (Хостинг).

Як встановити шаблон в Joomla 3.2 і вище
Після установки системи управління Joomla на локальний або віртуальний сервер, перед нами постає питання: як встановити шаблон і де його скачати? У цьому уроці ми розглянемо, як же встановити шаблон в Joomla і які способи установки шаблонів існують. Вибір і установка шаблону, є важливим етапом, якому варто приділити особливу увагу. Так само я наведу приклади і рішення проблем, які можуть з’явитися під час установки шаблону.