Як вибрати вишитий рушник


Как выбрать вишитий рушник
Р№. Один з таких незмінних звичаїв – класти весільний рушник під коровай. Чому ця традиція так важлива. Справа в тому, що хліб завжди був символом достатку, благополуччя і ставилися до нього з повагою. Згідно з традиціями, коровай не повинен лежати на «голому» столі – це вважалося ознакою недбалого ставлення до власного благополуччя. Саме тому вибиралися рушники для весільного короваю з неймовірною педантичністю.
Також хочемо вам порекомендувати купити вишитий рушник
До того, як коровай потрапить на стіл, він «зустрічає» молодих і гостей. І для цього ритуалу потрібно купити рушник під коровай. Все весілля хліб буде спочивати на столі, а в кінці свята ним пригощають всіх гостей. До речі, на Русі було прийнято готувати кілька караваєв – для сватання, запрошення гостей та, власне, весілля. Особливою популярністю користуються лляні рушники, адже льон – матеріал не тільки натуральний, але і ще такий, що робить полотно справжнім еталоном національної краси.
Рушник для короваю на весілля може бути дуже яскравим, розкішним, строкатим – вибір кольорів та орнаментів тут необмежений. Звичайно, самий затребуваний і популярний – червоний рушник, де присутні класичні орнаменти, напис: . Але весільний рушник під коровай може бути прикрашений птахами, що цілуються дзьобиками, або квітучими деревами.
Рушники для весільного короваю можуть бути доповнені мереживом. Ось тільки варто вибирати ті полотна, де мереживо присутній не по центру, а на кінцях. Рушник червоний, де переважають квіткові орнаменти, буде символізувати достаток. Можна вибрати й інші кольори, наприклад, блакитні і зелені – купити рушник для короваю на весілля в таких кольорах варто якщо вам потрібно, щоб полотно стало оберегом від сварок і негараздів.
Найголовніше, щоб весільний рушник під коровай після урочистого дня не віддавався стороннім людям. Всі довгі роки подружнього життя він буде символом добробуту. До речі, рушник для короваю купити можна один раз, а потім він стане учасником» всіх сімейних традицій. Розшите розкішним і яскравим орнаментом полотно обійдеться недорого і стане прикрасою вашого свята. Оформив замовлення на вашому сайті, хотів уточнити термін і суму доставки.
Рушник весільний «на щастя на долю» ручної роботи.
Вишитий рушник на весілля ручної роботи .