Як зареєструватися на біржі фріланса!!!!

9-6-2019

Отримуйте відповіді на запитання з будь-якої теми з області IT від фахівців у цій темі. Як зробити профіль на фріланс біржі максимально ефективним і привабливим. Щоб ви порадили, щоб зробити профіль максимально привликательным і люди на нього відгукувалися. Зареєструвався на upwork, працював фрілансерів близько 6 — 7 місяців і комерційний досвід порядком близько року. А в портфоліо, взагалі додати нічого. Чи варто робити кілька проектів спеціально, щоб додати в профіль. Чи варто проходити свого роду тести, на підтвердження, скілів. Потрібно описати завдання, які ви можете вирішити для клієнта в ось такому стилі. Також хочемо вам порекомендувати біржу фріланс https://www.weblancer.net/.

Близько 80% фрілансерів не можуть заповнити портфоліо для ефективного залучення клієнтів. Найкращий спосіб, на мою думку, — поставити себе на місце клієнта і дати відповіді на питання, які його цікавлять. Вам не здається що всі заявки кандидатів схожі один на одного. Давайте, я спробую зацікавити вас іншим способом. Ви отримаєте готовий лендінгем, почнете приймати заявки клієнтів і продавати свої продукти/ послуги. Я на зв’язку більшу частину часу доби, тому оперативно відповідаю на ваші повідомлення у процесі роботи.

Процес роботи над проектом для вашої зручності я загружу на тестовий сервер — ви побачите не макет або малюнок, а свій майбутній повноцінний сайт з робочими кнопками і формами. Я постараюся зробити все відмінно з першого разу, але якщо вам щось не сподобається, я буду вносити правки, поки ви не скажете . П’ять років роботи в маркетингу навчили мене знаходити помилки, які впливають на конверсію. Ви отримаєте рекомендації по залученню клієнтів і ефективного продажу своїх продуктів/ послуг. Робота виконується в повному обсязі.

Я люблю працювати «на відмінно» з першого разу, тому все записую і нічого не забуваю. Якщо не встигну в термін, Вам знижка 20%. Час – найцінніший ресурс для підприємця. Якщо я не впораюся в обумовлені терміни, ціна за проект знижується на 20%. Ваші дані не будуть передані третім особам. Вся надана для роботи залишається в строгому секреті і не розголошується. Якщо ви дочитали до кінця, значить, вже зацікавилися моєю пропозицією. Прямо зараз, поки ви думаєте, ваші потенційні клієнти йдуть до конкурентів. Зв’яжіться зі мною будь-яким зручним для вас способом і ми почнемо співпрацю. Ну і звичайно ж, клієнти хочуть бачити хоч якісь роботи в портфоліо. Якщо навіть в портфоліо не ідеальні роботи, вона все одно буде працювати краще, ніж порожнє портфоліо.