Як підібрати юриста для організації.

4-11-2018

Як підібрати юриста для організації.
Чергу в Кваліфікаційно-дисциплінарні комісії, які проводять іспити і надають статус адвокатів, розписана, мінімум, на 5 місяців вперед. І це при тому, що ще рік тому вся процедура займала не більше місяця. Три роки тому після скандалу і судових розглядів у столиці з’явилося дві Кваліфікаційні комісії, хоча в кожній області має бути тільки одна. В результаті, зараз стоїть питання нелегітимності адвокатів, які здавали іспити після 2015 р. В цьому році почалася реформа галузі, яка передбачає, що до 2020 року навіть самі великі юристи не зможуть в судах будь-якої інстанції (і за будь-якими видами спорів) представляти клієнтів без адвокатського свідоцтва. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі абонентське юридичне обслуговування.
У чергу записуються і випускники з юридичними дипломами, яких вузи випускають за 22 тис. щорічно, і юристи з досвідом роботи в 10-20 років, які раніше і не думали ставати адвокатами. Іспит корумпований. На ринку є приклад, коли адвоката сім разів позбавляли права на роботу, а він щоразу відновлювався, здаючи іспит в інших областях. По закону це неможливо.
Не секрет, що за свідоцтво, крім офіційної плати, треба окремо домовлятися. Як відзначають учасники ринку, мінімум 2-3 рази в місяць стикаються з елементарними помилками колег: пропуском строку позовної давності, неправильно сформульованими позовними вимогами, спробами змішати різні процеси. Нещодавно зіткнувся з адвокатом, який допустив банальну помилку – пропустив строк позовної давності. Але шахрая обчислити не вдасться. Нещодавно вів справу клієнта, якого обібрав адвокат.