Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

10-4-2018

Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

Укоси, рами — все це вимагає не менше уваги ніж скла, які зазвичай миють два рази в рік, після зимових холодів і перед настанням осені. Ремонт пластикових вікон передбачає великі витрати, а правильний регулярний догляд за пластиковими вікнами убезпечить вас від раптової необхідності викласти кругленьку суму, адже для екстреного ремонту немає і бути не може зручного або відповідного моменту. В період настання холодів навантаження на віконні конструкції підвищується і своєчасний догляд за ними дозволить їм стійко перенести будь-які погодні умови. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі window cleaning ny.
У першу чергу потрібно вибрати правильну погоду. Вітер буде приносити пил, яка прилипне на вологу поверхню, а попадання прямих сонячних променів призведе до утворення неакуратних розлучень. Пластикові вікна догляд вимагають нескладний, але регулярний. Використовуйте страховку, навіть якщо живете на нижніх поверхах. Догляд за металопластиковими вікнами, зокрема, за рамами, дуже простий, проте вам потрібно враховувати кілька особливостей.
Щоб уникнути подряпин, не використовуйте матеріали з абразивними частинками — порошки та полірувальні засоби, а також миючі, у складі яких є розчинники, кислоти, бензин або ацетон. Протріть вологою губкою віконну раму, підвіконня з обох сторін і укоси, потім нанесіть миючий засіб і ретельно очистіть вікно від бруду. Після цього протріть його сухою м’якою тканиною або папером, стежте, щоб від останньої не залишалося неохайних клочков.