Як вибрати шолом для боксу

7-15-2020
Шлем боксерский с полной защитой Venum BO-7041-W (S,M,L)

Як вибрати боксерський шолом?

Сьогодні ми постараємося знайти відповідь на дуже важливе питання про те, як вибрати боксерський шолом. Вся справа в тому, що в боксі саме захист голови приділяється особлива увага, адже вона є найбільш вразливим місцем. Зазначену вразливість провокує занадто тонка і чутлива шкіра голови, надбрівних дуг, а також хрящових м’язів носа і вух. Ну і, звичайно ж, особливого захисту потребує людський мозок. боксерський шолом із захистом носа, а тепер розглянемо більш докладно всі існуючі види боксерських шоломів. Також хочемо вам порекомендувати www.ekipirovka.in.ua шолом для боксу.

Світ єдиноборств досить різноманітний. В залежності від виду єдиноборств існують різні шоломи. Про переваги і недоліки різних шоломів ви зможете подивитися у відео-огляді. Перше, що слід враховувати, вибираючи боксерський шолом – це його тип.

Як вибрати боксерський шолом: види боксерських шоломів.

Бойовий шолом

Головне призначення такого шолома – це захист спортсмена, що бере участь в аматорських боксерських турнірах і змаганнях. Характерна риса – відсутність захисту підборіддя, щік, «бампера», але, при цьому, максимальна оглядовість. Обов’язковий елемент шолома цього типу – наявність застібки на підборідді. Врахуйте, що шоломи для любительського боксу можуть бути лише червоними або синіми. А ще, вони можуть бути затверджені або не затверджені АІБА.

«Мексиканський» тренувальний шолом

«Мексиканської» таку екіпіровку називають тому, що вперше вона з’явилася саме в Мексиці і використовувалася під час жорстких тренувань. Головна характерна риса таких шоломів – вузькі прорізи для очей, широкі накладки для захисту щік, застібка на підборідді. Такі шоломи чудово захищають від травм носа, очей, захоплюючи майже всю область обличчя. Єдине слабке місце – це відсутність захисту області підборіддя, що може бути дуже недоречно при пропущених ударів у щелепу.

Шолом «Fullface» з повним захистом

У пошуках відповіді на питання про те, як вибрати боксерський шолом, ні в якому разі не можна ігнорувати цей тип екіпіровки. Зазвичай у цю категорію входять шоломи з захистом щік і підборіддя. Остання чудово амортизує удари в щелепу, захищаючи губи і зуби. Однак не треба помилятися, адже при сильному ударі, навіть пом’якшивши його на 20-40%, цей шолом не зможе повністю захистити спортсмена від мікро-струсів або струсів.

Шолом з «бампером»

Шоломи цього типу відрізняються наявністю перпендикулярної захисної поперечини. Головна перевага екіпіровки цього типу – надійний захист підборіддя, носа, очей. Що стосується мінусів – то це не дуже хороша оглядовість знизу.

Після того, як ви оберете найбільш підходящий для себе тип боксерського шолома, можна буде переходити до наступного етапу – підбору відповідного розміру. Для того щоб зрозуміти, який розмір вам підходить, візьміть сантиметр і виміряйте окружність голови. Отримані дані допоможуть визначити відповідний розмір, керуючись наведеними нижче даними:

  • XS/S – 51-55 сантиметр;
  • S – 52-55 сантиметрів;
  • М – 55-58 сантиметрів;
  • L – 58-60 сантиметрів;
  • XL – 60-62 сантиметри.

Серед компаній-лідерів на ринку боксерських шоломів можна відзначити наступні: Lonsdale, Reyes, Adidas Boxing, Everlast, Title.