Як встановити витяжку на виробництві.

4-5-2018

Як встановити витяжку на виробництві.
Вентиляція необхідна в кожному приміщенні, виробництво це чи офіс, ресторан або спортивний зал, квартира або заміський будинок. Основне призначення вентиляції — забезпечення повітрообміну в приміщенні. Для нормальної життєдіяльності людини важливий не тільки обсяг повітря, але також його якість: свіжість, ступінь очищення, температура, при необхідності вологість та інші параметри. Якщо природний приплив повітря порушений внаслідок високої герметичності приміщення, то навіть примусова витяжка з вентилятором буде працювати вхолосту — вентилятор просто не зможе вийти на параметри, заявлені виробником. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі на этом сайте.
Свіже приточне повітря в кількості, що відповідає нормам може забезпечити лише система примусової припливної вентиляції, яка буде його очищати і підігрівати. А для розподілу повітря в різні приміщення застосовують повітроводи та решітки. Місцева вентиляція служить для подачі або забору повітря в певному місці. Найчастіше її застосовують, коли місця шкідливих виділень локалізовані, і важливо не допустити їх подальшого розподілу по всьому приміщенню, наприклад, кухонна витяжка.
В основному ж, такий тип вентиляції зустрічається на виробництві. Коли ж нам потрібно забезпечити вентиляцію приміщення, то застосовується общеобменная вентиляція. Тут теж існує поділ: припливна, витяжна вентиляція, і припливно-втяжная. Припливна вентиляція служить для подачі свіжого повітря в приміщення. При необхідності, подається повітря може нагріватися або охолоджуватися, зволожуватися, а також очищатися від пилу.