Які види друку існують.

5-11-2018

Які види друку існують.
Кожне питання іспиту може мати кілька відповідей від різних авторів. Відповідь може містити текст, формули, малюнки. Видалити або редагувати питання може автор іспиту або автор відповіді на іспит. Оригінал – первинний носій інформації, призначений для відтворення і розмноження інформації. Друкована форма – носій інформації, призначений для передачі інформації на запечатуваний матеріал. Має друкуючі і пробільні елементи. На друкуючі елементи наноситься фарба і їх допомогою відбувається запечатування. Високий друк: друкуючі елементи піднесені, знаходяться в одній площині, пробільні заглиблені на різну глибину. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі печать широкоформатная.
Застосування – книги, журнали, каталоги. Ті, що мають образотворчу інформацію. Для передачі градації тонів здійснюється растрування. Висока флексографічний: відрізняється гнучкістю і еластичністю друкованої форми – особливим використанням. Офсет з зволоженням:друкована форма зволожується спец. Розчином, який покриває тільки пробільні елементи, а потім на форму наноситься друкарська фарба . Вона прилипає тільки до друкуючим елементам однаковим по товщині шаром.
Глибока : Друкарські елементи заглиблені на різну чи однакову глибину. Друковані форми зазвичай виготовляють на циліндрах. Для друкування маловязеая фарба наноситься в надмірній кількості на поверхню обертається форми. Одночасно з цим спеціальний ніж – ракель, ковзаючи по поверхні пробільних елементів, повністю видаляє з неї фарбу і надлишок її з друкуючих. Формний матеріал – як у високої. Заглиблені елементи – як в глибокій. Без друкованої форми.