Тест: перевірте адекватність стратегії просування вашого бізнесу в інтернеті

357

Ви використовуєте виключно «білі» методи просування? Як ви думаєте, ваша SEO-кампанія дійсно є адекватною і цілісної?

Пройдіть невеликий тест з десяти питань, щоб швидко оцінити використовувані вами методи розкрутки бізнесу в Інтернеті.

Питання першого рівня важливості

Питання першого рівня сильно впливають на підсумкові результати тесту, в чому ви переконаєтеся в подальшому. Відповідайте на них не замислюючись:

 • Ви вірите в продукт, який пропонуєте клієнтам?
  Так

  Немає

 • Ви думаєте виключно про поліпшення користувацького досвіду, створюючи нові сторінки сайту?
  Так

  Немає

 • Питання другого рівня важливості

 • Коли ви складаєте ТЗ для копірайтерів, то включаєте в нього ключові слова, які обов’язково повинні бути використані?
  Так

  Одна з основних помилок при створенні контенту – штучне вписування посадочних ключів. Створюючи ТЗ для копірайтерів можна вказувати рекомендовані ключі для сторінок, але ні в якому разі не варто вписувати ключі у вже готові тексти. Це ні до чого не призведе.

  Немає

  Одна з основних помилок при створенні контенту – штучне вписування посадочних ключів. Копірайтер створює хороший контент, якщо він фокусується на написанні інформативного та цікавого матеріалу для людей, маючи в розумі посадочні ключі. Тоді ключі будуть присутні в тексті органічно і природно. І ви про це прекрасно знаєте.
 • На вашому сайті є сторінки, створені виключно з метою пошукової оптимізації?
  Так

  В чомусь ви відстаєте від актуальних трендів. Як і багато інших інтернет-маркетологи ви досі створюєте сторінки для роботів Яндекс і Google. Перестаньте думати про роботів, створюйте контент для людей.

  Немає

  Сьогодні вже марно створювати сторінки виключно для пошукових роботів. Ви це прекрасно розумієте й самі.
 • На вашому сайті є сторінки з нерелевантних сфері діяльності вашого бізнесу контентом?
  Так

  Деякі оптимізатори створюють релевантні сторінки, щоб за всяку ціну залучити відвідувачів на сайт. Вони думають, що користувач, що прийшов на сайт інтернет-магазину автомобільних покришок за запитом «кінець світу 2012», все-таки купить зимові шини. Ймовірно, ви якраз з їх числа.

  Немає

  Деякі оптимізатори створюють релевантні сторінки, щоб за всяку ціну залучити відвідувачів на сайт. Вони думають, що користувач, що прийшов на сайт інтернет-магазину автомобільних покришок за запитом «кінець світу 2012», все-таки купить зимові шини. Вітаємо, ви не з їх числа!
 • Намагаючись отримати зворотні посилання на сайт, ви думаєте про їх вплив на репутацію вашого бренду?
  Так

  В цілому ви підходите грамотно до побудови зовнішнього посилального оточення. Ваші зовнішні посилання повинні позитивно впливати на репутацію вашого бренду. Будьте і далі вимогливі до якості ресурсів-донорів лінків.

  Немає

  На жаль, ви недостатньо опрацьовує питання зовнішнього посилального оточення. Запитайте себе, чи можете ви з гордістю показати кожну сторінку з посиланням на вас своїм дітям?
 • Зовнішні посилання на ваш сайт мають цінність з точки зору пошукових систем?
  Так

  Ви намагаєтеся не маніпулювати зовнішніми посиланнями, це дуже похвально. Дійсно, маніпуляція посилальної масою – це тупиковий шлях пошукового маркетингу, ми писали про це тут.

  Немає

  На жаль, ви досі намагаєтеся маніпулювати зовнішніми посиланнями. Це вже не так актуально, як може вам здатися. Ми вже писали про це тут, дивіться – не пошкодуєте.
 • Ви враховуєте значення тИЦ і PR майданчиків-донорів, визначаючи цінність зовнішніх посилань?
  Так

  Ви все ще моніторите такі показники тіц і PR сайтів донорів. Навіщо?! Думайте краще про те, чи будуть корисні ваші посилання на сторонніх сайтах і що це за сайти. Мають вони цільову аудиторію. Наскільки виправдано розміщення посилання на цьому сайті.

  Немає

  Ви не моніторите такі показники тіц і PR сайтів донорів. І правильно робите! Думайте краще про те, чи будуть корисні ваші посилання на сторонніх сайтах, що це за сайти, має чи вони цільової для вас трафік.
 • Чи використовуєте ви соціальні мережі для підвищення ефективності своєї SEO-кампанії?
  Так

  Ви думаєте про соціальний фактор просування – відмінно! На відміну від вас деякі інтернет-маркетологи все ще вважають просування в соціальних мережах і SEO різними сферами діяльності. Ви не з їх числа вітаємо!

  Немає

  Ви не використовуєте соціальні мережі для підвищення ефективності своєї SEO-компанії. Ми рекомендуємо вам хоча б на найближчі півроку називати Facebook і Twitter ЅЕОциальными мережами, якщо ви хочете успішно просувати бізнес в Інтернеті. Додайте до цього неологизму додаткові складові, так як сучасний стан сфери E-Commerce вимагає інтегративного підходу.
 • Як ви думаєте, кількість френдів і фоллоуверов впливає на успіх просування в соціальних мережах?
  Так

  Ви до кінця не знаєте секретів і можливостей соціальних платформ, якщо міряєте успіх просування чисельністю груп і кількістю передплатників. Величина аудиторії нічого не означає без залучення користувачів у взаємодію з вашим бізнесом, про що можна дізнатися докладніше тут.

  Немає

  Ви правильно вважаєте, що чисельність групи в соціальній мережі не впливає на просування. Так, міряти успіх чисельністю груп і кількістю передплатників бессмыслено. Величина аудиторії нічого не означає без залучення користувачів у взаємодію з вашим бізнесом, ми вже писали про це тут.
 • Будь ласка, відповідайте на всі питання!