Девять речей, які допоможуть вам розширити аудиторію

482

Гарантовано збільшити трафік з природною видачі вам в цих умовах допоможе тільки реалізація моделі, при якій лояльність клієнта формується до моменту покупки. Основний інструмент тут – контент. Корпоративний блог – поле для реалізації ідей. Що робити для того, щоб ваша аудиторія виросла?

1. Вивчайте контент конкурентів

Щоб представляти кроки, які вам потрібно зробити для отримання більшого трафіку в ніші, вам важливо зрозуміти, які кроки в цьому напрямі роблять ваші конкуренти. Скільки матеріалів щодня, щотижня, щомісяця виходить в блогах ваших основних конкурентів? Про що вони пишуть? Ваше завдання, природно, робити все на порядок краще. Корисний контент на унікальні теми, цікаві вашої ЦА, – це ваша «відстройка» від конкурентів у контент-маркетингу.

2. Збільште кількість публікацій у блозі

Якщо ви публікували одну статтю в день, прикладіть зусилля для того, щоб публікувати дві-три статті в добу без зниження якості матеріалів. Подумайте, що вам для цього потрібно зробити. Залучити ще одного копірайтера, готового занурюватися в тему і видавати статті гідного рівня? Не так вже багато.

3. Публікуйте матеріали в блозі в один і той же час

Привчіть аудиторію до того, що нові статті в вашому блозі щодня виходять в один і той же час. Якщо створюваний вами контент цікавий ЦА, то саме в ці години ви будете спостерігати сплески відвідуваності.

4. Ведіть активність в соціальних мережах

Не забувайте публікувати у ваших групах анонси на матеріали, які виходять у вашому блозі. Це забезпечить покращення соціальних сигналів.

5. Постійно працюйте над підвищенням якості розповсюджуваного вами вмісту

Те, що тексти, опубліковані вами в мережі, повинні бути ідеальні за всіма параметрами, само собою: стилістична грамотність і відсутність орфографічних помилок – це речі, які у брендованому контенті зобов’язані бути апріорі.

Але коли ми говоримо «якість», то маємо на увазі передусім «експертизу». Простий приклад. Ви хочете придбати автомобіль певної марки і шукаєте інформацію в інтернеті, щоб утвердитися в своєму рішенні або змінити його. Який текст вам би хотілося прочитати з цього питання – об’єктивний, повний цінної інформації матеріал людини, який сам п’ятий рік їздить на машині цієї марки, але написаний з великою кількістю орфографічних помилок, або гладкий, без єдиної пропущеної коми текст, який повторює банальності, вже написані раніше 5567 копірайтерами? По-моєму, відповідь очевидна. Більшість людей не звертають уваги на помилки, якщо матеріал дає їм дійсно корисну інформацію. Такі матеріали мають всі шанси отримати велику кількість «лайків».

Підвищити формальне якість текстів допоможе редактор. Підвищити якість експертизи – тільки професійний копірайтер, який розуміє, що таке збір матеріалу, тобто бажано з досвідом роботи у сфері журналістики. Тому забезпечте вашим копірайтерам можливість спілкуватися в робочому порядку з будь-яким вашим фахівцем, який може допомогти створити статтю експертного рівня.

6. Створюйте контент для авторитетних видань за тематикою

Не забувайте, що тематичні майданчики з високим трафіком можуть стати джерелом підвищення впізнаваності вашого бренду в інтернеті. Намагайтеся створювати для них «проривні» статті, здатні забезпечити сплеск інтересу аудиторії до вас.

7. Спробуйте розширити тематику вашого блогу

Перед вами стоїть завдання збільшити кількість трафіку і інтерес до вас аудиторії за короткий період часу (наприклад, два-три місяці). Ви будете використовувати перевірений метод – збільшення публікується в вашому блозі контенту. Є одне «але» – в будь-якій ніші є стеля. Узконишевая тематика може стати перешкодою на шляху залучення більш широкої аудиторії (але у вас при цьому є підстави вважати, що частина цієї більш широкої аудиторії може конвертуватися у клієнтів). Що робити? Як варіант – розширити тематику і подивитися, що це вам дасть через якийсь час. Наприклад, ви займаєтеся продажем автомобільних запчастин і аксесуарів. Чому б не почати створювати околотематический контент: поради фахівців з цілого ряду питань, які виникають у людей; рекомендації, як виявити при купівлі б/у автомобіля важливі деталі, які змінювалися в процесі експлуатації; пізнавальні матеріали – про те, наприклад, як робилися перші автомобілі на заводі Форда (якщо ви пропонуєте запчастини для автомобілів цієї марки). Що дасть вам таке контент? Аудиторія, вже знайома з вами по таким матеріалам, згадає саме про вас, якщо ви зачепили її своїм контентом, коли прийде час. Такі матеріали підвищують впізнаваність вашого бренду.

8. Намагайтеся створювати контент з виральным потенціалом

Генерувати контент з потенціалом до самореплікації – це неймовірно важка річ. З дуже простої причини – неможливо передбачити, що сподобається людям. Отримає матеріал велика кількість лайків, твітів, чи множинні перепис? Ви можете тільки припускати, виходячи з розуміння, що цікавить вашу ЦА. З власного досвіду скажемо, що у нас бувало всяке: і коли «вистрілювали» статті, написані на швидку руку, на які ми не покладав особливих надій; і коли матеріали, які ми ретельно готували, плануючи отримати широкий розголос, проходили практично непоміченими. Розповімо, що користується найбільшою популярністю в мережі:

 • Статті-списки (перерахування конкретних порад по проблемі)
 • Інфографіка
 • Відеоінструкції
 • Статті, які транслюють унікальний досвід (те, про що інші не кажуть)
 • Девять речей, які допоможуть вам розширити аудиторію

  9. Приділяйте увагу електронній розсилці

  Розсилка залишається одним з найбільш ефективних інструментом контент-маркетингу, що допомагає вам утримувати аудиторію, повідомляти їй про важливі події у вашій компанії, у галузі, знайомити її з експертними думками з потрібних питань, пропонувати вижимки самого цікавого з вашого блогу за останній час. Про те, яких помилок потрібно уникати при складанні корпоративної електронної розсилки, ми вже писали в цій статті.

  Читайте також:

  • 40 речей, важливих для контент-маркетингу
  • Творче прискорення: як навчитися писати швидко і ефективно
  • 30 ідей для створення крутого продає контенту (інфографіка)