Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

377

У цій публікації ви знайдете порівняльний огляд популярних сервісів коллтрекинга. Зведена таблиця допоможе вибрати найкращий варіант для свого проекту.

Навіщо потрібен коллтрекинг

Коллтрекинг (від англ. call tracking – відстеження дзвінків) — інструмент моніторингу телефонних дзвінків та оцінки ефективності рекламних каналів. З допомогою коллтрекинга маркетологи визначають джерело дзвінка в компанію з деталізацією по каналах. Також доступна деталізація в рамках каналів.

Наприклад, для платного пошуку можна відстежити систему контекстної реклами, кампанію, ключове слово і оголошення. Для органічного пошуку можна уточнити пошукову систему, цільову сторінку і інші параметри дзвінка.

Дані, отримані з допомогою коллтрекинга, підвищують ефективність маркетингу. Ви можете відмовитися від неефективних каналів і інструментів і збільшити інвестиції в ефективні. Завдяки цьому клієнти дзвонять частіше, а вартість дзвінка зменшується.

Є статичний і динамічний коллтрекинг. Статичний працює так: рекламодавець вказує різні номери телефонів для різних каналів. Наприклад, в оголошеннях в газеті є перший номер, у рекламі на ТБ другий, а в інтернеті третій. Вручну або за допомогою програми рекламодавець враховує дзвінки на кожний з номерів, аналізує дані і оцінює ефективність каналів.

При динамічному коллтрекинге програма присвоює кожному відвідувачу унікальний номер телефону. Система фіксує канал і джерело переходу, ключові слова, цільову сторінку і інші параметри візиту користувача. Це допомагає детально аналізувати ефективність каналів і інструментів залучення трафіку.

За якими критеріями можна оцінювати і порівнювати сервіси коллтрекинга

Критерії вибору сервісу коллтрекинга для конкретного проекту залежать від характеристик самого проекту, завдань, які вирішує маркетолог, доступних фінансових ресурсів. У цій статті використано набір універсальних параметрів, які дозволяють об’єктивно оцінити та порівняти системи відстеження дзвінків. Ці параметри перераховані нижче.

Вартість передплати

Це важливий критерій вибору сервісу. Лідери ринку пропонують передплатникам кілька тарифних планів з різними функціональними можливостями.

Тестовий період

Безкоштовний пробний період допомагає споживачам оцінити сервіс до придбання платної підписки.

Наявність динамічного коллтрекинга

Ця функція дозволяє якісно аналізувати ефективність каналів, а не лише фіксувати кількість дзвінків.

Географія охоплення

Важливий критерій для міжнародних компаній і локальних гравців. Сервіс коллтрекинга повинен працювати в регіонах, які охоплює бізнес.

Простота і швидкість інтеграції та налаштування системи коллтрекинга

В ідеалі маркетолог повинен мати можливість налаштовувати систему самостійно без допомоги технічних спеціалістів.

Запис і прослуховування розмов

Ця функція потрібна для якісного аналізу рекламних каналів. Запис допомагає оцінювати якість лідов, виявляти закономірності та визначати потреби користувачів в розрізі каналів. Також записи потрібні для оцінки роботи менеджерів.

Інтеграція з зовнішніми сервісами

Коллтрекинг зручно використовувати разом з системами аналітики «Метрика» та Analytics. Розширює можливості маркетолога інтеграція системи відстеження дзвінків з кабінетом рекламодавця AdWords «Директе», а також в агрегаторах контекстної реклами. Зручно, якщо коллтрекинг пов’язаний з CRM.

Тегування дзвінків

З допомогою цієї функції дзвінків можна присвоїти теги залежно від результатів розмови або дій користувача. Це підвищує ефективність аналітики.

Підміна номера з урахуванням геолокаціі

Актуально для великих компаній, які працюють з клієнтами з різних регіонів і країн. З допомогою цієї функції система показує користувачам номери з кодом їхнього регіону.

Час резервування номера

Закріплення присвоєного користувачеві номери на час сесії і кілька хвилин після її завершення підвищує точність аналітики. З допомогою цієї функції система пов’язує дзвінки з користувачем, навіть якщо він подзвонив після того, як закрив вкладку браузера з сайтом.

Запропонованих критеріїв достатньо для оцінки можливостей сервісу коллтрекинга. При виборі провайдера послуг враховуйте індивідуальні особливості проекту.

Нижче ви знайдете міні-огляди і порівняння популярних сервісів коллтрекинга.

Цільовий дзвінок «Яндекса»

«Цільовий дзвінок 2.0» — інструмент відстеження дзвінків «Яндекса», який інтегрований з Метрикою». Вартість одного номера складає 330 рублів в місяць. У сервісу умовно обмежена географія охоплення: скористатися «Цільовим дзвінком» можуть власники номерів з кодами 495, 498, 499, 812, 831, 846. Подолати географічні обмеження можна з допомогою негеографического номери з кодом 800.

Щоб скористатися сервісом, в «Яндекс.Метриці» на вкладці «Цільовий дзвінок» прийміть умови використання і заплатите як мінімум 330 рублів. Після цього система згенерує код, який потрібно додати на сайт. Після цього в «Яндекс.Метриці» з’являться дані про цільових дзвінках.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Головне достоїнство «Цільового дзвінка» — простота установки і інтеграція з «Яндекс.Метрикою». Дані про дзвінки представлені у звичному інтерфейсі системи аналітики, тому маркетологу не доведеться перемикатися між сервісами.

До недоліків відноситься обмежена функціональність і відсутність тестового періоду. Остання частково компенсується відносно невисокою вартістю використання одного номера. «Цільовий дзвінок» не дозволяє записувати розмови, позначати дзвінки. Фактично це сервіс статичного коллтрекинга з додатковою функціональністю.

Коллтрекинг Google AdWords

Це безкоштовний інструмент відстеження дзвінків. Щоб скористатися коллтрекингом, в обліковому записі AdWords виберіть розділ «Відстеження – Конверсії». Вам потрібен тип конверсій «Телефонні дзвінки».

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

У вікні, виберіть відповідний варіант. Можна враховувати дзвінки за номерами телефонів у системі Google AdWords, по телефону на сайті і кліки за номером телефону мобільного або адаптивної версії сайту.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Вкажіть назву та виберіть категорію конверсії. При необхідності вкажіть цінність дзвінка. Налаштуйте облік конверсії згідно з особливостями вашого проекту. Приділіть увагу тривалості дзвінка і періоду обліку конверсій.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Вкажіть номер телефону і згенеруйте тег відстеження конверсій. Встановіть його на сайт. Додайте в кампанію розширення з номером телефону і увімкніть функцію відстеження дзвінків. Після автоматичної перевірки система буде враховувати конверсії за заданими параметрами.

До переваг коллтрекинга Google AdWords відноситься простота підключення і інтеграція з рекламним аккаунтом. Це безкоштовний інструмент. Головний недолік коллтрекинга Google — обмежена функціональність. Інструмент підходить для відстеження конверсій, отриманих за допомогою Google AdWords. Моніторити інші канали неможливо.

Коллтрекинг Google не дозволяє записати дзвінок, позначити конверсію в залежності від результатів переговорів. Міжнародним компаніям потрібно враховувати обмежену географію роботи сервісу: він доступний не у всіх країнах.

CoMagic

CoMagic — сервіс наскрізний аналітики, який включає в себе коллтрекинг. Вартість відстеження телефонних дзвінків залежить від декількох параметрів: обсягу трафіку на сайті і кількості телефонних номерів. Ціну можна попередньо оцінити з допомогою конструктора на сайті.

CoMagic пропонує тариф корпоративного рівня для великих клієнтів і тариф для середніх і дрібних компаній і приватних осіб. Вартість статичної коллтрекинга залежить від кількості досліджуваних джерел. На вартість динамічного коллтрекинга впливають наступні параметри:

 • Кількість рекламних кампаній.
 • Кількість відвідувачів, які потрапляють на сайт в рамках рекламної кампанії.
 • Частка відвідувачів, які охоплені коллтрекингом.
 • Час резервування номера.
Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Оцінити можливості системи і інтерфейс особистого кабінету можна за допомогою демо-кабінету. Також клієнти можуть підключитися на безкоштовний тестовий період дорівнює одному календарному місяцю. Ця послуга пропонується в особистому спілкуванні з менеджером.

Система фіксує дату дзвінка, номер телефону абонента, рекламну кампанію. Оператор може вручну додавати до дзвінків мітки. Фіксується тривалість дзвінка і час очікування, UTM-мітки, пошукові запити.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

CoMagic інтегрується зі сторонніми CRM системами контекстної реклами й агрегаторами рекламних кампаній, системами аналітики «Метрика» та Google Analytics, сервісами спліт-тестування і онлайн-консультування. У сервісі наскрізний аналітики CoMagic є можливість підключення додаткових каналів комунікації: зворотний дзвінок, чат для онлайн-консультацій, лидогенератор. Сервіс дозволяє подивитися детальну інформацію по всіх звернень по кожному з каналів. Віртуальна АТС дозволяє записувати телефонні розмови, контролювати пропущені дзвінки, вести звітність по кількості і якості дзвінків.

До основних переваг CoMagic відносяться коллтрекинг на базі власного оператора зв’язку, а також можливість інтеграції з великою кількістю внутрішніх і зовнішніх інструментів. Серед недоліків варто виділити обмежену географію охоплення: коллтрекинг від CoMagic не підійде компаніям, які працюють на зовнішніх ринках.

CallTouch

CallTouch — платформа веб-аналітики, в якій є функція коллтрекинга. Ціна підключення залежить від регіону, відвідуваності сайту, середньої тривалості візитів, кількості статичних номерів. Мінімальна вартість для Москви без підключення статичних номерів складає 5400 рублів в місяць. Розрахувати вартість для свого проекту можна за допомогою калькулятора.

Оцінити можливості системи і інтерфейс кабінету можна за допомогою демо-запису, доступ до якого надається за запитом.

У особистому кабінеті звіти по дзвінках доступні в розрізі джерел і сегментів. Є дані про кількість відвідувачів, дзвінків, коефіцієнт конверсії. В розширених звітах зазначені дані по UTM-міток і ключовим запитам.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

В розділі «Поведінка» можна подивитися відомості про користувачів в розрізі браузерів, пристроїв і ОС. У розділі «Клієнти» доступна деталізація по дзвінкам та замовленням. У журналі дзвінків фіксується номер телефону абонента, джерело конверсії, UTM-мітки, дата і тривалість дзвінка, дії користувача і мітки оператора.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

У підрозділі «Клієнти – CRM» є список клієнтів, журнал продажів і звіт по ROI угод.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

В розділі «Збільшення продажів» представлений звіт про зверненнях, одержаних з допомогою віджета зворотного дзвінка CallTouch.

Коллтрекинг CallTocuh інтегрований з власної платформою наскрізний аналітики, внутрішньою системою управління контекстною рекламою «Оптимізатор» і зовнішніми сервісами «До 50» і Alytics. Інструмент можна використовувати разом з «Яндекс.Метрикою» і Google Analytics, системами контекстної реклами «Директ» і AdWords. CallTouch працює з amoCRM, «Бітрікс 24», RetailCRM та іншими популярними CRM-системами.

Переваги CallTouch:

 • Зручний і наочний розділ аналітики.
 • Інтеграція з віджетом зворотного дзвінка.
 • Можливість оцінити сервіс за допомогою демо-кабінету.

Calllibri

Callibri — сервіс коллтрекинга, який є частиною однойменної платформи для роботи з клієнтським потоком. Вартість статичної коллтрекинга становить 1000 рублів в місяць. Мінімальна ціна динамічного коллтрекинга — 3500 рублів на місяць. Підсумкова ціна залежить від кількості відвідувачів сайту та міста, в якому працює компанія або сайт. Є тарифні плани з підключенням негеографических номерів 8800 і 8804.

За запитом можна повноцінно протестувати коллтрекинг протягом 5 днів. Щоб скористатися сервісом, після реєстрації або отримання тестового доступу вкажіть у особистому кабінеті дані ресурсу. Додайте запропонований скрипт на сторінки сайту. Вкажіть ідентифікатор елемента з номером телефону на сайті і налаштуйте формат відображення телефону.

Менеджери Callibri при необхідності допомагають встановити скрипт і налаштувати проект у особистому кабінеті по телефону або за допомогою онлайн-чату на сайті.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

В розділі «ВАТС» і створіть налаштуйте віртуальну АТС.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

В розділі «Налаштування – Канали» створіть новий канал статистики. Зверніть увагу на можливість вибирати джерела трафіку, які відстежуються за допомогою динамічного коллтрекинга. Опція «Показувати номер при певній геолокації» включає можливість підміни номера з урахуванням геолокації.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Після налаштування ідентифікатора, АТС і каналу статистики система буде підміняти номер телефону на сайті і відслідковувати дзвінки. Статистика доступна в розділі «Ліди». Лидам можна присвоювати статуси і позначати коментарями. Їх можна фільтрувати за типом: дзвінок, заявка, callback, чат, заявка з віджета. Доступні контактні дані абонента, регіон, джерело трафіку, посадкова сторінка, UTM-мітки.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

В розділі «Графіки – Ліди» доступні дані про лидах в розрізі каналів і джерел трафіку. У розділі «Активність» є дані про типи звертань в розрізі днів тижня і часу доби.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Callibri можна інтегрувати з «Яндекс.Метрикою» і Google Analytics. Коллтрекинг сумісний з «Бітрікс 24» і amoCRM. Також Callibri можна використовувати з системами контекстної реклами «Директ» і AdWords.

Переваги Calllibri:

 • Оперативна підтримка користувачів. За бажанням клієнта менеджер по телефону допомагає встановити і налаштувати коллтрекинг.
 • Повноцінний тестовий період. Протягом 5 днів статичним коллтрекингом можна користуватися безкоштовно.
 • Підміна номерів з урахуванням геолокації.

Головний недолік — номер телефону закріплюється за користувачем тільки до кінця сесії. Це зменшує точність аналітики.

Roistat

Коллтрекинг Roistat — одна з функцій однойменної аналітичної платформи. Після реєстрації користувач отримує доступ до демо-версії інструменту на 14 днів. Мінімальна вартість сервісу — 5300 рублів в місяць. При оплаті за рік надається знижка 15 %.

Після реєстрації потрібно вказати інформацію про сайт і додати запропонований системою код в тіло всіх сторінок. Щоб використовувати коллтрекинг у особистому кабінеті у відповідному меню потрібно налаштувати сценарії. У налаштуваннях можна вибрати телефони для переадресації від Roistat або підключити власні номери.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

На наступному етапі потрібно вказати телефон для переадресації і клас або ID елемента на сайті, в якому вказаний телефон. В розширених налаштуваннях можна вибрати статичний або динамічний коллтрекинг, налаштувати підміну з урахуванням геолокації.

Після підключення сценарію система буде підміняти номери телефонів на сайті і відслідковувати дзвінки. Статистику можна переглянути в розділі особистого кабінету «Коллтрекинг». Тут відображаються дані щодо кількості і вартості дзвінків, графік динаміки звернень і тривалості розмов, розподіл дзвінків по регіонах та рекламних каналах.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

На вкладці «Історія дзвінків» відображається номер телефону клієнта, запис дзвінка, статус угоди, інформація про рекламному каналі, коментар оператора та інша інформація про дзвінок.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Коллтрекинг інтегрований з платформою Roistat, в якій доступні CRM-система, генератор лідов, система управління контекстною рекламою, сервіс спліт-тестування та інші інструменти. Також коллтрекинг можна інтегрувати зі сторонніми CRM системами контекстної реклами, кабінетами рекламодавця в соціальних мережах, системами аналітики, сервісами зворотного дзвінка, популярними CMS і конструкторами сайтів.

Основні переваги коллтрекинга Roistat:

 • Повноцінний тестовий період.
 • Комплексний інструмент завдяки інтеграції з платформою Roistat і зовнішніми сервісами.
 • Можливість використовувати звичайні і SIP-номери, підключати для переадресації свої телефони.

Calltracking.ru

Calltracking.ru — зручний і функціональний інструмент відстеження дзвінків. Доступний статичний і динамічний коллтрекинг. Вартість залежить від регіону, кількості відвідувачів сайту та обраної функціональності. Мінімальна ціна динамічного коллтрекинга для московських компаній з відвідуваністю сайту до 400 осіб складе 6 900 рублів на місяць. Також необхідно оплатити підключення. Уточнити ціну можна за допомогою калькулятора на сайті.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Тестового періоду на Calltracking.ru немає. Оцінити сервіс можна за допомогою демо-кабінету, доступ до якого надається за запитом.

Для інтеграції сервісу з сайтом достатньо встановити код, вказати номер телефону для підміни і вибрати або створити джерела трафіку для відстеження. Важливий момент: на відміну від інших сервісів, в налаштуваннях не потрібно вказувати id або клас об’єкта з номером телефону. Досить вказати в особистому кабінеті сам номер. Це значно спрощує налаштування сервісу для фахівців без технічної підготовки.

Статистику можна відслідковувати в особистому кабінеті. У зведеному звіті доступні дані про дзвінки в розрізі каналів, а в розділі «Джерела» представлена відповідна деталізація.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

У журналі дзвінків доступний телефон клієнта, інформація про джерела трафіку, часу відповіді та тривалості розмови, UTM-мітках і тегах оператора. Розмову можна прослухати в особистому кабінеті або завантажити файл на комп’ютер.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

У розширеному звіті можна групувати статистику по динамічному коллтрекингу. Це зведення за джерелами і каналів, за допомогою якої зручно оцінювати ефективність рекламних інструментів.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Інформація в розділі Callscoring допоможе оцінити ефективність операторів. Додати дані про менеджерів можна в розділі «Інструменти – Тегування – Менеджери».

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

В розділі «Інтеграції» можна інтегрувати сервіс Calltracking.ru з системами контекстної реклами, веб-аналітики, CRM.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Переваги Calltracking.ru:

 • Простота підключення і налаштування.
 • Наочні звіти про дзвінки в особистому кабінеті.
 • Можливість аналізувати ефективність операторів.

До головних недоліків відносяться необхідність оплачувати підключення і обмежена географія охоплення. Сервіс орієнтований на російський ринок, тому міжнародним компаніям використовувати його незручно.

Alloka

Alloka — універсальний інструмент коллтрекинга, який можна безкоштовно тестувати протягом 7 днів. Мінімальна вартість сервісу — 1 990 рублів в місяць.

Після реєстрації в особистому кабінеті потрібно самостійно налаштувати параметри відстеження. Можна вибрати географію охоплення. Доступні великі міста Росії, а також міст України, Казахстану та Канади. Необхідно вказати номер телефону або SIP-адресу, який буде використовуватися для прийому дзвінків.

В розширених налаштуваннях можна самостійно вибрати час закріплення номера за користувачем після завершення сеансу. Тут же при необхідності включається геолокація.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Після установки об’єкта потрібно відзначити елемент з телефоном на сайті класом phone_alloka і встановити в хедер всіх сторінок скрипт сервісу.

Alloka можна інтегрувати з «Яндекс.Метрикою». Google Analytics, Яндекс.Директ», AdWords, сервісами зворотного дзвінка, онлайн-чатами, системами управління контекстною рекламою і CRM. Підключення налаштовуються в розділі особистого кабінету «Інтеграція». У розділі ВАТС можна налаштувати віртуальну АТС: додати номера телефонів, вибрати звуковий привітання і звуки замість гудків.

У розділі «Статистика» доступні дані про дзвінки. Система відстежує джерела, записує розмови, фіксує інформацію про абонента та сторінках, з яких отримані звернення. У розділах Google AdWords і Яндекс.Директ» є відомості про ефективність цих рекламних каналів.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Основні переваги коллтрекинга Alloka:

 • Тривале закріплення за номери відвідувачем.
 • Інтеграція з зовнішніми сервісами.
 • Повідомлення про повернення користувачів на сайт після дзвінків.
 • Повноцінний тестовий період-7 днів.

Ringostat

Український сервіс коллтрекинга з широким географічним охопленням. Ringostat охоплює великі міста Росії, України, Казахстану і ще декількох десятків країн. Мінімальна вартість становить 50 доларів в місяць. Тариф для малого бізнесу включає 5 виділених номерів. Його можна використовувати при відвідуваності сайту до 250 осіб на добу. Доступний тестовий період 14 днів.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Після реєстрації необхідно вказати інформацію про сайт і створити новий проект. У настроюваннях проекту вкажіть необхідні дані: робочий час компанії, довжину цільового дзвінка, номер лічильника Analytics.

На наступному етапі потрібно вказати канали трафіку, які будуть відслідковуватися. У налаштуваннях при необхідності включіть динамічну підміну номера.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Після налаштування проекту додайте на сайт скрипт підміни номера. Код доступний в розділі особистого кабінету «Скрипт підміни». Після установки скрипта Ringostat буде відслідковувати телефонні дзвінки.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

У розділі «Статистика – Журнал дзвінків» з допомогою випадаючого меню можна вибирати і переглядати стандартні звіти. Також ви можете створювати власні звіти для обраних каналів. У них можна включати відомості про дату дзвінка, номер телефону абонента, часу очікування і розмови, UTM-мітках, коментарях оператора. Також в журналах доступні записи розмов.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

У розділі статистики доступні дані в розрізі категорій дзвінків, інформація про прощенных звернення, відомості про активність користувачів по днях тижня. Також доступна статистика про звернення, отриманих з допомогою форми зворотнього дзвінка.

В розділі «Інтеграції» Ringostat можна пов’язати з системами аналітики, службами управління контекстної реклами, CRM. У розділі «Віртуальна АТС» налаштовується переадресація дзвінків, додається голосове привітання, номери телефонів та SIP-адреси.

Переваги Ringostat:

 • Широкий географічний обхват. Сервіс підійде міжнародним компаніям.
 • Простота інтеграції. Щоб підключити коллтрекинг, знадобляться мінімальні вміння адміністрування CMS.
 • Повноцінний тестовий період 14 днів.

Серед недоліків слід відзначити короткий період заморозки номери. Номер закріплюється за користувачем до показу наступного відвідувача. Тобто якщо потенційний клієнт закрив вкладку сайту і подзвонив оператору через 10 хвилин, система не може відстежити дзвінок.

Зверніть увагу, для інтеграції Ringostat з Google Analytics потрібно використовувати код Універсальний Analytics. Якщо на сайті стоїть старий код відстеження, його потрібно замінити.

PrimeGate

PrimeGate — сервіс коллтрекинга з можливістю підключити негеографические номери. Мінімальна вартість сервісу 1 296 рублів в місяць при оплаті за рік. Доступний безкоштовний тестовий період-7 днів.

Який callback краще: огляд функціональності 14 сервісів зворотного дзвінка

Після реєстрації в особистому кабінеті необхідно вказати дані про сайт і додати код на всі сторінки ресурсу. Після цього можна налаштувати. У налаштуваннях коллтрекинга можна самостійно вибрати час закріплення номери.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Інформація про дзвінки доступна в розділі особистого кабінету Calltracking. У розділі «Статистика» доступна статистична зведення, в журналі дзвінків є дані про розмовах і контактних даних абонента.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

У розділі CRM відображається інформація про лидах, угодах та контактних даних клієнтів. Інформація з розділу «Аналітика» допоможе оцінити ефективність каналів реклами.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Коллтрекинг PrimeGate можна інтегрувати з «Яндекс.Метрикою» і Google Analytics, amoCRM і «Бітрікс 24», а також з хмарної МТС «Мегафон». На платформі PrimeGate доступні сервіс зворотного дзвінка, власна CRM і віртуальна АТС.

Переваги PrimeGate:

 • Економія пулу номерів за рахунок блокування підміни для співробітників компанії та обмеження підміни по рекламних каналах.
 • Простота інтеграції, повноцінний тестовий період.
 • Зручний і наочний розділ аналітики.
 • Сервіс зворотного дзвінка (входить у вартість коллтрекинга).

Mango Office

Сервіс коллтрекинга із зручною моделлю ціноутворення. Вартість залежить від кількості відвідувачів сайту на добу. Розрахувати ціну можна самостійно за допомогою конструктора. Наприклад, для ресурсу з відвідуваністю 300 осіб на добу підключення коштує 900 рублів на місяць.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Коллтрекинг Mango Office не продається окремо від віртуальної АТС. Вартість ВАТС становить від 685 рублів в місяць. Тестовий період оператор надає за запитом.

Після оплати послуг в особистому кабінеті необхідно налаштувати віртуальну АТС і підключити коллтрекинг. Для цього досить додати код віджету з номером телефону на сайт.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

У налаштуваннях коллтрекинга можна вибрати регіон, тривалість якісних дзвінків, формат відображення номера. У налаштуваннях бюджету користувач сам вибирає час закріплення за номери відвідувачем. Максимальне значення 30 хвилин. Також можна вказати денний ліміт витрат.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

У блоці налаштувань «Регіони» можна підключити підміну номерів з урахуванням геолокації. У цьому випадку відвідувачам будуть показані номери з кодом їхнього регіону. У налаштуваннях можна додати офлайн-канали для статичного коллтрекинга, інтегрувати Mango Office зі службами аналітики, рекламними майданчиками, CRM і наскрізним аналітики.

Статистика доступна в персональному кабінеті на вкладках «Звіти динамічного коллтрекинга» і «Звіти статичного коллтрекинга». Є дані про ефективність і прибутковості рекламних каналів, ROI. Представлений журнал дзвінків і зведення з даними наскрізний аналітики.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

У звітах статичного коллтрекинга доступні дані про ефективність каналів.

До переваг коллтрекинга Mango Office відносяться:

 • Закріплення номера за абонентом на весь час сесії і до 30 хвилин після відходу з сайту.
 • Клієнтам безкоштовно виділяється необхідна кількість номерів для підміни.
 • Інтеграція з ВАТС.
 • Проста інтеграція та налаштування ВАТС і коллтрекинга.

До недоліків відноситься обмежена географія: для підміни використовуються тільки російські номери. Це незручно для міжнародних компаній.

QUON

QUON — система аналітики та управління рекламою, однією з функцій якої є коллтрекинг. Вартість коллтрекинга становить від 1 500 рублів на місяць. Функцію можна використовувати окремо або придбати додаткові інструменти: віджет зворотного дзвінка, систему управління контекстною рекламою і запис розмов з абонентами для контролю менеджерів з продажу.

Точну вартість послуги для вашого проекту можна розрахувати після реєстрації. Вона залежить від відвідуваності сайту і середньої тривалості сесії. Калькулятор доступний в особистому кабінеті.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Після оплати послуг можна додати код на сайт. Статистика відображається в особистому кабінеті на вкладці Calltracking. У розділі «Підсумок» є зведена інформація про дзвінки. У розділі «Джерела» представлені дані у розрізі джерел трафіку.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Фінансову ефективність каналів можна оцінювати з допомогою зведення в розділі «Атрибуція».

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця

Також доступні журнал дзвінків, звіти щодо запитів і UTM-мітках. Щоб записувати розмови з клієнтами, потрібно підключити додаткову послугу QUON Sales.

Основні переваги QUON:

 • Інтеграція з власними системами зворотного дзвінка і управління рекламою.
 • Проста інтеграція та налаштування.
 • Зручний і інформативний статистичний розділ.

Серед недоліків важливо відзначити обмежену географію. Для підміни можна підключити тільки російські номери, а це незручно для міжнародних компаній. Важливий недолік — необхідність покупки окремої функції для прослуховування записів розмов.

Підсумкова таблиця

Платні сервіси коллтрекинга забезпечують передплатникам схожі можливості. Оцінювати точність відстеження, деталі установок і дружність інтерфейсу зручно за допомогою безкоштовного тест-періоду. Компромісне рішення — демо-кабінет. Тут можна оцінити можливості системи без перевірки на реальних дзвінках.

Безкоштовний сервіс коллтрекинга Google стоїть осібно: його можна підключити в будь-який момент. Але функціональність коллтрекинга AdWords обмежена відстеженням дзвінків, отриманих завдяки контекстній рекламі.

Використовуйте зведену таблицю для попередньої оцінки можливостей сервісу. Вибирайте коллтрекинг після детального вивчення умов підключення, можливостей і тестування на справжніх рекламних кампаніях.

Вибираємо кращий коллтрекинг: огляд 12 сервісів і порівняльна таблиця