Продає email: як перетворити підписувача у клієнта

296

За даними маркетингової компанії ExactTarget, 77 % користувачів інтернету воліють отримувати рекламні повідомлення за допомогою електронної пошти. Більш того, 66 % інтернет-користувачів коли-небудь здійснювали покупку, прочитавши рекламу в email. Недалекоглядні маркетологи можуть подумати, що електронна пошта залишається проломом у стіні рекламної глухоти споживачів. Але вони витратять даремно час і гроші, якщо почнуть масово розсилати рекламні листи на всі попалися під руку електронні адреси. Завдяки антиспам-фільтрів провайдерів пошти користувачі навіть не побачать велику частину їхніх листів.

Більше того, ваші передплатники перестануть реагувати на листи, якщо ви зробите ставку на агресивну рекламу, не подбавши про зміст комерційної пропозиції. Що потрібно зробити, щоб комерційна розсилка продавала, а користувачі від неї не відписувалися? Інформацію про це ви знайдете нижче.

Продає email: як перетворити підписувача у клієнта

Що продає продає email

Більшість маркетологів вміє створювати продають електронні листи. Вони пишуть цепляющие заголовки, прикріплюють привертають увагу картинки, використовують в тексті заклики до дії і домагаються переходів користувачів на сайт. Однак багато фахівців забувають, що email не продає продукт, якщо мова йде про більш-менш дорогому товар або послугу.

Електронний лист — це один з елементів ланцюга, що веде до операції. Завдання email — привернути увагу та залучити потенційного клієнта в конверсійний сценарій. Якщо ви не торгуєте продуктами імпульсного попиту, ваші електронні листи повинні продавати переходи на сайт.

По-перше, такий підхід захищає вас від відписок і позначок «спам». Ви не пропонуєте клієнту негайно щось купити, а запрошуєте його ознайомитися з продуктом. Це значно зменшує кількість негативних реакцій. По-друге, забезпечивши переходи на сайт, продавець одержує можливість працювати з «підігрітими» споживачами. На відміну від «холодної» аудиторії, вони активно цікавляться пропозицією, отриманими в листі.

Продає email: як перетворити підписувача у клієнта

Де відбувається угода

Купуючи більш або менш дорогий продукт, кожна розсудлива людина хоче отримати про нього інформацію. Він повинен порівняти властивості товару зі своїми потребами, дізнатися про умови поставки, ціні, післяпродажне обслуговування. Він бажає побачити альтернативу.

Клієнт шукає інформацію, потрапляючи на сайт продавця. Тому ефективність email-розсилки залежить від того, що саме побачить потенційний покупець після переходу за посиланням. В даному випадку мова не йде про якість посадкової сторінки. Само собою, лэндинг повинен мати привабливий дизайн, сильний заголовок та заклик до дії. Одним словом, сторінка повинна бути продає. Наприклад, такий:

Продає email: як перетворити підписувача у клієнта

Але продавець повинен пам’ятати, що покупець переходить на сайт не для того, аби побачити шедевр дизайнерського мистецтва, зразок копірайтингу прямого відгуку або агресивний CTA. Клієнт хоче дізнатися, що саме і на яких умовах ви йому пропонуєте. Він напевно не пошкодує кілька хвилин, щоб перевірити умови продажу аналогічних продуктів іншими продавцями. Покупець прийме вашу пропозицію тільки в тому випадку, якщо воно йому цікаво, а умови угоди його влаштовують. І ви можете розбиватися в коржик, змінюючи продають тексти і тестуючи нові варіанти дизайну лэндинга, але покупці будуть йти до конкурентів, якщо ваша пропозиція їм не сподобається.

Як продавати за допомогою email: алгоритм дій

Щоб ефективно продавати за допомогою email-розсилку, ви повинні забезпечити умови для ефективної взаємодії з потенційними покупцями на сайті. Після цього можна зайнятися створенням продають листів. Нарешті, вам потрібно подбати про адресну розсилку email.

1. Ефективна взаємодія з покупцями на сайті

Це ланка алгоритму є базою успішних продажів з допомогою поштової розсилки. Воно складається з двох частин. По-перше, подбайте, щоб ваше комерційну пропозицію було вигідним для клієнта. Ні в якому разі не починайте із ціни — демпінг рано чи пізно обійдеться вам у копієчку. Забезпечуйте вигоди за рахунок якості продукту, умов обслуговування, додаткових переваг. Використовуйте програми лояльності для постійних клієнтів, намагайтеся першими пропонувати споживачам новинки.

По-друге, переконайтеся, що клієнт бачить вигоди вашої пропозиції. Докладно описати властивості продуктів, підкреслюйте вигоди, які отримує покупець. Дайте потенційному клієнту можливість вибору. Не шкодуйте ресурсів на якісні посадочні сторінки. З допомогою лэндингов домагайтеся від відвідувачів бажаних дій: угод, підписок або як мінімум переходів в інформаційні розділи сайту.

2. Створення продають листів

Як зазначалося вище, продає лист має продавати перехід користувача на сайт. До найважливіших елементів листи належать назву теми, заголовок, візуальна привабливість, заклик до дії. Не варто перевантажувати email докладним викладом комерційного пропозиції та розповіддю про надійність продавця.

Подбайте, щоб ваші листи могли читати власники мобільних гаджетів. Використовуйте адаптивну верстку. Це гарантує не тільки читання, але і відгук на листи мобільних користувачів.

3. Адресна розсилка

Надсилайте листи лише користувачам, які тим чи іншим чином підтвердили зацікавленість в отриманні ваших повідомлень. Збирайте електронні адреси покупців та партнерів. Стимулюйте відвідувачів вашого сайту або блогу підписатися на розсилку. Отримуйте ліди з підписками з соціальних мереж.

Обов’язково залишайте користувачам можливість відписатися від розсилки. Це зменшує ймовірність негативної реакції на ваші листи. Просіть отписывающихся респондентів вказувати причину небажання отримувати вашу інформацію. Це допоможе вам виправити помилки маркетингової кампанії.

Можна перетворити підписувача у клієнта за допомогою email

Електронна пошта залишається одним з найбільш ефективних інструментів поширення комерційної інформації. Використовуючи email-розсилку, ви можете розраховувати на операції. Однак ефективність кампанії залежить не тільки від якості продають листів і наявності бази лояльних респондентів. Продавець повинен подбати про конкурентоспроможність продукту. У цьому випадку передплатники будуть часто приймати пропозиції і ставати клієнтами.

Читайте також:

  • Найбільш недооцінена стратегія email-маркетингу – сегментація бази передплатників
  • 8 креативних способів повернути відписатися від розсилки
  • Що таке автореспондер і навіщо він потрібен? Докладне керівництво з яскравими прикладами
  • Покинуті кошика: 7 шикарних прикладів «повертають» імейлів