Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

883

Знайти email людини може знадобитися з різних причин:

 • Це потенційний лід (для менеджерів з продажу)
 • Це потенційний партнер (для маркетологів)
 • Це жертва, яку ви збираєтеся тероризувати (для злочинців, менеджерів з продажу та маркетологів)

Список можна продовжувати довго. Зверніть увагу на останній пункт – не варто використовувати перераховані в керівництві методи для «холодної» спам-розсилки. Так ви тільки викличете негатив до себе або компанії, в якій ви працюєте – ніхто не хоче мати справу з інтернет-сталкерами. Вдалий приклад використання цих способів – пошук email людини, у якого ви хочете взяти інтерв’ю.

Визначилися з метою розслідування? Тоді озброюйтесь нашим керівництвом, в якому детально описані всі робочі способи знайти email людини. Комбінуючи перераховані методи, можна знайти контактну інформацію навіть самих таємничих користувачів.

 

Як знайти адресу електронної пошти людини

У гайде з проведення експертного опитування вже були описані деякі способи знайти чий-небудь email, а саме: або подивитися розділ з контактами на корпоративному сайті або підписатися на розсилку експерта і взяти зворотну адресу, або скласти список передбачуваних email. Сьогодні ми розберемо це питання в деталях.

На самому початку керівництва будуть описані найбільш прості способи – завжди починайте з них. Зіткнувшись з проблемою пошуку email, ви виявите, що в половині випадків вам не знадобиться і половина технік, описаних у цій статті.

Як дізнатися email людини вручну

Подивитися в розділі «контакти»

Найпростіший спосіб знайти email-адресу людини – подивитися на сайті компанії, в якій він працює, в розділі з контактною інформацією.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

 

Контактну на сайті «Текстерры»

Навіть якщо на сайті не вказані адреси всіх співробітників, напишіть листа на загальну пошту з проханням передати ваше повідомлення потрібній людині.

Підглянути шаблон email у колег

Часто буває, що навіть якщо ви не можете знайти email необхідного людини, у вас на руках можуть матися email колег/людей, що працюють в тій же компанії. Наприклад, вам потрібен email людини по імені Іван Іванов, який працює в компанії «Чудові стільниці» з сайтом wondertabtops.io. У вас вже є адреси двох його колег: [email protected] і [email protected] З цих email стає зрозуміло, що для корпоративної пошти використовується шаблон фамилия@wondertabtops.io. З великою ймовірністю можна стверджувати, що необхідний email [email protected] За умови, що це єдина людина в компанії з таким прізвищем.

Подивитися дані Whois

Якщо людина, email якого ви шукаєте, – власник сайту, то спробуйте пробити доменне ім’я сайту по базі Whois. Якщо вам пощастить, і реєстраційна інформація не буде закрита, то у вас є шанс отримати email, вказаний при реєстрації домену. Врахуйте, що це не самий ефективний спосіб, так як:

 • Дуже часто реєстраційні дані закриті;
 • Іноді для реєстрації доменів використовується окремий, спеціально відведений для цього «ящик», який заглядають досить рідко. Зазвичай це адреси виду [email protected]

Для перевірки по Whois рекомендується використовувати кілька сервісів, т. к. для деяких доменів верхнього рівня реєстраційні дані зберігаються в окремих базах:

 • ICANN Whois – для зарубіжних сайтів
Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email
 • Whois від Nic.ru – для рунета
Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Крім того, для деяких доменів верхнього рівня (наприклад, .io або .eu) існують окремі бази Whois. Їх можна легко знайти за відповідними запитами: .io whois .eu whois і так далі.

Якщо цей спосіб не допоміг, і контактна інформація прихована, то можна піти далі і пограти в детектива. Іноді буває, що один і той ж людина або компанія володіють декількома доменами, і Whois інформація деяких з них може бути відкрита. Зайдіть на сайт ViewDNS.info і вкажіть, домен, або IP-адресу сайту, щоб отримати список ресурсів, розташованих на тому ж сервері:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Сервіси-генератори email

Email Address Guesser

Email Address Guesser – генератор email з простим функціоналом. Все, що він робить – створює список можливих адрес на основі шаблонів.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Якщо ви перегорне сторінку вниз, то побачите віконце зі списком усіх передбачуваних email, звідки ви можете скопіювати їх, щоб пізніше перевірити на працездатність.

Email Generator

Ще один простий генератор email. Єдина особливість сервісу – можна генерувати адреси відразу для двох доменів. Просто введіть ім’я та прізвище людини транслітом, один або два доменних імені виду site.ru погодьтеся з умовами користування, натисніть на кнопку Generate, та Email Generator видасть вам список можливих email на основі шаблонів, закладених у сервісі.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Сервіс моментально видасть вам 50+ можливих адрес, якщо ви ввели два домену. Зверніть увагу, що деякі з них будуть адресами на Hotmail і Outlook, які не дуже популярні в Росії, так що в більшості випадків їх можна проігнорувати.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Важливо: Email Generator лише становить можливі email з імені, прізвища та домену, а не шукає контактну інформацію в інтернеті, так що всі адреси необхідно перевірити. Сам сервіс попереджає, що потрібно копіювати тільки ті email, які виглядають найбільш правдоподібно.

Таблиця-генератор email

Проста таблиця Google Docs, що замінює функціонал всіх сервісів-генераторів email по шаблонах. Просто введіть ім’я та прізвище людини транслітом, а також доменне ім’я корпоративного сайту, і таблиця видасть 40 можливих варіантів email.

Автор таблиці – Роб Оусби, наш колега з Distilled.Спеціально для вас ми переклали і трохи змінили її. Російськомовний варіант таблиці можна знайти тут.

Щоб скористатися таблицею, необхідно створити її редаговану копію. Увійдіть у свій обліковий запис Google, і в таблиці зверху виберіть Файл – Створити копію. Після того, як ви створите копію, ви зможете самі редагувати таблицю і вносити в неї необхідні дані.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Name2Email

Name2Email – розширення для браузера, яке працює за принципом звичайного генератора email з шаблонів, але прямо в полі «одержувачі» в Gmail. Name2Email призначений для роботи Gmail, але якщо ваша пошта розташовується на іншому сервері, то розширення все одно можна використовувати для пошуку необхідної адреси.

Щоб скористатися Name2Email, зайдіть у вашу поштову скриньку на Gmail натисніть кнопку «Написати» та у вікні, яке відкриється, в полі «Одержувачі», транслітом введіть ім’я та прізвище людини, а також доменне ім’я сайту компанії, в якій він працює, у наступному форматі: ім’я прізвище @site.ru. Name2Email згенерує можливі варіанти email і вставити їх в полі адрес отримувачів:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Тепер робота за вами. По черзі наводите курсор на всі згенеровані email. Знаком того, що адреса діючий, є спливаюче віконце з іменем та прізвищем (а іноді і з фотографією) людини. Ця інформація береться з профілю Google+, прив’язаного до адресою.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Сервіси автоматичного пошуку email

VoilaNorbert

VoilaNorbert – досить відомий за кордоном сервіс пошуку email. Просто зайдіть на сайт, введіть ім’я та прізвище людини, чий email ви шукаєте, транслітом і натисніть кнопку Work for me, Norbert:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Іншу роботу за вас зробить «Норберт». Якщо пошук буде успішним, то ви відразу побачите вікно з потрібним email:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

У безкоштовної версії сервісу можна робити близько 10 пошукових запитів в день. Платні тарифи починаються від $5 за годину користування з необмеженою кількістю пошукових запитів, або $0,25 за кожен запит.

Email Hunter

Email Hunter – сервіс пошуку email на сайті. Представлений як у вигляді веб-версії, так і розширення для Chrome. Просто введіть доменне ім’я сайту компанії, в якій працює людина, чий електронну адресу ви шукаєте, і Email Hunter просканує сайт на наявність контактної інформації, а також покаже джерела знайдених адрес у разі вдалого пошуку:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Розширення для браузера ще більше полегшує роботу з сервісом. Просто встановіть його і, зайшовши на потрібний сайт, натисніть на кнопку розширення в правому верхньому куті браузера. Сервіс видасть всі email, знайдені на сайті, і покаже їх джерела, як і у випадку з веб-версією:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Сервіс не вимагає реєстрації, але якщо ви хочете користуватися просунутими функціями Email Hunter, то рекомендуємо вам зареєструватися. Після реєстрації ви зможете робити до 200 пошукових запитів в місяць (лічильник обнуляється 27-го числа кожного місяця), а також перевіряти знайдені сервісом email на працездатність. Платні тарифи починаються від $49/місяць.

Щоб перевірити знайдений email на працездатність, натисніть на галочку праворуч від нього. Це можна зробити як у веб-версії, так і в розширенні:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Email Hunter проведе перевірку за кількома критеріями. Якщо email робочий, то ви побачите зелену галочку і напис Deliverable.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Не варто завжди довіряти сервісу, т. к. іноді він може прийняти дійсну адресу за неробочий чи підозрілий. Подивіться на скріншот нижче:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Ви також можете перевірити абсолютно будь email на працездатність в веб-версії сервісу. Для цього зайдіть на сайт Email Hunter і виберіть вкладку Verify у правому верхньому кутку:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

У вікні, введіть в полі потрібну адресу і натисніть на кнопку зі значком лупи, щоб перевірити працездатність email. Сервіс проаналізує введену адресу і зробить висновок, чи email чинним, а також пояснить свій висновок.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Email Hunter дає можливість в один клік знайти email, асоційовані з сайтом, але не варто беззастережно вірити йому. Під час написання статті було кілька випадків, коли Email Hunter не міг знайти жодної адреси, хоча контактна інформація на сайтах була доступна.

FindAnyEmail

FindAnyEmail робить всю роботу за вас – не потрібно спочатку використовувати генератор, а потім користуватися сторонніми інструментами, щоб перевірити працездатність email. FindAnyEmail перевіряє прив’язку соціальних акаунтів до утворюваним адресами. Щоб скористатися сервісів, зайдіть на сайт FindAnyEmail, введіть ім’я та прізвище людини, сайт компанії, в якій він працює (виду site.ru) і натисніть синю кнопку Find email:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Сервіс почне пошук і перевірку робочого email. Це займе деякий час, так що запасіться терпінням:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Якщо пошук буде успішним, то приблизно через 30-40 секунд ви побачите вікно з результатом:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Перевага FindAnyEmail полягає в тому, що якщо знайдений email-адресу прив’язаний до Gravatar (популярного сервісу аватарів), то він відразу впізнає і показує аватар, асоційований з адресою. Так можна остаточно переконатися в працездатності знайденого email.

Недолік FindAnyEmail полягає в тому, що він не завжди справляється зі своєю роботою. Так, наприклад сервіс не зміг знайти email Метта Каттса, в той час як інші сервіси знайшли його без проблем.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

У безкоштовної версії в день можна робити до 5 пошукових запитів. Платна версія коштує від $5/день і включає в себе необмежену кількість пошукових запитів, а також до 20 масових запитів в день.

AnyMailFinder

AnyMailFinder схожий по функціональності з FindAnyEmail, але з деякими відмінностями. Перше – безкоштовна версія надає можливість робити цілих 20 запитів в день (враховуються тільки вдалі запити). Друге – немає відображення прив’язаного аккаунта Gravatar у разі вдалого пошуку, тобто вам доведеться повністю довіритися здогаду сервісу, або перевірити знайдений адресу з допомогою сторонніх сервісів, перерахованих у цій статті.

Щоб скористатися AnyMailFinder, зайдіть на сайт програми, введіть ім’я та прізвище людини, адреса сайту компанії (виду site.ru) і натисніть кнопку Search.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Після того, як ви натиснете кнопку, сервіс почне генерувати можливі email і перевіряти їх працездатність. Якщо пошук буде успішним, то ви майже моментально побачите наступне вікно:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Вартість самого платного тарифу становить $19/місяць. Він дозволяє шукати до 1000 email в місяць.

Email Extractor

Як стає зрозуміло з назви, Email Extractor – програма, призначена для пошуку email. Є безкоштовна і платна версії. Єдина відмінність між ними – у безкоштовної версії можна зберігати знайдені дані. Щоб скористатися Email Extractor, зайдіть на сайт, скачайте і встановіть програму.

Важливо: в налаштуваннях можна змінити мову програми на російську, але ми рекомендуємо використовувати англійську версію інтерфейсу, т. к. в російській версії відсутні деякі функції. Наприклад, можливість встановити глибину пошуку.

Відкрийте Email Extractor. Якщо ви хочете провести пошук email по домену, виберіть вкладку Web Site в інтерфейсі програми:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Введіть один або кілька необхідних доменів і виберіть глибину пошуку в пункті Scan Depth. Від цього значення залежить те, як «глибоко» програма буде сканувати сторінки. Наприклад, якщо поставити Scan Depth 1, то Email Extractor просканує тільки головну сторінку сайту. Якщо 2, то головну і всі сторінки, на які посилається головна, і так далі. Максимально можливе значення – 99. Ми рекомендуємо використовувати його для більш ретельного пошуку. Це займає набагато більше часу, але і шанс того, що програма виявить необхідний email, набагато вище.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Email Extractor почне сканувати сторінки сайту в пошуках email. В залежності від встановленої глибини пошуку, а також від швидкості вашого з’єднання, це може зайняти досить тривалий час. Після того, як пошук буде завершено, ви побачите вікно з результатами:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Крім цього, при пошуку email може бути корисна функція пошуку WhoIs. Зайдіть в Email Extractor і виберіть вкладку Website Owners:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Введіть адреси в поле Search Domains і натисніть на кнопку Start Search:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Email Extractor зробить пошук email за даними WhoIs. Якщо реєстраційна інформація зазначених доменів не прихована, то через деякий час програма видасть результати:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

У програми також є функція пошуку email за ключовими словами в популярних пошукових системах, але ми не стали її згадувати, т. к. працює вона дуже погано – небудь видає безліч релевантних результатів, або не знаходить email взагалі:

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Datanyze

Datanyze – платний сервіс, який виконує безліч функцій, одна з яких – пошук і перевірка email. У безкоштовної версії доступно всього 10 запитів. Враховуються тільки ті запити, після яких сервіс успішно знайшов працює email. Введіть домен сайту компанії, в якій працює людина, в пошукове поле у лівому верхньому куті, і Datanyze збере всю доступну йому інформацію про компанії. Виберіть вкладку People, щоб відкрити список працівників компанії.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Datanyze підійде тим, хто шукає контакти зарубіжних фахівців, т. к. з російськими компаніями сервіс знаком дуже погано.

Бонус: Conspire

Чули коли-небудь про теорію шести рукостискань? Її суть полягає в тому, що будь-які дві людини розділені не більш ніж п’ятьма рівнями спільних знайомих. Conspire – закордонний сервіс, в основі якого лежить ця теорія. Він не допоможе вам знайти email, але зате з його допомогою вас можуть уявити того, кого ви шукаєте, безпосередньо.

Принцип дії сервісу простий – ви реєструєтеся, дозволяєте Conspire доступ до всіх своїм робочим email, і він аналізує ваші контакти і частоту листування з ними. Після того, як ви завершите реєстрацію, можна приступати до пошуку потрібної людини. Просто введіть його ім’я і прізвище в пошукове поле на головній сторінці Conspire, і сервіс видасть вам список збігів.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Виберіть потрібного людини з результатів пошуку, і Conspire складе для вас своєрідну «карту знайомства». На ній буде відображено, скільки рівнів спільних знайомих між вами і цією людиною, а також ступінь знайомства між ними.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Виберіть найбільш зручний шлях зв’язку з людиною і натисніть зелену кнопку з конвертом зліва від цього шляху. Відкриється вікно, в якому ви можете вибрати, з якого email відіслати повідомлення першого знайомого (якщо ви використовуєте кілька), само повідомлення, а також яке повідомлення передати останнього в ланцюжку.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Після того, як ви заповните всі поля, натисніть на кнопку Send Message. Повідомлення буде відіслано першою в ланцюжку знайомств.

Деякі важливі особливості Conspire:

 • Сервіс абсолютно безкоштовний;
 • Conspire не тільки визначає спільних знайомих, але і показує ступінь знайомства між ними;
 • Безпосередньо зв’язатися з потрібною людиною не вийде. Вам доведеться пройти весь ланцюжок знайомств;
 • Не бійтеся надавати Conspire доступ до своїх email – сервіс не може отримати зміст самої листування, а розробники серйозно відносяться до безпеки даних;
 • Conspire знаходить людей по всьому світу, так що цей сервіс підійде для пошуку спільних знайомих і в Росії. Правда, база російськомовних користувачів набагато менше, ніж англомовних.

Сервіси перевірки на достовірність email

Rapportive

Rapportive – популярне розширення для браузера, яке показує, пов’язаний email з яким-небудь акаунтом LinkedIn
. Працює тільки в інтерфейсі Gmail. Встановіть розширення, зайдіть в Gmail і введіть у поле «одержувачі» передбачуваний адресу. Якщо в правій частині екрану з’явиться вікно з ім’ям і прізвищем людини, а також посиланням на його профіль в LinkedIn, вітаємо – ви знайшли потрібний email.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

MailTester

MailTester виконує лише одну просту, але корисну функцію – перевіряє введену email на працездатність. Просто введіть адресу в поле на головній сторінці сайту MailTester і натисніть на кнопку Check address.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Не лякайтеся застарілого дизайну сайту MailTester – це не заважає йому справлятися зі своїм завданням.

EmailSherlock

EmailSherlock – сервіс, що визначає працездатність email, а також його прив’язку до акаунтів в соціальних мережах. Зайдіть на сайт EmailSherlock, введіть потрібну адресу в пошукове поле на головній сторінці і натисніть на кнопку Go. Пошук займе деякий час, після чого вам будуть показані результати. Якщо EmailSherlock знайшов асоційований акаунт у Gravatar або Disqus, то предполагамый email – вірний.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Vibe

Vibe – безкоштовне розширення для Chrome, що дозволяє знайти інформацію про людину, маючи на руках email. Ви можете використовувати Vibe для того, щоб перевіряти, чи є знайдений адреса робочим.

Після встановлення розширення, просто наведіть курсор на email, або виділіть його і натисніть на кнопку з логотипом Vibe. Справа відкриється вікно, в якому буде представлена вся знайдена інформація:

 • Ім’я та прізвище
 • Профілі в соціальних мережах
 • Коротка біографія

Сервіс показує інформацію тільки в тому випадку, якщо цей email асоціюється з профілями у соціальних мережах, зокрема в Google+ і LinkedIn.

Пошук Vibe можна використовувати тільки для тих email, які присутні на будь-якій сторінці сайту, тобто, на відміну від інших сервісів, можна просто ввести потрібну адресу самому. Рішення цієї проблеми – набрати email у будь-який елемент сторінки, в якому ви можете самі вводити текст. Наприклад, у полі «одержувачі» в поштовому інтерфейсі.

Як дізнатися пошту людини: інструкція з пошуку email

Пошук email повинен здійснюватися комплексно

У цьому керівництві ми зібрали способи знайти email людини в мережі, але не варто обмежувати себе використанням одного інструмента. Як показала практика під час написання стаття, успіху можна домогтися лише в тому випадку, якщо ви підходите до цього завдання комплексно, а крім цих технік задіюєте ще і кмітливість. Як справжній детектив.

Знаєте ще якісь способи знайти email користувача? Поділіться ними в коментарях.

 

Сервіси автоматичного пошуку email

Snov.io

Snov.io — сервіс для пошуку контактів клієнтів, валідації емейл списків та масових емейл розсилок для аутрічу і холодних продажів.

8 способів як знайти електронну пошту за допомогою Snov.io:

1. Пошук email-адреси індивідуально
Коли ви знаєте, що вам необхідно і якщо у вас є ім’я і прізвище людини, а також назва компанії, в якій він працює.

2. Масовий пошук email-адресів

Нові можливості для продажів в будь-якій ніші по потрібним вам параметрам. 

3. Пошук по домену

Допомагає знайти всі емейли, які пов’язані з певним доменом.

4. Пошук по списку доменів

Гарний інструмент для холодних продажів та аутрічу, загрузити свій список доменів та отримати разом з емейлами одразу для розсилки.

5. Пошук за профілем компанії

Знайдіть інформацію про будь-яку компанію та її співробітників з контактами в одному місці.

6. Chrome-Розширення Email Finder

Зручний екстеншн, який працює на веб-сторінках та Google пошуці для знаходження потрібних адрес. 

7. Пошук по фільтрам (булевий пошук)

Якщо потрібно згенерувати пошук багатьох людей, за схожими навичками, професією, то вам сюди. Ідеальний варіант для HR, хед-хантерів, CEO стартапів і професіоналів в B2B-ніші, які шукають людей в свою команду або для колаборацій. 

8. Пошук за профілем в соцмережах

Знаходьте адреси електронної пошти людей по посиланню на їх профіль в соцмережах такі як Twitter та Linkedin.