Як зробити ваш обліковий запис Twitter не таким нудним і підвищити залученість користувачів: 30+ рекомендацій

289

Ви напевно бачили твіттер-акаунтів солідних компаній, після відвідування яких стає тоскно. У них є тільки анонси однотипних матеріалів, але немає ретвітів, діалогів та інших ознак онлайн-життя. Такі акаунти мають нульову залучення аудиторії. У цій статті ви знайдете рекомендації, які допоможуть оживити вашу стрічку в Twitter і стимулюють взаємодію з аудиторією.

Як зробити ваш обліковий запис Twitter не таким нудним і підвищити залученість користувачів: 30+ рекомендацій

1. Заповніть профіль

Хочете збільшити базу фоловерів? Розкажіть користувачам про себе. Це допомагає людям швидко вирішувати, чи потрібно підписуватися на ваші оновлення.

Як зробити ваш обліковий запис Twitter не таким нудним і підвищити залученість користувачів: 30+ рекомендацій

2. Зробіть профіль видимим в пошуку

Більшість нових фоловерів у Twitter — це друзі ваших друзів. Проте деякі користувачі знаходять вас через пошук в сервісі мікроблогів або пошукові системи. Наприклад, люди можуть шукати вузьких фахівців в регіоні проживання. Вкажіть в профілі, де ви живете і чим займаєтеся.

3. Використовуйте привабливий аватар

В особистому профілі краще всього використовувати власне фото крупним планом. Буде чудово, якщо на фото ви посміхаєтеся. Це створює умови для спілкування на особистісному рівні. Компанії можуть використовувати логотип. Уникайте абстрактних малюнків, фото знаменитостей і тварин.

4. Регулярно публікувати повідомлення

За даними SocialMedia Examiner, найбільшу демонструють залученість акаунти, в яких публікується від одного до чотирьох твітів на добу. Якщо ви публікуєте більше шести твітів на добу, це негативно впливає на активність аудиторії. Ці дані були отримані в ході дослідження твіттер-акаунтів компаній. Однак вони справедливі і для особистих профілів в Twitter.

Читайте також: Мистецтво написання твітів: 12 технік, пробуджують цікавість

5. Забудьте про вихідні дні

За даними інтернет-підприємця Нілу Пателя, найвищий показник залученості забезпечують твіти, відправлені в суботу і неділю. Використовуйте це в якості керівництва до дії.

6. Публікуйте повідомлення в правильний час

Користувачі Twitter демонструють найвищу активність близько полудня. Вони відправляють левову частку твітів в робочий час: з 09:00 до 18:00. Після 18:00 кількість відправлених твітів скорочується приблизно на 50 %. Можна припустити, що твіти, надіслані ввечері, не загубляться серед повідомлень конкурентів. Однак більше ретвітів ви отримаєте в робочий час.

7. Публікувати твіти з фотографіями

Повідомлення з картинками забезпечують зростання залученості на 200 % порівняно з текстовими твітами. Ви можете створювати і обробляти фото самостійно, легально і безкоштовно використовувати чужі картинки або скористатися передовими інструментами для створення візуального контенту.

8. Публікуйте повідомлення з посиланнями

Користувачі роблять ретвіти повідомлень з посиланнями на 86 % частіше в порівнянні з текстовими повідомленнями.

9. Взаємодійте з новими передплатниками

Коли у вас з’являється новий фолловер, обов’язково встановите з нею контакт. Наприклад, ви можете переглянути профіль користувача і поцікавитися його роботою або погодою в його регіоні проживання. Так ви залучаєте передплатника у взаємодію.

10. Відповідайте користувачам

Намагайтеся, щоб останнє слово в дискусіях завжди залишалося за вами. Це стимулює діалоги.

11. Підписуйтесь на інших користувачів

Twitter — це вулиця з двостороннім рухом. Чим більше користувачів ви зафолловите, тим більше фоловерів отримаєте. Це не означає, що потрібно підписуватися на все підряд профілі. Додавайте в стрічку акаунти користувачів, які вам дійсно цікаві.

12. Підписуйтесь на акаунти галузевих гуру і відомих брендів

Підписавшись на аккаунт галузевого лідера, ви можете використовувати його популярність у своїх інтересах. Це відбувається, коли ви робите ретвіти повідомлень популярних користувачів і берете участь у дискусіях.

Читайте також: 10 порад по створенню контенту, який люди будуть розшарювати

13. Задавайте питання

Твіти-питання отримують на 21 % більше ретвітів порівняно з повествовательными текстовими повідомленнями. Також ви можете ставити запитання користувачам персонально. Це допомагає стимулювати дискусію.

14. Створіть і опублікуйте відео за допомогою програми Vine

Шестисекундные відеоролики, створені з допомогою Vine, збільшують відгук аудиторії. У короткому відео можна навіть ділитися з користувачами корисними даними.

15. Станьте куратором вмісту

Робіть ретвіти цікавих повідомлень, пов’язаних зі сферою вашої діяльності. Курирування контенту збільшить базу передплатників і гарантує вам додаткові ретвіти і діалоги.

16. Анонсируйте власний контент

Публікуйте анонси нових матеріалів і тематичні добірки статей. Час від часу діліться з користувачами посиланнями на старі публікації. У вас з’являються нові передплатники, які не читали ваших статей.

17. Використовуйте хештегі

Хештегі збільшують видимість ваших повідомлень. Використовуйте їх для залучення уваги нових користувачів. Експериментуйте з різними мітками, придумайте і популяризує власний хештег. Не вставляйте більше двох тегів в один твіт.

18. Слідкуйте за поведінкою користувачів

Слідкуйте за побажаннями користувачів. Наприклад, визначайте найбільш популярні серед ваших передплатників посилання. Це можна зробити за допомогою сервісів і додатків для моніторингу SMM-кампаній, наприклад, Buffer App. Поступово ви зрозумієте, який контент найбільше цікавить вашу аудиторію.

19. Просіть користувачів ретвітнути ваше повідомлення

Прохання ретвітнути в кілька разів збільшують кількість ретвітів, тому сміливо використовуйте цей інструмент. Однак не зловживайте проханнями без приводу. Просіть ретвіти, коли проводите опитування, запускаєте новий продукт, шукаєте фахівця у штат. Не просіть перепости для кожної публікації. Обов’язково відгукуйтеся на прохання ваших фоловерів.

20. Не публікуйте повідомлення про себе

Якщо ви не Бейонсе або Кріштіану Роналду, не публікуйте твіти про себе. Ніхто не хоче знати, що ви їли, як у вас болить голова після вчорашнього або де ви відпочивали. Для подібних повідомлень є інші соцмережі. Twitter підходить для публікації ділової інформації, тому не користуйтеся дешевими трюками для залучення уваги.

21. Використовуйте заклики до дії

Просіть ваших фоловерів оцінити, прочитати, прокоментувати, висловитися. CTA керують увагою і діями користувачів.

Читайте також: Як ефективно використовувати хештегі

22. Публікуйте короткі твіти

За даними Нілу Пателя, повідомлення довжиною до 100 знаків отримують на 17 % більше ретвітів порівняно з більш довгими текстовими твітами.

23. Організовуйте і беріть участь в твіттер-чатах

Організуйте чат з галузевим гуру, запропонуйте передплатникам обговорити гостру тему, приймайте участь в чатах, організованих іншими користувачами. Вільне спілкування допоможе вам привернути увагу аудиторії до вашого облікового запису.

24. Використовуйте крос-постинг повідомлень в Facebook

Транслюйте свої повідомлення в Facebook. Це допомагає отримати додатковий відгук.

25. Організовуйте онлайн-трансляції

Коли ви берете участь у галузевих заходах, обов’язково діліться враженнями з клієнтами в режимі реального часу. Це забезпечить вам величезну кількість ретвітів і нових фоловерів.

26. Беріть участь в обговоренні актуальних тем

Звертайте увагу на блок «Актуальні теми». Ви можете приєднатися до тематичної дискусії або організувати власну.

Як зробити ваш обліковий запис Twitter не таким нудним і підвищити залученість користувачів: 30+ рекомендацій

27. Попросіть допомогти вам фоловерів

Наприклад, ви можете попросити порекомендувати вам хорошого дизайнера, знайти постачальника устаткування, оцінити ваш останній огляд. Не зловживайте цим трюком.

28. Допомагайте користувачам

Обов’язково допомагайте, якщо хтось із фоловерів просить про це. Також ви можете надавати допомогу без прямої прохання. Наприклад, якщо ваші передплатники обговорюють якусь проблему, підкажіть її рішення.

29. Демонструйте індивідуальність і особисті уподобання

Вище сказано, що користувачі Twitter не цікавляться вашим сніданком. Однак вони з задоволенням дізнаються про ваші погляди на ту чи іншу проблему, підходах до роботи або способи спілкування з клієнтами. Діліться з фоловерами досвідом, розповідайте про свої уподобання. Покажіть, що ви маєте особисту точку зору на важливі питання.

30. Робіть ретвіти

Пересилайте повідомлення інших користувачів. По-перше, це відмінний спосіб встановити контакт. По-друге, користувачі теж будуть пересилати ваші повідомлення у знак подяки.

31. Створюйте додану вартість

Коментуйте повідомлення, коли робите ретвіти. Навіть якщо ви напишіть щось на кшталт «класний матеріал», це пожвавить ваше повідомлення і створить умови для залучення інших користувачів.

Читайте також: Як знаходити кращий контент для шерінгу в соціальних мережах

32. Публікуйте цитати

Тільки не шукайте відповідний текст у збірниках типу «100 кращих цитат всіх часів і народів». Діліться з аудиторією цитатами, які дійсно вам сподобалися. Наприклад, деякі рідери електронних книг мають функцію соціального шерінгу.

Як зробити ваш обліковий запис Twitter не таким нудним і підвищити залученість користувачів: 30+ рекомендацій

33. Публікуйте статистичні дані

Результати досліджень, звіти, галузеві дані, — цей тип вмісту відмінно підходить для публікації в Twitter. Ви можете оформити статистику у вигляді інтерактивної інфографіки.

34. Не купуйте фоловерів

Ця рекомендація прямо впливає на залучення аудиторії. Коли користувачі бачать фейкові акаунти і ретвіти, у них пропадає бажання з вами спілкуватися.

Можливо, ви використовуєте інші методи активізації аудиторії в Twitter? Розкажіть про них у коментарях. І не забудьте поділитися цим матеріалом з фоловерами.