12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

369

Головна проблема більшості сучасних лендингов полягає в тому, що всі вони ніби зроблені під копірку. Заголовок, офер, переваги, кнопка заклику до дії, соціальні докази. Всі елементи йдуть один за одним у точній і всім відомому порядку. Існує навіть прототип «ідеальної посадкової сторінки», творці якого закликають робити лендінгем виключно за їх схемою. Ну, що тут можна сказати… Хочете стати частиною сірої безликої юрби? Обов’язково вивчіть його вздовж і впоперек. Хочете виділитися? Забудьте про всякі схеми, черпайте натхнення з різних джерел і не бійтеся експериментувати.

У даній статті ми зібрали 12 прикладів гарних і конверсійних лендингов, кожен з яких має свої особливості і фішки. Дивіться, надихайтеся, застосовуйте сподобалися ідеї на практиці, міксуйте їх зі своїми і не забувайте проводити A/Б-тестування – ось єдино правильний рецепт створення забійних посадкових сторінок.

Примітка: для вашої зручності всі лендінгем були переведені на російську мову; щоб подивитися оригінал, клацніть по відповідному посиланню.

1. Зрозуміла інструкція

Посадкова сторінка сайту bearcss.com – справжня рідкість, оскільки вона нічого не продає і не просить завантажити, а просто допомагає користувачам (в даному випадку, веб-дизайнерам) вирішити їх проблему (створити CSS-шаблон на основі HTML-документа). Простий дизайн, чіткий оффер, зрозуміла інструкція – все це робить її справді блискучим прикладом того, яким повинен бути хороший лендінгем.

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

2. Питання-відповідь

Багато компаній використовують лендінгем для просування своїх додатків. Однак творці crowdspottr роблять це по-особливому – вони задають питання, і тут же дають лаконічну відповідь. Як користуватися crowdspottr? Скачайте додаток, увійдіть в обліковий запис і вуаля. Все просто, а головне – зрозуміло.

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

3. Два заклику до дії, посилюють один одного

Designedtomove.org – соціальний сайт, присвячений проблемі низької фізичної активності сучасних людей. Його посадкова сторінка виглядає дуже незвично – в ній немає чіткого заголовка, оффера та жодних пояснень. Лише кілька коротких і вельми розмитих фраз і два заклику до дії: «Подивитися відео» і «Скачати звіт». Однак це не применшує її ефективності. Навіть навпаки – легкий туман загадковості викликає у відвідувачів непереборне бажання натиснути на кнопку. Причому 99% з них, за зрозумілих причин, починають саме з відео, а не з звіту. І тільки потім, подивившись зворушливий сюжет за участю дітей і усвідомивши всю гостроту проблеми, переходять до звіту, де їх чекають приголомшливі цифри і факти. Підсумок: користувачі клацають по обидва посилання, а лендінгем виконує свою роботу «на відмінно».

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

Потрібен якісний і конверсійний лендінгем? Ви можете замовити його в нашому агентстві.

4. Зрозуміло без скролла

Головний плюс посадкової сторінки evr.st, яка просуває додаток для мобільних телефонів, полягає в тому, що її не треба скролл. Опис можливостей програми змінюються один за іншим в правій частині екрана. Це рішення значно підвищує ймовірність того, що користувач прочитає всі 5 описів, зацікавиться програмою і прийме рішення на користь її покупки.

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

5. Нічого зайвого

Grooveshark.com – це музичний сервіс, що дозволяє користувачам слухати і скачувати музику (на жаль, зараз сервіс більше не працює). Що хорошого в його посадкової сторінці? Те, що на ній немає нічого зайвого. Два простих пропозиції (1), заклик до дії (2) і скріншот сервісу (3) – все, що бачить користувач на першому екрані. Якщо прокрутити сторінку вниз, можна почитати про його можливості і навіть завантажити додаток для мобільного телефону.

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

6. Демонстрація результатів

Hipstamatic – це додаток, за допомогою якого можна застосувати різні фільтри до фотографій на мобільному телефоні. Цей лендінгем є ефективним, у першу чергу, тому що на ньому зображені красиві приклади оброблених у даному додатку фотографій. Таким чином, користувач відразу бачить результат і швидко приймає рішення про його придбання.

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

7. Чіткий опис

Творці лендинга kaleidoscopeapp сильно постаралися над створенням чіткої формулювання тексту. Вони детально описали, навіщо потрібно їх додаток, і навіть не полінувалися розширити опис заклик до дії («Демо 30 днів» і «Придбати за 39$»).

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

8. Створення інтриги

Посадкова сторінка сайту klout.com надає користувачам неповну інформацію про сайт. Лише деякі, найцікавіші факти (1-4). Розрахунок іде на те, що користувачі, на підставі цих фактів, захочуть самі продовжити вивчення можливостей сайту і натиснуть кнопку заклику до дії. Для спрощення авторизації на сайті присутні дві кнопки: «Увійдіть з допомогою облікового запису в Twitter» і «Увійдіть з допомогою облікового запису в Facebook».

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

Найважливіша цінність лэндинга – це показник конверсії. Хочете замовити лендінгем, який буде приносити вам клієнтів? Звертайтесь!.

9. Перший екран – перше враження

Цільова сторінка сайту pantechusa.com (на жаль, в даний момент він не працює) – ще один приклад, про який неможливо було не згадати. Що в ньому цікавого? Перш за все, хочеться відзначити нехитрий текст, приємні кольори і зображення, а також наявність відгуків і відеоогляду в шапці екрану. Видно, що його творці сильно постаралися, щоб у користувачів виникло бажання прокрутити сторінку і дізнатися більше подробиць про смартфоні.

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

10. Ніж простіше, тим краще

GiftRocket пояснює процес покупки електронної подарункової карти і має ясний заклик до дії. Трохи прокрутіть сторінку вниз, можна знайти більше інформації про даному веб-сайті. Все просто, доступно і привабливо.

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

11. Оригінальна ідея, прекрасне виконання

В основі сервісу geteco.com лежить воістину чудова ідея. Сенс його полягає ось у чому: будь-який покупець може залишити відгук про продукт/послугу та отримати за це приємних приз від керівництва компанії (ну, з урахуванням того, що цей відгук виявляється корисним). В якості призу може виступати що завгодно: безкоштовний продукт, знижка, подарункова карта та інше (в залежності від ступеня щедрості компанії). А тепер повернемося до лендингу. У чому його особливості? У тому, що він одразу пояснює, для чого потрібен сервіс і в чому його переваги. Плюс до цього, великий і чіткий заклик до дії, який ну просто неможливо не помітити.

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

12. Розширений опис кнопки призову до дії

Головна особливість лендинга rateus.com.au (на жаль, в даний момент сайт не працює) полягає в тому, що під кнопкою призову до дії є розширене опис. Людям важливо знати, що їх чекає далі. Адже у них можуть бути свої, часто помилкові уявлення. Наприклад, вони можуть подумати, що додаток платне, а реєстрація забере у них багато часу. Ваше завдання – дати їм гарантії та знизити ступінь сумніви. У rate us це, до речі, вийшло здорово.

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

Більше креативу

Вище ми розібрали переваги 12 конверсійних лендингов, які не підходять під стандарти «ідеальної посадкової сторінки», але чудово виконують свої функції. Висновки? Та ви й самі, напевно, їх вже зробили.

Джерело: 30 amazing landing pages for your inspiration.

У нашому агентстві ви можете замовити створення якісного і продає лендинга. Вистачить зливати бюджет на красиві пустушки. Замовляйте лендінгем, які реально працюють!