Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

281

2014 рік добігає кінця, а це значить, що настав час для нашої традиційної збірки кращих статей, опублікованих у нашому блозі за цей період. Популярність статей визначається за кількістю переглядів за Google Analytics. В підтвердження правдивості цього рейтингу, в кінці матеріалу буде наведено скріншот. Приємного читання!

1.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

Просування сайту з нульовим бюджетом: 65 кроків безкоштовного підкорення пошукових Топів

Покроковий список рекомендацій по просуванню сайту, слідуючи яким можна досягти не менш видатних результатів, як якщо б ви звернулися в спеціалізоване агентство. Всі описані методи – абсолютно безкоштовні. Від вас тільки потрібно час і досить високі компетенції у всіх областях інтернет-маркетингу.

2.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

12 прикладів чудових лендингов: надихаємось професіоналів

12 прикладів гарних і конверсійних лендингов, кожен з яких має свої особливості і фішки. Дивіться, надихайтеся, застосовуйте сподобалися ідеї на практиці, міксуйте їх зі своїми і не забувайте проводити A/Б-тестування.

3.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

33 розширення для Google Chrome, необхідних у роботі інтернет-маркетолога

Досить великий список корисних плагінів для Google Chrome. Всі вони, перед тим як потрапити в цей матеріал, пройшли ретельне тестування на наявність помилок і зручність використання. Здебільшого ми користуємося самі.

4.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

Як ефективно використовувати хештегі

Контент-маркетологи розуміють можливості хэштегов, тому часто включають їх у повідомлення. Проте не менш часто це не приносить видимих результатів. Ця стаття розповість вам, як правильно використовувати хештегі і які завдання можна вирішувати з їх допомогою.

5.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

Анатомія ідеальної картки товару: 29 елементів успіху

У цій статті ми розповімо вам про всіх елементах картки товару. Пояснимо, де вони повинні бути розташовані, чому слід робити саме так, а не інакше, а також розкриємо кілька корисних хитрощів, як отримати максимум вигоди від кожного елемента.

6.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

Як проводити A/B-тестування

Одним з інструментів розвитку веб-проектів є A/B-тестування. Цей метод дозволяє вимірювати уподобання аудиторії і впливати на ключові показники ефективності сайту. З цієї статті ви дізнаєтесь, як правильно проводити A/B-тестування.

7.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

Квінтесенція досвіду SMM-маркетологів: 70 статей, які зроблять з вас профі

Всім, хто тільки починає виводити свій бізнес на простори соціальних медіа, присвячується… Добірка суперкорисний матеріалів на тему SMM, зібраних зі всього рунета. Тільки самий сік. Тільки те, що дійсно може вам стати в нагоді.

8.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

200 самих расшариваемых постів з інтернет-маркетингу в рунеті

З допомогою методу, описаного в одній з наших минулих статей ми проаналізували всі популярні блоги, присвячені інтернет-маркетингу, і виявили ТОП-200 матеріалів, які отримали найбільшу кількість розшарювання в соцмережах з моменту публікації і по теперішній час.

9.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

Вбивці конверсії: 7 фраз, після яких користувачі йдуть з вашого сайту

7 фраз, які можуть використовувати клієнти, описуючи ваші продукти або послуги, але які в жодному разі не повинні вживати ви самі.

10.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

Як швидко і просто створити добру інфографіку

Багато власників сайтів задаються питанням: чому б не зробити добру інфографіку? І тут же відмовляються від цієї ідеї, виносячи собі вирок: «У мене немає здібностей до графічного дизайну». Але не варто впадати у відчай і опускати руки, в інтернеті є багато простих способів створення якісної інфографіки.

11.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

Лайфхак в SMM та блоггинге: 32 чарівних інструменту для маркетологів

Підбірка інструментів, які дозволяють витрачати на маркетинг проектів в соціальних мережах та блогосфері менше ресурсів, домагаючись кращих результатів.

12.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

Лендінгем: розвінчання деяких міфів про посадочних сторінках

Лендінгем – один із засобів розширити вашу клієнтську базу, але самі по собі і миттєво вони не можуть вирішити завдання щодо збільшення зростання продажів. Чому? І як правильно використовувати цей інструмент для вирішення вищезгаданої завдання? Про це ми розповімо в цій статті.

13.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

Про інтернет-маркетингу просто

Мета статті – розповісти простим і доступним язиком, що таке інтернет-маркетинг, як він працює. І чому бувають провали.

14.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

«Магічні ворота» SEO закрилися

Чому немає зростання трафіку? Чому «высокочастотка» стала недосяжним трампліном для вашого сайту? Чому не поліпшується конверсія? Де, чорт візьми, продажу? Ви вже змінили чотирьох оптимізаторів за останні два роки, а результат — той самий: не влаштовує. Якщо ця ситуація про вас, обов’язково прочитайте нашу статтю.

15.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

«Забійні» посадочні сторінки: три приклади ефективних лэндингов

Ви напевно стикалися з створенням та оптимізацією посадкових сторінок, займаючись просуванням інтернет-проектів. Розробка якісного лэндинга відноситься до критично важливих компонентів маркетингових кампаній. Даний матеріал познайомить вас з трьома прикладами хороших цільових сторінок, а також покаже вам складові їх успіху.

16.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

Шорт-лист робіт в пошуковому маркетингу: що «корисно» для сайту після скасування Яндексом посилань?

На тлі глобальної «переділу» пошукової видачі, який ми спостерігаємо в поточний період в зв’язку з скасуванням Яндексом обліку посилань при ранжируванні, у багатьох виникає питання: на яких видах робіт з сайту слід зосередитися сьогодні? Давайте переглянемо шорт-лист основних робіт, корисних для вашого сайту сьогодні.

17.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

Що таке контент-маркетинг

Контент-маркетинг – якщо ви ще не чули цього слова, то запам’ятайте його, ви почуєте його дуже скоро. Ймовірно, ви вже впроваджуєте цю технологію, навіть не підозрюючи про це. Якщо ні – то почнете впроваджувати дуже скоро. Контент-маркетинг по суті дуже скоро стане магістральним шляхом розвитку інтернет-маркетингу в цілому.

18.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

500+ кращих інструментів для комплексного просування сайту

Величезна і дуже корисна підбірка інструментів для комплексного просування сайтів. Охоплені всі області: SEO, SMM, контент-маркетинг, email-маркетинг, веб-аналітика та інші. З таким шикарним набором сервісів і додатків тільки ледачий не зможе домогтися результату в просуванні.

19.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

7 безкоштовних і мало кому відомих інструментів для більш продуктивної роботи в інтернеті

Даний матеріал є продовженням серії статей про інструменти, корисних для інтернет-маркетологів. В ньому ми зібрали 7 суперкорисний і мало кому відомих сервісів, які чітко виконують заявлені функції і не вимагають ніяких грошових вкладень.

20.
Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік

50 плагінів для Google Chrome, з якими робота з соцмережах стане одним задоволенням

Величезна добірка розширень Google Chrome, які будуть корисні не тільки SMM-менеджерів та інтернет-маркетологам, але і людям, які не мають до цієї сфери ніякого відношення. Завдяки цим плагінів ваше перебування в соцмережах стане комфортним і продуктивним.

***

Складаючи даний список, ми помітили, що 5 статей з нього увійшли до торішній ТОП-20 кращих статей. Що ще раз підтверджує думку про те, що хороший контент буде працювати на вас роками. Вклавшись у нього один раз, ви будете отримувати ефект від нього ще довгий-довгий час.

Ну і наостанок обіцяний скріншот.

Кращі пости «Текстерры» за 2014 рік