Pinterest запускає бізнес-аккаунти

331

На підтвердження чуток про те, що Pinterest активно залучає бренди, компанія заявила, що відтепер всі організації зможуть завести собі бізнес-аккаунт або ж перейти зі свого старого акаунта користувача на бізнес-аккаунт.

Тим самим, при переході на новий бізнес-аккаунт звичайні користувачі погоджуються на нові умови договору, встановлені компанією Pinterest для юросіб. До цього моменту користувачі могли використовувати віртуальну дошку оголошень тільки для особистих, некомерційних цілей».

Бізнес-аккаунт відкриває користувачам нові можливості, що дозволяють легко ділитися контентом з іншими користувачами мережі.

«Ми хочемо, щоб за допомогою нашого сервісу компанії мали можливість ділитися своїм чудовим контентом, могли одним натисканням завантажувати його зі своїх сайтів», — написав Кет, продакт-менеджер компанії Pinterest, у своєму блозі, натякаючи на те, що бізнес-акаунти підійдуть для інтернет-видань, дизайнерів, блогерів, ритейлерів, інтернет-магазинів, некомерційних організацій та компаній, що займаються локальним бізнесом.

Верифікація акаунтів допоможе користувачам швидко знайти ту чи іншу компанію. Користувачі бізнес-акаунтів зможуть інтегрувати на свій сайт такі кнопки, як «Pin it» (дослівно «приколоти», тобто завантажити на сервіс контент сторінки), «Follow» (дослівно «слідувати», тобто підписатися на сторінку цієї компанії), а також віджети «Profile» (профіль користувача) і «Board» (дошка). Це дозволить користувачам легко зберігати і ділитися контентом корпоративних акаунтів.

Компанії також будуть отримувати оновлення на майбутні продукти і сервіси, які дозволять їм краще розуміти свою аудиторію. Тим компаніям, які зроблять свій вибір на користь бізнес-аккаунта, будуть також надані кейси таких компаній, як Etsy, Organized Interiors і Petplan Insurance, кожна з яких активно користується сервісом Pinterest для свого просування, і інформація про те, як по максимуму використовувати маркетингові можливості сервісу.

Nordstrom, Whole Foods, Anthropologie, Real Simple, Amazon та інші немаловідомі бренди активно використовують Pinterest.

Бурхливе зростання аудиторії Pinterest говорить про те, що дуже скоро цей сервіс стане ще одним каналом комунікацій і поширення брендованого контенту. Ігнорувати його не варто.