Як використовувати «Фейсбук» для просування контенту таргетованого

301

Комерційний контент не може стати виральным без стартового імпульсу. Критична маса читачів повинна побачити, оцінити і «розшарити» публікацію, щоб вона розповсюджувалася без активної участі маркетологів. З цієї статті ви дізнаєтеся, як звернути увагу цільової аудиторії на статті і огляди з допомогою реклами в Facebook.

Як використовувати «Фейсбук» для просування контенту таргетованого

Як використовувати рекламу в «Фейсбуці» для просування контенту

Реклама в Facebook дозволяє детально визначати цільову аудиторію. Таргетування показу оголошень у «Фейсбуці» має більш точні налаштування, ніж система контекстної реклами Google AdWords.

Як використовувати «Фейсбук» для просування контенту таргетованого

Завдяки тонким налаштувань ви можете показувати оголошення довільно певним групам користувачів або індивідуалізованим аудиторіям. Також ви можете показувати оголошення аналогічним аудиторіям.

Як створювати індивідуалізовані аудиторії

Індивідуалізована або користувацька аудиторія — це група осіб, що відповідає вибраним демографічних, поведінкових, професійним та іншим критеріям. У индивидуализированную аудиторію можуть входити існуючі передплатники бренду, а також люди, що проявили зацікавленість у вашому контенті.

«Фейсбук» дозволяє створити користувацьку аудиторію з допомогою файлу бази даних, відомостей про користувачів мобільного програми або сайту і сервісу MailChimp.

Як використовувати «Фейсбук» для просування контенту таргетованого

Щоб створити индивидуализированную аудиторію з файлу даних, увійдіть у «Менеджер реклами». У меню виберіть розділ «Аудиторії». Скористайтеся опцією «Створити индивидуализированную аудиторію».

Як використовувати «Фейсбук» для просування контенту таргетованого

Після цього ви можете завантажити файл у форматі .csv або .txt. Для цього заповніть поля «Назва» та «Опис», виберіть тип даних для пошуку відповідності та виберіть необхідний файл.

Як використовувати «Фейсбук» для просування контенту таргетованого

Після обробки даних ви зможете публікувати оголошення, призначені для користувача аудиторії, безпосередньо з меню «Аудиторії».

Якщо ви використовуєте для управління поштовими розсилками сервіс MailChimp, створіть індивідуалізовані аудиторії з допомогою адрес з ваших списків розсилок. Для цього виберіть меню «Індивідуалізована аудиторія з MailChimp» і увійдіть у MailChimp.

Ви можете додати користувачів мобільних додатків в індивідуалізовані аудиторії. Для цього необхідно інтегрувати в додатку SDK Facebook. Після цього ви зможете вибрати дії користувачів додатків, які будуть ініціювати їх додавання в обрану аудиторію.

Щоб створити индивидуализированную аудиторію за допомогою сайту, виберіть елемент індивідуалізованої аудиторії на вибраних сторінках сайту. Відвідувачі цих сторінок будуть автоматично потрапляти в користувальницькі аудиторії.

Елемент індивідуалізованої аудиторії — це код Javascript, який додається на сторінки сайту. Відстеження цього коду дозволяє Facebook пропонувати користувачеві рекламну інформацію, що відповідає його інтересам.

Як створювати схожі або аналогічні аудиторії

Схожа аудиторія — це група осіб, які відповідають характеристикам представників індивідуалізованих аудиторій, однак не взаємодіяла з брендом. Створення аналогічних аудиторій дозволяє збільшити охоплення, використовуючи для таргетування ознаки існуючих груп клієнтів.

«Фейсбук» знаходить аналогічних користувачів по наступним критеріям:

  • Демографічні дані.
  • Інтереси.
  • Географічні дані.
  • Активність («лайки», шеринги, перегляди і т. п.).

Використання аналогічних аудиторій дозволяє збільшувати охоплення, зберігаючи специфічність рекламних оголошень. Просто кажучи, ви показуєте оголошення не всім підряд, а тільки людям, схожим на ваших існуючих клієнтів.

Щоб створити схожу аудиторію, увійдіть у «Менеджер реклами» і виберіть опцію «Аудиторії – створити схожу аудиторію». Ви побачите наступне меню:

Як використовувати «Фейсбук» для просування контенту таргетованого

У якості джерела для порівняння ви можете вибрати индивидуализированную аудиторію, елемент відстеження конверсій сторінку Facebook. Потім вам необхідно вибрати цільову країну пошуку. За допомогою бігунка на горизонтальному меню слід вибрати баланс між відповідністю з джерелом і потенціалом охоплення. Чим ближче бігунок до точки «Схоже», тим вище схожість потенційних клієнтів з існуючими і менше охоплення. Відповідно, чим ближче бігунок до точки «Охоплення», тим нижче схожість потенційних клієнтів з існуючими і більше охоплення.

Щоб створити аудиторію, схожу на існуючу индивидуализированную, виділіть необхідний джерело, країну пошуку і баланс оптимізації. Щоб отримати аналогічну аудиторію на основі переглядів вашого контенту вам необхідно створити елемент відстеження конверсій. Для цього скористайтесь меню «Відстеження конверсій – створити елемент».

Як використовувати «Фейсбук» для просування контенту таргетованого

Виберіть категорію конверсії. У цьому випадку доречно використовувати категорію «Основні перегляди сторінки».

Як використовувати «Фейсбук» для просування контенту таргетованого

Вкажіть назву і натисніть кнопку «Створити елемент». Ви отримаєте html-код, який потрібно вставити на сайт. Використовуйте для цього менеджер тегів або вставте код вручну між тегами і . Після цього «Фейсбук» почне фіксувати перегляди обраного контенту. Коли сторінка набере кілька сотень переглядів, ви зможете створити аналогічну аудиторію за допомогою меню «Створити аудиторію – схожа аудиторія». Це дасть вам можливість показувати рекламні оголошення людям, що мають схожі характеристики з читачами вашого контенту.

Ви заощадите багато грошей…

… використовуючи таргетированное просування контенту. По-перше, з допомогою індивідуалізованих і аналогічних аудиторій ви отримуєте можливість показувати оголошення зацікавленим користувачам і одночасно збільшувати охоплення. По-друге, у багатьох сферах просування контенту ефективніше просування продукту, так як для ухвалення рішення про покупку користувачі ретельно вивчають інформацію.

Читайте також:

  • Повний покроковий гайд по просуванню сторінки в Facebook
  • Як використовувати рекламу в Facebook
  • Шеринги і «лайки» в Facebook не впливають на результати видачі Google