Як використовувати відео в «Твіттер» в маркетингу

398

Ви напевно вже знаєте про можливості знімати і публікувати відео в додатках «Твіттер» для мобільних гаджетів. Більш того, швидше за все ви вже протестували нову фічу: зняли ролик про падіння товариша зі стільця і драму з назвою «Кіт просить додаткову порцію корму». А з цієї статті ви дізнаєтеся, як використовувати «Твіттер» в видеомаркетинге.

Як використовувати відео в «Твіттер» в маркетингу Як використовувати відео в «Твіттер» в маркетингу

Як користуватися відео в «Твіттері»

Щоб зняти і опублікувати відео в «Твіттері», вам необхідно встановити додаток Twitter для Android або iOS. Увійдіть у свій обліковий запис і виберіть режим редагування твіту. Запустіть камеру і виберіть режим зйомки відео.

Як використовувати відео в «Твіттер» в маркетингу

Щоб почати зйомку відео, натисніть і утримуйте кнопку камери. Ви можете записати один ролик тривалістю до 30 секунд. У вас є можливість переривати і продовжувати зйомку. Для цього достатньо відпустити і знову натиснути іконку камери. Після завершення запису натисніть «Готово», напишіть коментар і опублікуйте твіт. Він буде виглядати приблизно так:

Маркіз допомагає тестувати фічу відео pic.twitter.com/KdhRKM29iv

— Мітя Дементій (@De_Mityai) 22 квітня 2015

Як користуватися відео в «Твіттері» в ділових цілях

Якщо в маркетингових цілях можна використовувати шестисекундные відео в Vine і пятнадцатисекундные відео в Instagram, то проблем із застосуванням тридцатисекундных роликів в «Твіттері» бути не повинно. Почніть використовувати нову функціональність сервісу мікроблогів з допомогою перерахованих нижче ідей.

Ідея 1: відповідайте на твіти за допомогою відео

Ваші передплатники напевно задають питання. Коли вони питають щось про ваш продукт, надайте наочний відеовідповідь. Наприклад, покажіть, як відкрити кришку смартфона, наклеїти захисну плівку на екран гаджета або зробити оригінальну зачіску за 5 хвилин.

До речі, ви можете відповідати з допомогою відео в твіттер-чаті. Цією ідеєю скористалися члени британської олімпійської команди. Вони відповідають на питання спортивних уболівальників у «Твіттері» з допомогою коротких відео.

Як використовувати відео в «Твіттер» в маркетингу

Читайте також: Дайджест корисних інструментів: Випуск №1 – Робота з «Твіттером»

Ідея 2: публікуйте звіти про важливі події в режимі реального часу

Навряд чи функціональність «Твіттер» можна порівняти з сервісами потокового відео. Однак якщо ви не плануєте транслювати подію цілком, то можете обмежитися записами ключових моментів.

Ідея 3: навчайте аудиторію

У статті про сервіс Vine є шестисекундный ролик, який навчає користувачів швидко чистити гранат. У вас є в п’ять разів більше часу, щоб навчити ваших потенційних та існуючих клієнтів чомусь корисному. Наприклад, McDonalds порадував всіх батьків: маркетологи показали дітям, що можна зробити з кетчупом, соусом і смаженою картоплею перед тим, як з’їсти їх. Мити кухню, напевно, буде Рональд Макдональд.

Playing with your food can be a beautiful thing! https://t.co/60b7Jym8WM

— Mcdonald’s (@McDonalds) 24 лютого 2015

Виробник косметики Simple Skincare створив серйозний рекламно-просвітницький ролик.

Triple Purified Water can work wonders for your skin — watch to see how. https://t.co/NWw1l7CMut

— Simple Skincare (@simpleskin) 1 Березень 2015

Читайте також: 14 незвичайних способів використання відео у маркетингу

Ідея 4: отримуйте користувальницький контент

Ваші клієнти люблять фотографувати і знімати на відео себе. Створіть для них майданчик для самовираження. Проведіть конкурс на найкраще відео з вашим продуктом. Запропонуйте користувачам кілька номінацій: практичне використання продукту, оригінальне використання продукту, фейли і приколи з продуктом і т. п. Повірте, ви дізнаєтеся багато нового про товари, які продаєте.

Виробник екшн-камер GoPro точно поділився з аудиторією не усіма роликами, які надіслали користувачі на конкурс. Робити нічого, залишається радіти тому, що є:

Video of the Day! @NateAdams741 talks injuries and shares his plan to get back on top. https://t.co/EhtFji5AXc

— GoPro® (@GoPro) 13 Березень 2015

Навчайте і развлекайте аудиторію за допомогою відео в «Твіттері»

Не женіться за якістю роликів, все одно ви не переплюнете Джеймса Кемерона. Вам необхідно пропонувати аудиторії корисну і цікаву інформацію в концентрованому вигляді, зручному для споживання на ходу. Відео в «Твіттері» — це один з відповідних форматів для вирішення цієї задачі.

До речі, «Текстерра» надає послуги з видеомаркетингу і робить це блискуче! Так що, якщо вам потрібно по-справжньому круте і якісне відео, — звертайтеся до нас! У нас працюють професіонали своєї справи з великим досвідом роботи, а ціни нижчі ринкових. Натисніть тут , щоб замовити безкоштовну консультацію!