Як збільшити трафік з Google+: 9 практичних порад

301

Google+ виділяється серед інших соціальних мереж. Цей ресурс тісно інтегрований із сервісами найбільшої в світі пошукової системи Google, включаючи пошук, відеохостинг YouTube, відеокімнати Hangouts. Завдяки цьому Google+ має великий потенціал трафикогенерации. Аудиторія цієї мережі перевищує 500 млн чоловік, що теж не варто скидати з рахунків.

Нижче ви знайдете дев’ять практичних порад, які допоможуть розкрити потенціал Google+ та залучати відвідувачів з цієї соціальної мережі.

Як збільшити трафік з Google+: 9 практичних порад

1. Використовуйте заголовки утягують

Про користь забійних заголовків знає кожен маркетолог. Коли ви анонсируете статтю на Google+, вдалий хедлайн виділяє вашу замітку серед сотень інших постів.

Коли ви робите анонс публікації, Google+ двічі використовує заголовок вашої статті. По-перше, хедлайн матеріалу з сайту автоматично стає заголовком поста в соціальній мережі.

Як збільшити трафік з Google+: 9 практичних порад

По-друге, коли посаду в Google+ потрапляє в результати органічної видачі, її заголовок зазвичай відображається у вигляді посилання. Утягують заголовки підвищують CTR ваших оголошень в Google+ і посилань на них на сторінці ВИДАЧІ.

2. Правильно форматуйте пости в Google+

Щоб підвищити читабельність публікації, використовуйте стандартні правила форматування матеріалів. Виділяйте заголовки жирним. Використовуйте курсив, де це доречно. Структуруйте інформацію за допомогою списків.

Нижче ви можете познайомитися з кодами форматування публікацій у Google+

*Крутий заголовок, виділений жирним*

_Изящный курсив_

-Закреслена неправильна думка-

_*Витончений і потужний курсив*_

Якщо треба щось пронумерувати:
*1.* Один.
*2.* Два.
*3.* Три.

Посилання: http://texterra.ru/

#контентмаркетинг

А ось як виглядає пост, створений з використанням даних кодів:

Як збільшити трафік з Google+: 9 практичних порад

3. Використовуйте текст

Не обмежуйтеся натисканням кнопки «Поділитися», коли хочете опублікувати пост в Google+. Аудиторія цієї соціальної мережі читає навіть довгі нотатки. Тому завжди пишіть коротке резюме публікації, інтригуйте аудиторію або задавайте запитання, відповіді на які можна знайти на сайті.

Як збільшити трафік з Google+: 9 практичних порад

Пишіть анонси, вони підвищують CTR

4. Не забувайте про фото

Візуальний контент — одне з кращих засобів залучення уваги до ваших постів. Більшість популярних заміток в Google+ містять фотографію або gif-анімацію.

Як збільшити трафік з Google+: 9 практичних порад

Зверніть увагу, Google+ за замовчуванням включає в пости прев’ю фото зі сторінок, на які ви посилаєтеся. Щоб опублікувати фотографію в повному розмірі, вам необхідно увійти в розділ фото, завантажити картинку і опублікувати в замітці посилання на неї.

5. Таргетируйте публікації

Публікуючи замітки в Google+, більшість маркетологів вибирає опцію «Доступно для всіх». Це не самий ефективний спосіб залучення уваги до публікацій.

Перед публікацією ви можете вибрати конкретні групи користувачів Google+, для яких призначений ваш контент. Крім того, ви можете сповістити вибрані групи користувачів за допомогою повідомлення на електронну пошту. Однак не зловживайте цим інструментом, так як ваші респонденти можуть негативно реагувати на занадто велику кількість повідомлень.

Як збільшити трафік з Google+: 9 практичних порад

Сповіщайте про публікаціях

6. Використовуйте хештегі

Google+ підтримує хештегі, що можна використовувати для збільшення охоплення аудиторії. Більше того, ця соціальна мережа вміє визначати близькі за змістом теги, що підвищує ефективність даного інструменту.

Як збільшити трафік з Google+: 9 практичних порад

Зверніть увагу, Google+ іноді автоматично вставляє в нотатки хештегі. Щоб забезпечити використання потрібних вам тегів, вписуйте їх на пости самостійно.

7. Залучайте аудиторію за допомогою коментарів в Google+

Ви можете встановити форму коментування Google+ на своєму блозі чи сайті. Всякий раз, коли хтось буде коментувати ваш контент, посилання на нього буде з’являтися в профілі Google+ коментатора.

Офіційно форми коментування доступні тільки власникам блогів в системі Blogger. Однак ви легко знайдете плагіни для WordPress, Joomla та інших популярних движків, які забезпечують роботу форми коментування на автономних ресурсах.

8. Використовуйте сервіс +Posts Ads

Google+ поки ще не дозволяє публікувати рекламу безпосередньо в соціальній мережі. Проте сервіс +Posts Ads дає можливість рекламодавцям перетворити будь-який пост в Google+ в рекламне оголошення. Воно публікується на сторонніх ресурсах, що входять в рекламну мережу Google.

Сервіс +Posts Ads дозволяє зорієнтувати публікації в залежності від тематики майданчиків та інших ознак. Завдяки цьому інструмент дозволяє ефективно витрачати рекламний бюджет.

Як збільшити трафік з Google+: 9 практичних порад

9. Використовуйте інтерактивні пости в Google+

Інтерактивні пости Google+ дозволяють запрошувати користувачів до бажаних дій, наприклад, до реєстрації на сайті. Інтерактивні пости значно підвищують залучення аудиторії і відвідуваність сайту.

За допомогою цього сервісу ви можете додати до публікації інтерактивну кнопку з закликом до дії. Серед доступних закликів є наступні:

  • Підписатися на розсилку.
  • Зарезервувати столик у ресторані.
  • Додати в корзину.
  • Дивитися відео.
  • Встановити додаток.

Це лише деякі варіанти CTA. Ось як виглядає інтерактивний пост із запрошенням взяти участь у семінарі:

Як збільшити трафік з Google+: 9 практичних порад

Чому Google+ зручно використовувати для збільшення трафіку

Як зазначалося вище, соціальна мережа Google+ інтегрована з іншими сервісами Google. Наприклад, анонсуючи публікації в Google+, ви при сприятливому збігу обставин підвищуєте її видимість в природному пошуковій видачі. Тому ваші маркетингові зусилля в Google+ підвищують ефективність просування вашого сайту в цілому.

Використовувати описані вище методи збільшення трафіку. Комбінуйте безкоштовні підходи з розширеними можливостями +Posts Ads та інтерактивних постів. Це забезпечить зростання відвідуваності сайту.

Адаптація матеріалу 10 Smart Tips to Leverage Google+ for Increased Web Traffic by Cyrus Shepard.